Π.α.ο.κ

γιατι φενερ ρε πουστη.ξενερωσα

Θα τους γαμησουμε ρε μην μασας

δεν το λεω για αυτο ρε…ηθελα μαντσεστερ shitty…

Καθολου τυχη,μετα τον αγιαξ η φενερ,βεβαια οταν εισαι στους αδυνατους δυσκολα τα πραγματα να πετυχεις καλη κληρωση.

πάντως η φενέρ δεν είναι σε καλή κατάσταση.εδώ έχασε μεσα στο γήπεδό της από τους γιούνγκ μπόις.
αν ο παοκ παίξει όπως στα ματς με τον άγιαξ και σουλουπώσει λίγο την άμυνά του πιστεύω πως έχει πολλές ελπίδες να περάσει.

Να τους απαντήσεις ότι με κανόνικό ποδόσφαιρο τα τελευταία δύο χρόνια ΚΑΙ κάποιον τίτλο θα έπαιρνες ΚΑΙ τη λιμοΧέρενφεν θα περνούσες, περισσότερα έσοδα άρα και μεταγγραφές και περισσότεροι βαθμοι στην Ευρώπη και έτσι…

…δε θα έφτανες να είσαι στους αδύνατους σήμερα και να κληρώνεσαι με Fener. Eδώ φοβηθήκαμε και αποκλειστήκαμε από τα παιδάκια του Αγιαξ με έδρα παιδική-χαρά, θα αποκλείσουμε τους μπαρουτοκαπνισμένους τούρκους, με παικταράδες και με ένα καζάνι Σουρού Σαράτσογλου- σανΤούμπα με σχεδόν διπλάσια χωρητικότητα; Το εύχομαι αλλά δε το βλέπω. :frowning:

Ο ΠΑΟΚ δε συνάδει με “μισά-μηδέν”, φοβικό ποδόσφαιρο και “χαμηλά τη μπάλα”. Προσωπική άποψή μου είναι ότι τα τελευταία δύο χρόνια χάσαμε τεράστια ευκαιρία να αλλάξουμε επίπεδο. Το ότι κάποιοι βασικοί αντίπαλοι παρουσιάστηκαν πολύ κάτω του μετρίου και τους περάσαμε δε μου λέει κάτι… Δε μου λέει τίποτα…

edit: η Φενερ έπαιξε και στα δύο ματς με τους ελβετούς με παίκτη λιγότερο και πιθανότατα αυτός είναι ο λόγος του αποκλεισμού. Δυστυχώς για εμάς τέτοια δώρα δύσκολα επαναλαμβάνονται. Το χειρότερο όλων βέβαια είναι ότι δυό βδομάδες θα πήξουμε στην εθνικιστική υστερία και τους μαρμαρωμένους βασιλιάδες. :smiley:

Μα γινεται να κληρωθουν μεταξυ τους δυο ομαδες απο την ιδια χωρα ?? :-s

Και μαλιστα οχι απλα απο την ιδια χωρα, αλλα και απο την ιδια πολη !! :-k

μπράβο, πολύ έξυπνο. βάλε όμως και το λινκ από εκεί που το διάβασες, ντροπή είναι.

Mπα δεν το διαβασα καπου. Λογικη απορια με το που ακουσα την κληρωση. :bleh:

επειδή δεν έχω πετύχει σχετικό ποστ σου, πες λίγο τι ομάδα είσαι για να ξέρω να απαντήσω ανάλογα.

Δηλαδη ασχετα με το τι ομαδα υποστηριζω… Δεν ξερεις τι να απαντησεις επι της ουσιας στην ερωτηση μου ?? :roll:

ΗΡΑ ειμαι, για να σου λυθει η απορια παντως. :slight_smile:

και για πες ΗΡΑ.με ποιον κληρωθηκατε εσεις?..oh my! ξεχασα.

να απαντήσω επί της ουσίας στην αντεθνική ανοησία που έγραψες λίγο δύσκολο, θα προσπαθήσω όμως.

