Π.α.ο.κ

Ναι άλλο όμως να ξεκινάς το ταγάρι από την αρχή.

Μαλλον ο μικρος δεν δουλευει στις προπονησεις γιαυτο και παιρνει τα αρχιδια μου…
Αντε να πεις το κολλημα το χε ο Δερμι, αλλα και ο Χαβος ρε μαλακα; 2/2 τα αρχιδια μου πηρε ο Κλαους, μαλλον κατι δεν κανει καλα το παιδι.

Εδώ δεν έπαιξε στον Πανσεραικό θα παίξει στον ΠΑΟΚ; Ακόμα ελπίζουν στον Παπάζογλου αλλά μάλλον τζάμπα. Πάντως ο Χάβος είναι ο μόνος που δοκίμασε Αθανασιάδη έστω και για λίγα λεπτά στο Madrigal.

Πίκρα[-X

Της πλάκας η ομάδα… Και οι 12 ήταν άχρηστοι σήμερα… Φούλ ζοχάδα πάλι…

Δεξιά στην άμυνα περνούσε ακόμα και το μετρό Θεσσλονίκης που είναι στα μπετά ακόμα…
Η κοντή τετράδα μπορστά πιο πολύ σε φαρσοκομωδία έμοιζέ παρά σε σύνολο…
Ως πότε θα παίζει βασκός 90λετό ο σαπλιγγίδης ρε πούστη μου. Δεν αντέχω άλλο λέμε… ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗ… Δεν μπορεί ούτε μέτρια εμφάνηση να κάνει…
Να πάρει και τον βλάκα τον κουτσιανικούλη να ανέβουν στο παπάκι του κριστιάνο και τρικάβαλο να πάρουν τον πούλο…

ο Παπάζογλου και ο σαλπιγγίδης προφανώς δουλεύουν στις προπονήσεις και δεν παίρνουν τα αρχίδια σου. και στο 77’ η μπάλα πήγε στην Αγια Βαρβάρα.

ντάξει, πρέπει να συνηθίσουμε πως ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ.

btw, για να προλάβω κάποιους, το μπενάλντυ έγινε ακριβώς μπροστά μας, στην 4α, και πιστεύω πως ήταν καθαρό.
δεν έχω δει ριπλέυ.

τέσπα. άπειρα like στις 2 ζεμπεκές σερί, πρώτα του Παπάζογλου(ντρέπομαι που ένας τέτοιος παίχτης φοράει την ασπρόμαυρη στολή) και μετά του Βιεϊρίνια.

Και επίσης όσο κάτω του μετρίου ήταν η ομάδα, άλλο τόσο ήταν και η κερκίδα σήμερα.

ξενερα η ομαδα σημερα,τι να πω…βαριουνταν να παιξουν…παντως με μπριζ θα πεταμε φωτιες να το ξερετε

ΥΓ:το πεναλντυ μου φανηκε μουφα παντως

Φάγαμε γκολ από τον [SPOILER][/SPOILER] ρε pucti.

Μακαρι ο ΠΑΟΚ να περασει στον επομενο γυρο του Europa League κ προσωπικα το θεωρω πολυ πιθανο.
Οσον αφορα στον σημερινο αγωνα,α ρε ΠΑΟΚ γιατι εδωσες δικαιωμα στον Ατρομητο να ξεκολλησει απο τα χαμηλα στρωματα.
Ηθελα για το καλο της ομαδας μου να ειχες νικησει!

Εμείς να δεις jiopas :stuck_out_tongue:

Το πέναλτι ήταν πέναλτι μάγκες,εμείς τους δώσαμε δικαιώματα,καλά να πάθουμε…

Δεν καταλαβαίνω την σούπερ έξτρα δηλητηριώδη κριτική στον Σαλπιγγίδη,όλοι χώμα είναι…Γνώμη μου είναι πως πρέπει να πάρει ρεπό καμιά βδομάδα και άλλη μια πάγκο ώστε όταν γυρίσει να καυλώνει με το που βλέπει χορτάρι…δεν γίνεται αλλιώς!

Θα τελειώσουμε κανά ματς με 11?

