Π.α.ο.κ

κριμα…τεραστια ευκαιρια…
παρα την προκριση του παοκ δεν ειδα καμια σοβαρη ομαδα του αγιαξ…*για ομαδα λεω, οχι για μοναδες…

και στο πρωτο ημίχρονο θα πόνταρα οτι εχω και δεν εχω στο οτι ο παοκ εχει περάσει…
αλλα μετα ηρθε η άμυνα του παοκ που εχασε τα αυγα και τα καλάθια…ειδικά αυτός ο τσιριλο εκανε το χειρότερο παιχνίδι της καριέρας του…εχασε κεφαλιές, μονομαχίες, έπεφτε, δεν ειχε δύναμη να βαλει μια κόντρα, τίποτα…!!!

ο σουαρες μεγάλος γκρινιας αλλα σε μερικες φασεις ηταν λες και ειχε την μπαλα με σπάγκο…

μεγαλο respect στον σαλπιγγιδη ετσι…?

Ψιλο-διαφωνω
Οταν σκαει η μπαλα μπροστα σου δεν μπορεις να κανεις κατι παρα να προσευχηθεις

Ειρωνικο;
Παντως εγω λεω οτι εκανε την δευτερη καλυτερη επιλογη εκεινη την στιγμη, η πρωτη καλυτερη ηταν να κοψει προς τα δεξια αντι για αριστερα.
Και το πεναλτυ γαμω γιατι δεν το σουταρε αυτος;

Δεν ειναι μονο τα γκολ, ειναι και το θεμα με τις εξοδους. Το παλικαρι φοβοταν να βγει, λες και θα φυγει η εστια απο τη θεση της. Τι να πω ρε γαμωτο, πολυ χαλια ματς εχθες απο τον Κρεσιτς…

καλυτερα που δεν το σουταρε ο Σαλπι αιονιε…φανταζεσαι να το χανε αυτος τι θα γινοταν μετα? ολα τα κομπλεξικα "πουστη κοντε μας στερισες τη προκριση.σηκω φυγε " και τετοια

Ναι και με την ιδια λογικη επρεπε να το σουταρει ο γκαρσια που και περιστερια να το εστελνε θα προσκυνουσανε :lol::lol::lol:

Στο τρίτο πάντως, είναι η πόρνη η μπάλα, και όχι αυτός που φταίει:):!:

οχι ρε.!! τι ειρωνικό.???
το παιχνίδι τακτικής που εκανε στο πρωτο ο παοκ ηταν ολο βασισμένο στον κοντό και βγήκε μια χαρά…

http://www.paokmania.gr/articles/43-mme/7505-symmaxia.html

χαχαχα.ποσο κομπλεξ ρε εβραιοι.ποσο ακομα

Το καλύτερο βέβαια σήμερις ήταν το πρωτοσέλιδο του μπάμπη

Τι ήταν αυτό το πράμα χθες στην 4;
Άμα είναι να πάτε κάπου με την γκόμενα πάντε σινεμά.
Τόσο μνί πρώτη φορά έβλεπα.

