Π.α.ο.κ

Μεγάλη μαλακία… τζάμπα πολύ τζάμπα

Eπαιζε με τη φωτια ο ΠΑΟΚ μετα το γκολ του.Ειλικρινα ,αν και φυσικα ηθελα να κερδισει ο ΠΑΟΚ,μου φανηκε μετριοτατος απενατι σε μια επισης μετρια ομαδα!!!

Γιατι ρε ΠΑΟΚ ρε γαμωτο… γιατι, γιατι, γιατι :cry:

Τραγική η ομάδα…κ πάλι.

Τζάμπα γκολ ρε πούστη μου
2 ισοπαλίες, 4 βαθμοί χαμένοι από αυτή την ομάδα[-X
Δεν χαλιόμαστε όμως…μες στο Ζάγκρεμπ θα πάρουμε την πρόκριση
2 ζωές ΠΑΟΚ ΡΕ

Nταξ, νομιζω ο ασος της Βιγιαρεαλ ηταν στανταρακι. :wink:

Με το δεδομενο αυτο, ακομα και να κερδιζατε, δε θα παιρνατε πρωτια (εκτος κι αν κανατε διπλο στο Ζαγκρεμπ).

Η μονη απωλεια ειναι οτι πατε για δυο αποτελεσμα και δεν εχετε την πολυτελεια να χασετε με 1-0.

Κλαην.

Απλα απ’ οσο ειδα η Μπριζ ηταν τραγικη σαν ομαδα.

Το θέμα δεν είναι ότι χάσαμε…η ομάδα δεν βλεπόταν!
Δηλαδή αν δεν έμπαινε το γκολ του Βιειρίνια(που τέτοια γκολ δεν μπαίνουν κάθε μέρα) θα πέρναμε τα @@ μας μου φαίνεται

Δεν τραβάει η ομάδα ούτε με κάρο… Πεθαμένοι παίχτες… Άντε να φεύγει η χρονιά να πάρουν μερικοί πούλο από την ομάδα, να πάρουμε και προπονητή να αρχίσουμε από την αρχή… Το κέντρο μας έχει τελειώσει… Ιβιτς Γκαρσία δεν έχουν ανάσες ούτε για ημίχρονο… Οι μόνοι που άξιζαν σήμερα ήταν Βιερίνια (που παίζει για την μεταγραφή του) και ο Ζουέλα που για τα δεδομένα του έκανε παπάδες σήμερα… Επίσης ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΣΑΠΛΙΓΓΙΔΗ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ (για το 2010 σίγουρα. Τώρα για το 2011 βλέπουμε)… Έλεος πια… 22 εμφανίσεις οι 3 μέτριες και οι 19 για τα σκυλιά… Ο καλύτερος έλληνας επιθετικός…

Τέλος αρχίζει να βγαίνει και η προετοιμασία μας… Δεν ξέρω τι σκατά έκαναν εκεί αλλά το να παθαίνει κράμπα ο βιτόλο (ο παίχτης με την καλύτερη φυσική κατάσταση στο ΠΑΟΚ τα τελευταία χρόνια) στο 70’ είναι τραγικό…

Λόγο για ζοχάδα δεν είχα βραδιάτικα και λόγο βρήκα…

Εδιδ: Και μια κουβέντα για την κερκίδα… Δεν ξέρω αν προσπαθεί να μιμηθεί την ομάδα αλλά τα καταφέρνει πολύ καλά… Εκτός από τα παιδιά που ήμασταν στα τύμπανα κάτω και βγάλαμε τα λαρύγγια μας, η υπόλοιπη 4 σε γενικές γραμμές πολύ ησυχία ρε αδερφέ… γιατί έτσι?

Βλεπω σε αρκετα σχολια οτι τα ισοπεδωνετε ολα…Προφανως και αν εληγε 1-0 δεν θα ακουγονταν τα ιδια…Καλα επαιξε η ομαδα αλλα ετσι ειναι το ποδοσφαιρο…Οταν χανεις φασεις οπως του φωτακη και το μπερδεμα με τον αθανασιαδη θα γινει η στραβη…Το οτι δεν εκανε φαση η μπριζ δε σημαινει μονο οτι ειναι απαραδεκτη ομαδα αλλα οτι επαιξες σωστα…Ακομα και στο δευτερο ενω νικουσαμε το κυνηγησαμε το γκολ δε κλειστηκαμε πισω αλλα αν δε σε θελει και λιγο δε γινεται δουλεια…

