Π.α.ο.κ

Απλά ο Dudu έπρεπε να είναι στα αποδυτήρια από το 50’. (κλωτσιά στον Garcia). H φάση αυτή ήταν καθοριστική για τον αγώνα. Προφανώς εάν το έκανε αυτό ο Garcia στον Dudu θα ξαναέπαιζε σε 2 χρόνια…

ρε crab, ο παμποριδης ηταν πολυ ανεχτικος χτες ειδικα στο α’. με το ζορι εβγαλε 2 κιτρινες. αφησε πολα πλεονεκτηματα και γενμικα δεν πολυσφυραγε. ο ιβιτς τις εφαγε την μεν πρωτη γιατι εκανε σαν υστερικος και τη δευτερη πηγε πολυ δυνατα, δεν γινοταν να μην την δωσει. ο γκαρσια εχει στιγματιστει και το κακο ειναι οτι συνεχιζει ναι ψαρωνει και να χανει τον ελεγχο. τη σκαρια του ντουντου δεν την ειδα. ο ντουντου δεν επρεπε να ειναι στο ματς οχι για αυτο, αλλα επειδη στο α’ για μενα δεν υπηρχε.

Για τον Ιvic κανείς δεν είπε ότι δεν άξιζε την κόκκινη. Αν δεν την είδες την κλωτσιά του Dudu τζάμπα συζητάμε. Και καμμία κίτρινη να μην έδινε σε όλο το παιχνίδι την κόκκινη στον Dudu ήταν υποχρεωμένος να την δώσει. :wink:

ΥΓ: Κανένα πρόβλημα δεν έχω να παραδεχτώ όταν νικάει ο ΟΣΦΠ χωρίς διαιτησία (π.χ. πέρσυ στην Τούμπα). Στο κάτω κάτω δεν παίζω εγώ. Όταν χάνει ή όταν κερδίζει ο ΠΑΟΚ δεν συμβάλλω εγώ με κανένα τρόπο.

ρε κραμπσοντυ αν εδινε κοκκινη σε εκεινο το σημειο στον ντουντου, επρεπε να δωσει και στον γκαρσια για την αντιδραση του

ο τυπος προσπαθησε να το κρατησει οσο μπορουσε περισσοτερο με τις καρτες

Ο Γκαρσία θα έπρεπε να είχε απελαθεί εδώ και 2 χρόνια απ’ τη χώρα, εδώ διώχνουν μετανάστες για μικροποσότητες χασίς και ο εγκληματίας κυκλοφορεί ελεύθερος.

Άλλο τράβηγμα φανέλας μέσα στη φάση άλλο κλωτσιά εκτός. Δε νομίζω να έχω άδικο. Ο Garcia έπρεπε να πάρει κίτρινη την οποία και πήρε.

Επίσης ο Γκαρσία πετάει σκαριά στη φτέρνα του Ντούντου πριν του τραβήξει τη φανέλα, το είδα και σε καλύτερο streaming και φαίνεται καθαρά. Η κίτρινη στον Ντούντου για το χτύπημα ήταν more than enough. Άποψη μου τουλάχιστον με βάση ό,τι έχω δει από ποδόσφαιρο εδώ και κάτι δεκαετίες.

Αν είδες και τις προηγούμενες δεκαετίες ότι είδες στην φάση τώρα μάλλον γενικά δεν θα έχεις δει και πολλά. Ο Dudu κάνει φάουλ στον Garcia , ο Garcia τον τραβάει και τον ρίχνει κάτω. Ο Dudu κλωτσάει τον Garcia εν ψυχρώ. Κόκκινη κάρτα. Τόσο απλό.

εδω κυκλοφορεις εσυ 3 χρονια στο φορουμ και μου λες για τον γκαρσια:lol::lol::lol:

Με τάπωσες. :frowning:

αυτο ακριβως! δεν ειναι στη φαση, το τραβηγμα εγινε μετα το σφυριγμα, αυτο σου εγραψα και χθες!!!

http://www.contra.gr/videos.aspx?vID=2803

στο 2:00 το δείχνει. Δες το. Εγώ δε βλέπω λόγο για να αλλάξω γνώμη. Μια χαρά κίτρινη στο Ντιόγο για επικίνδυνη προβολή και κίτρινη στον Γκαρσία. Πουθενά στη Γη δε δίνεται κόκκινη για αυτό το πράγμα του Ντούντου.