Πιθανοί αντίπαλοι ΠΑΟΚ

Liverpool *3 Eng 115.371

FC Porto Por 76.659

CSKA Moscow Rus 66.758

PSV Eindhoven Ned 66.309

Juventus *3 Ita 59.867

Sporting CP Lisbon *3 Por 57.659

Fenerbahçe @3 Tur 54.890

VfB Stuttgart *3 Ger 52.841

AZ Alkmaar *3 Ned 48.309

Steaua Bucuresti Rom 47.898

Lille OSC Fra 46.748

Galatasaray *3 Tur 43.890

Bayer Leverkusen Ger 40.841

Paris Saint-Germain Fra 39.748

Celtic @3 Sco 38.158

Club Brugge Bel 36.580

Palermo Ita 35.867

Getafe Esp 33.894

Besiktas ** Tur 33.890

Manchester City Eng 33.371

Dinamo Bucuresti ** Rom 28.898

Aston Villa Eng 25.871

Lokomotiv Moscow Rus 25.758

Metalist Kharkiv Ukr 25.410

Levski Sofia ** Bul 25.400

Maccabi Haifa *3 Isr 19.775

Unirea Urziceni @3 Rom 18.898

Austria Wien ** Aut 16.915

Feyenoord Ned 16.309

Real Mallorca Esp 15.951

Litex Lovech @3 Bul 15.900

CSKA Sofia *3 Bul 15.400

OB Odense *3 Den 14.970

Dnipro Dnipropetrovsk *3 Ukr 14.910

Napoli Ita 14.867

(με αστεράκι οι ομάδες που έχουν αγώνες σήμερα)

Εχει αρκετες δυσκολες ομαδες. Αντε να δουμε τι θα γινει αυριο στην κληρωση…

δες το γκολ πίσω από το τέρμα, πως έστησε το τείχος και πες μου ότι ένας πιτσιρικάς από αλάνα δε θα το έστηνε καλύτερα.

in other news, ο romantic_7 δε θα ποστάρει εδώ σήμερα;

πως να ποσταρει.ακομα τον ρουφαει με το καλαμακι

http://www.youtube.com/watch?v=trOrenKU5pg

:lol::lol::lol::lol::lol:
ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΣΟΥΒΛΑ

Οι πιθανοί αντίπαλοι του ΠΑΟΚ:

Βιγιαρεάλ
Φενερμπαχτσέ
Μάντσεστερ Σίτι
Λοκομοτίβ Μόσχας
Οντένσε
Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Δύσκολα πράγματα…

ναι αλλά όπως λέει ο σοφός λαός…Π.Α.Ο.Κ είσαι:thumbup:

Μόλις χθες το βράδυ συνήρθα από την πίκρα.
Τεράστια η ευθύνη της διοίκησης που και πέρυσι και φέτος άφησε την ομάδα με γελοίο Τσιρίλο βασικό σεντερ μπακ και τον σεντερ χαφ Σορλεν αριστερο εξτρεμ. Και φέτος, το κερασάκι στην τούρτα, αφού κωλοβαρούσανε ή περίμεναν τον Δάσκαλο του Υπνωτισμού κάνα τετράμηνο πήρανε προπονητή τον κολλητό Δερμιτζάκη…#-o Για να μη μιλήσω και για αποτυχημένες μεταγγραφές, οικονομικά ανοίγματα από το πουθενά, και Γκαγκάτσηδες.
Και το χειρότερο απ΄όλα είναι ότι έχουν πει στον νέο προπονητή “do it like karpouzas”. Το ίδιο γαμημένο αντιποδόσφαιρο και φέτος. Αυτό που μας απόκλεισε από Χερενφεν και από αυτόν τον μέτριο Αγιαξ. Όχι, δεν αντέχεται πια. Αν δεν ενισχύσουν την ομάδα εμένα δε θα με ξαναδούνε στο γήπεδο. Enough is enough.[-X

Εν τω μεταξύ ήδη άρχισε το τάισμα κουτόχορτου από τους άλλους κολλητούς, τους δημοσιοβλάχους, για ντεμέκ αναγκαιότητα πωλήσεων παικτών. ΟΥΣΤ ρε!

Για την κλήρωση έχω να πω ότι έχουμε ήδη σταθεί τυχεροί αρκετές φορές, ξεχάστε την Οντένσε και την Ντιναμό.

εγώ μαζί σου είμαι, εκτός από το “δε θα με ξαναδούν στο γήπεδο”, εγώ το είπα όταν ήρθε ο Δ.Σ., αλλά κάποιοι θα πουν ότι αυτό το “γαμημένο αντιποδόσφαιρο” σε έβγαλε 2ο και να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω τι να τους απαντήσω.

Παει η οντενσε παει και η λοκομοτιβ παει και η ντιναμο ζαγκρεμπ… την γαμησαμε

Φυγαμε ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ

έρχεται πόλεμος…
παοκ-φενερ.!!