Ας μην κάνουμε το 3/3 την Πέμπτη,η Ευρώπη είναι ο κυριότερός μας στόχος αυτή την στιγμή…

Σίγουρα όλοι ήταν χώμα εχθές, και σε όλους θα γίνει κριτική…
Απλά σχεδόν όλοι έχουν κάνει και πολύ καλά παιχνίδια μέσα στην χρονιά οπότε μπορείς να δικαιολογήσεις μια άσχημη εμφάνιση. Ο σαλπιγγίδης ρε γμτ όλη την χρονιά δεν τραβάει… Παίζει δεξιά, δε μπορεί… παίζει πίσω από τα φορ, δεν μπορεί… παίζει κορυφή, πάλι δεν μπορεί…
Ε ας φάει και λίγο πάγκο να δοκιμάσουμε και κανέναν άλλο που μπορεί να αποδώσει καλύτερα αυτήν την περίοδο… Δλδ τι ψυχολογία να έχουν οι υπόλοιποι επιθετικοί όταν βλέπουν τέτοια ασυλία στον κοντό ακόμα και όταν δεν παίζει? Και επίσης από αυτόν θα έχεις και τις περισσότερες απαιτήσεις. Όταν ήρθε έλεγαν ο καλύτερος έλληνας επιθετικό που θα ανεβάσει επίπεδο την ομάδα. Είναι το μεγαλύτερο συμβόλαιο της ομάδας και μέχρι τώρα είναι απαράδεκτος…

Δυστυχώς στον ΠΑΟΚ 4-5 παίκτες είναι η ομάδα… Απουσιάζει ο κοντρέρας, ναυάγιο η άμυνα… Στο κέντρο όταν δεν παίζει βιτόλο-Ίμο, από τον άξονα δεν βγαίνει καμιά επιθετική ενέργεια. Και όταν δεν παίζει ο Μουσλίμοβιτς μπροστά η επίθεση είναι αόρατη…

Όσο για την Πέμπτη πιστεύω ότι θα παίξουν γιατί είναι ευρώπη και κάποιοι θέλουν να φανούν προς τα έξω…

Ax ρε Παοκια ο Ατρόμητος πλακά σας έκανε…δυστυχώς απο τότε που έφυγε ο μέγιστος Σάντος 'εχετε χάσει τα αυγα και τα πασχάλια…
Έχω πεί και μακάρι να πέσω έξω(αλλά είναι ζόρικο), ότι θα τερματίσετε μεταξύ 5η και 8η θέσεις…
Κινδυνέυεται εκτός playoff…οσο για το Europe League θα πάτε καλά πιστέυω…

Αύριο προσευχές παντού να πάρει διπλό η Ντιναμό στην Βιγιαρεάλ, εμείς να νικήσουμε την πουτάνα την Μπριζ(η σχεδόν πρόκριση του Άρη και της ΑΕΚ πρέπει να μας πεισμώσει παραπάνω), για να πάρουμε αυτόματα την πρόκριση γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν το βλέπω να παιρνουμε βαθμό στην Ντιναμό(Κάποιος που ξέρει να μου πεί σε περιπτωσή που εχουμε στο τέλος ισοβαθμία με Ντιναμό τι γινεται αν χάσουμε δηλαδη με 1-0 ποιος περνάει ακριβώς).

διαφορα γκολ παει μετα…

Σήμερα πρέπει -τουλάχιστον- να ΣΚΥΛΙΑΣΟΥΝ.
Άμα δεν το πάρουμε το ματς, έχει να πέσει πολύ γέλιο (φάπα).

και επιτέλους, με αυτό το σύστημα, γκολ ΔΕΝ μπαίνουν…πώς το λένε…
δεν έχουμε επιθετικό να στηρίξει αυτό το σύστημα…
από άμυνα…δεν ξέρω…θα το δούμε στο γήπεδο…όλοι οι δρόμοι οδηγούν εκεί σήμερα.
άκουσα και κάτι καινούργιο θα γίνει στην 5.

Αν 2 ή περισσότερες ομάδες έχουν τον ίδιο αριθμό βαθμών, τα ακόλουθα κριτήρια ισοβαθμίας ισχύουν:

  1. Μεταξύ τους αγώνες (βαθμοί, διαφορά τερμάτων, καλύτερη επίθεση, καλύτερη εκτός έδρας επίθεση)
  2. Διαφορά τερμάτων (συνολικά)
  3. Καλύτερη επίθεση (συνολικά)

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters

Ω ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΓΚΟΛ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΜΑΝΑΜ;

[SIZE=“6”][B]ΓΚΟΛΑΡΑ!!![/B][/SIZE]

νταξει,οι παικτες μας νομισαν πως τελειωσε το ματς στο 70’.τι να πω πως εγινε να μας παρει βαθμο αυτη η ομαδα ακομα απορω…το καλο ειναι οτι η βιγιαρεαλ εριξε τριμπαλο στην ντιναμο και περναμε και με ισοπαλια στο ζαγκρεμπ…