Tζάμπα πληκτρολογούμε. Συμφωνούμε ότι διαφωνούμε και προχωράμε παρακάτω. Γράψαμε τις απόψεις μας. Δεν βγαίνει πουθενά.

Οκ τώρα σε δικαιολογώ. Δεν έχεις δει ποτέ τη φάση. Στο video που έβαλες δεν υπάρχει…
Στο 2:00 δείχνει το φάουλ του Dudu μετά δείχνει το τράβηγμα του Garcia. Η κλωτσιά έγινε μετά και δεν υπάρχει στο video.

ΥΓ: Ο Ντιόγο παίζει νομίζω στη Φλουμινένσε. :slight_smile:

Αν δε την έχω δει τη φάση, πάω πάσο.

ΥΓ. Ούτε εκεί παίζει ο κερατάς και για αυτό θέλει να γυρίσει πίσω!

Έτσι. Διάβαζα τα πουθενά στη γη δεν δίνονται και τσιμπιόμουν. Παρεξήγηση. Αν το βρω το video θα το βάλω.

Σιγά ρε σεις… Λες και δεν έχουν έρθει παίκτες στο ΠΟΚ που ήταν χειρότεροι, τώρα ο Παύλος ο γροθιάς σας πείραξε… Τον Ζε Ελίας και τον Καστίγιο όμως που ήταν πολύ πιο βρόμικοι παίκτες μια χαρά τον αποθέωναν οι φυλλάδες στην Αθήνα…

αν και με πρόλαβαν με την προπαγάνδα οι εφημερίδες του βορρά…

χθες που ήμουν στα εγκαίνια οι πάντες ζητούσαν απο τον πηλαδακη να δώσουν εισιτήρια στον παοκ…ούτε ένας δεν ζητησε το αντίθετο…
σε αυτί που έστησα(:D) σε συζήτηση του, έλεγε ότι και αυτός θέλει αν δώσει αλλά δεν γίνουν αλλαγές στην θύρα των φιλοξενούμενων(αλλά και στην είσοδο των οπαδών στην περιοχη και στο γήπεδο, καθώς ο κόμβος που ήταν υποχρέωση του κράτους δεν έγινε πότε) δεν μπορεί να εγγυηθεί τίποτα…
αλλά απο την άλλη δεν θέλει να οξύνει τα πράγματα με τον παοκ γιατί ήδη υπάρχουν περίεργες σχέσεις μεταξύ των ομάδων… “όλο στην φασαρία ήμαστε :lol:”

αλλά απο ότι κατάλαβα μάλλον δεν θα πάρετε εισιτήρια…:frowning:

*ακούγεται σαν δικαιολογία, αλλά αν έβλεπε κάνεις χθες τι γινόταν θα καταλάβαινε οτι δεν γίνεται αυτή τη στιγμή να μπουν άλλοι οπαδοί…
και είναι κρίμα…όταν θα σας νικήσουμε με ποιον θα το χαρούμε? μόνοι μας?? [-X

Λέει θα βάλει Παπάζογλου και Φιλομένο.
Και λέω γω τώρα.

ΤΟΝ ΚΛΑΟΥΣ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ;;;

αυτό το κόλλημα με τον Παπάζογλου, κοντράρει στα ίσα τα αντίστοιχα κολλήματα του Ρεχάγκελ στην εθνική.

ο παπαζογλου ειναι η αλλαγη του φιλομενο που ειναι αλλαγη του μουσλιμοβιτς που ειναι αλλαγη του σαλπιγγιδη.

αυτο σημαινει οτι παιζει οταν τα πραγματα ειναι σκουρα
οταν το ματς θα ειναι στο 80’ και δεν θα σε ικανοποιει το αποτελεσμα δεν θα βαλεις τον τσιλιβιθρα,θα βαλεις τον παπαζογλου να παρει καμια κεφαλια