αντί να κοιτάξετε λίγο τα χάλια σας, έχετε μείνει 20 χρόνια πίσω όταν σας έριξε ο Παντελάκης και το κόμπλεξ μόνο μεγαλώνει, δεν έχει σχέση που μαζευτήκατε 3ψήφιος αριθμός ατόμων μόνο στον κίνδυνο υποβιβασμού, όχι, μόνο τους τούρκους να κερδίζετε. δεν έχει σημασία επίσης που τόσα χρόνια βλέπετε τους τούρκους στη βαθμολογία με τα κυάλια, εντάξει, δεν κερδίζετε, έχετε τρελαθεί στη σφαλιάρα όλα αυτά τα χρόνια, αλλά αυτοί είναι ΤΟΥΡΚΟΙ ρε φίλε, λολ. από την άλλη κλαίγεστε σαν 10χρονα όταν κατεβαίνετε αθήνα και σας φωνάζουν ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΣ, με ποιο δικαίωμα τολμούν να ξεστομίσουν τέτοια ανιστόρητη βρισιά αυτοί οι βάρβαροι.

γηραιός σε νοοτροπία και κόμπλεξ. χίλια χρόνια ηρακλής, γήπεδο στην τσιμισκή.

@ papardelas

Ε και εσεις που ‘‘κληρωθηκατε’’…
Θα μεινετε εκτος ευρωπαικων διοργανωσεων πριν καν αυτες ξεκινησουν, εχοντας τερματισει 2οι πρωταθλημα.
Fail δεν θα ειναι ? Ε, θα ειναι…

Kαλη επιτυχια, αν και δυστυχως δεν βλεπω να αποκλειετε τους συμπολιτες σας.

@ bastard

1 - Δεν ειπα τιποτα το αντεθνικο. Την Κωνσταντινουπολη την εχετε στα αρχικα σας, αρα δεν ειμαι εγω που σας λεω Τουρκους, αλλα εσεις οι ιδιοι δηλωνετε ‘‘κωνσταντινοπωλιτες’’ στην ονομασια σας.

2 - Τι εχουμε κανει ?? Σφαλιαρα ?? Χαχαχα, αφου 12 χρονια εχετε να μας κερδισετε εντος εδρας ρε !

3 - Κανεις ηρακληδεας δεν κλαιγεται φυσικα, αν μας πουν βουλγαρους, ισα ισα που σηκωνουμε και καμια σκοπιανικη σημαια αμα μας τη βαρεσει.

Παντως απο χιουμορ και αυτοσαρκασμο μηδεν τα παοκια. :lol:

με το σκεπτικο αυτο.ας παλευουμε να μεινουμε στην α εθνικη…ας γινουμε ανυπαρκτοι.εχοντας ως προτυπο τον αλλον συμπολιτη μας.

το FAIL ρε γελοίε τύπε είναι που γράφεις στο θρεντ του ΠΑΟΚ, για ευρωπαϊκούς αγώνες. ΠΟΙΟΣ??? ΕΣΥ. πότε ήταν η τελευταία φορά που έπαιξες ευρώπη ρε περήφανε Έλληνα; θυμάσαι? τις γελοιότητες με το στοίχημα τις θυμάσαι; κάτσε δες πως θα σωθείς φέτος και άσε μας εμάς. τις αντεθνικές εξυπνάδες πάλι, αν δεν ξέρεις που να τις βάλεις, στείλε ένα πμ να σου δώσω μερικές ιδέες.

οι admins βέβαια στον κόσμο τους, όταν είναι για “σπαμ” για τους μετάλικα 3-3 σβήνονταν τα ποστ, τώρα ο ύπνος του δικαίου.

Επισης, θυμισε μου εσυ ποτε ‘‘επαιξες’’ Ευρωπη τελευταια φορα, ωστε μπορεις να μου απαγορευεις να μιλαω ???

Εκτος και αν θεωρεις οτι ‘‘παιζεις’’ Ευρωπη οταν αποκλειεσαι στα προκριματικα του uefa απο τα Ντεμπρετσενια και τα Χερενφενια…#-o

Και δεν ειμαι ‘‘περηφανος ελληνας’’. Με προσβαλλεις. Ουτε καν περηφανος ως ανθρωπος. Περηφανος ως Ον ειμαι.

χιούμορ και αυτοσαρκασμό είχαμε χρόνια πριν, όταν σε ΠΑΟΚ-ΑΕΚ εμείς είχαμε βουλγαρικές σημαίες και οι αεκτσήδες αλβανικές.

από το “εσύ πότε έπαιξες ευρώπη” καταλαβαίνω ότι δεν πρέπει να είσαι πάνω από 11, οκ, όταν σταματήσεις να χρειάζεσαι clearasil ξαναμιλάμε.

σκέψου μόνο πόσο γελοίο θα ήταν ΕΓΩ να μπω κάποια στιγμή στο θρεντ του παναθηναϊκού και να λέω “αποκλειστήκατε από τους ομίλους του τσου λου, μα τι αστείοι που είστε”. το σκέφτηκες; διάβασε ξανά τα ποστ σου τώρα. χωρίς να κάνεις quote τον εαυτό σου αν γίνεται.

εντιτ, το επιχείρημα για τους “τούρκους” σας το έμαθαν στα ιδιαίτερα της ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΑΝΤΙΦΑ ΘΥΡΑ 10;

Τον εαυτο μου τον κανω quote γιατι απ’ότι φενεται δεν διαβαζεις τι γραφει ο αλλος, πριν απαντησεις.

Ειμαι 22 και σοβαρα θελω να μου θυμισεις ποτε συμμετειχε ουσιαστικα ο ΠΑΟΚ στην Ευρωπη τα τελευταια δεκα χρονια.

Αυτο που λεω ειναι οτι κατι ‘‘θολωμενοι’’ παοκτσηδες σαν και εσενα αρνουνται να το δουν, σε αντιθεση πχ με τον Εpic που συνειδητοποιησε την αποτυχια του πραγματος και την επισημανε.
Αν ο εγωισμος σας ειναι τοσο μεγαλος, ωστε να παραδεχτειτε οτι θα εχετε αποτυχει σε ενδεχομενο αποκλεισμο ΚΑΙ απο τους ομιλους του Uefa, τοτε προβλημα σας.
Εγω δεν το λεω για να σας πικαρω, αλλα γιατι ειναι η αληθεια, και μαλιστα γιατι θα ηθελα να πηγαινει καλα η ομαδα σας στην Ευρωπη και για την προβολη της θεσσαλονικης γενικοτερα.

A, επισης δεν χρησιμοποιω ποτε τον χαρακτηρισμο ‘‘τουρκοι’’ για τους παοκτσηδες. Οταν θελω να τους κοροιδεψω, χρησιμοποιω αλλες εκφρασεις. Οποτε ατοπο αυτο που ειπες, τουλαχιστον για εμενα, σχετικα με το τι ‘‘λεει’’ η Αυτονομη.
Εξακολουθεις να μην αντιλαμβανεσαι την εννοια της καζουρας.

dude, ποιος μίλησε για επιτυχία; εγώ δεν πάω στο γήπεδο γιατί θεώρησα αποτυχία και μέγιστη ξεφτίλα τη μεταγραφή του Δ.Σ., τι μου λες τώρα; εκτός αν πιστεύεις “ε από το να αποκλειόμασταν από τα χερενβένια καλύτερα που δε βγήκαμε ευρώπη”.

το θέμα ξεκίνησε από το αστειάκι με τους συμπολίτες που το είδες κάπου, ξέρεις εσύ, είπες να το γράψεις εδώ σε υπεράνω φάση “κάνω χιούμορ, μα καλά καθόλου αυτοσαρκασμό δεν έχετε εσείς πια”. Το επιχείρημα που έγραψες για το Κ. στα αρχικά, καθώς και το “εγώ δεν λέω τούρκους τους παοκτσήδες, μόνο συμπολίτες με τους της φενερμπαχτσέ τους λέω”, συγγνώμη, αλλά ούτε για 8χρονο, όχι για 22χρονο.

edit, γελάω με αυτό που λες “δε διαβάζεις τι λέει ο άλλος γιαυτό quotάρω τον εαυτό μου”, γελάω γιατί αυτό που έκανες quote και “δεν διάβασα γιατί είμαι θολωμένος παοκτσής” το έγραψες μετά με edit και προφανώς δεν το είδα.