Ρε φίλε η αγανάκτηση δεν βγαίνει μόνο από σήμερα… Όλη την χρονιά υπάρχουν δείγματα ότι κάτι δεν τραβάει στην ομάδα… Στον Ατρόμητο δεν κάναμε φάση… Με βόλο και αρη στην τούμπα τα ίδια… Δλδ δεν είναι ένα ματς και εμείς αμέσως τα ισοπεδώσαμε όλα… Και σήμερα αν βγάλεις την φάση του Φωτάκη, στο δεύτερο μας έκαναν ότι ήθελαν οι άλλοι… Όλη την ώρα στην άμυνα ήμασταν… Τέτοια ματς πρέπει να τα καθαρίζεις στην έδρα σου… Αλλά εμείς μπροστά είμαστε πιο ακίνδυνοι και από εφηβικό γυναικείας ομάδας…

Σε γενικες γραμμες δεν εχεις αδικο αλλα αν θελεις να μιλησουμε για το συγκεκριμενο παιχνιδι πιστευω πως η ομαδα σταθηκε καλα…μην ξεχνας οτι ειναι ενα Ευρωπαικο παιχνιδι οσο λιγος και αν αποδειχθηκε ο αντιπαλος σου…και στην τελικη οταν βλεπουν οι παικτες οτι 90 λεπτα δεν εχει απειληθει καθολου η εστια τους ειναι λογικο και οι ιδιοι στο τελος να χαλαρωσουν…σου ξαναλεω οτι αν νικουσαμε εγω δε θα ειχα παραπονα για την αποδοση…αλλα μας εμεινε η πικρα

Mας ειπε εφηβικο γυναικειας ομαδας;;; :x

TI ΛΕ [B]ΡΕ[/B];;;

:lol:

Α εγώ δεν είπα τίποτα… Όποιος έχει την μύγα… (να την φέρει πίσω)

Ντάξει η ομάδα δεν έπαιξε ΤΟΣΟ άσχημα…αλλά θα το φωνάζω και θα το λέω, πως χρειαζόμαστε ΣΕΝΤΕΡΦΟΡ.
ΔΕΝ πάει άλλο αυτό το πράμα…
Κατα τ’άλλα, είναι γεγονός το ότι υπήρξε ένα χαλάρωμα. Δεν παίζεις με την Δόξα Άνω Παναγιάς, παίζεις ένα γαμημένο ματς στην ευρώπη.

στα συν κάποια καλά στοιχεία που έδειξει ο κλάους, ειδικά εκείνο το τριγωνάκι με ελζαρ-ζουέλα. όπως και επίσης γενικά ο ζουέλα ήταν σήμερα πολύ καλός.
στα πλην τώρα, Ίβιτς κάτσε πάγκο,δεν πάει άλλο. να παίζουν ελζαρ-φωτάκης.

όσο για την κερκίδα…επίσης δεν ήταν τόοοοσο άσχημα. τουλάχιστον στην 4α κάτω κάτω που είμαστε εμείς. αλλά γενικά φέτος, αν εξαιρέσεις τα ματς με φενερ-αγιαξ, η κερκίδα δεν τραβάει πολύ, και δεν ξέρω τι φταίει…

Ελ Ζαρ εκτός αποστολής τελευταία στιγμή λόγω αιματώματος, που σημαίνει οτι κατά 99% θα δούμε Βιερίνια δεξιά(ευτυχώς) και αριστερά ένας εκ των Κουτσιανικούλη/Κριστιάνο.
Στο αουτσαιντερ σενάριο θα δούμε Σαλπιγγίδη δεξιά, Βιειρίνια αριστερά και έναν εκ των Φιλομένο(Ώχ!)/Παπάζογλου(Θεούλη μου!)/Αθανασιάδη σέντερ φορ
Φυσικά ο Ίβιτς δυστυχώς(ή ευτυχώς, αν ξυπνήσει) διατηρεί την θέση του ειδικά τώρα…

εγώ πάντως το ξεκαθαρίζω από τώρα για να μην λέτε αύριο τίποτα οτι δεν μιλάω και όλα αυτά τα χαρούμενα…
οτι γίνει εναντίον ποδοσφαιριστή, αποστολής, προπονητή και εγώ δεν ξέρω τι άλλο του παοκ, εγώ είμαι μαζί σας…έλεος με κάθε πικραμένο…

*ο κουζεν γύρισε απο την γαλλια που γεννούσε η γυναίκα του αλλά δεν ξέρει κανείς αν θα παίξει…υπάρχει μια πιθανότητα να παιξουμε χωρίς σεντερ φορ…(μακάρι)…αν παίξει πάντως θα το χώσει το παστέλι…

double post αλλα δεν κρατηθηκα…

ο χαβος λέει, σκέφτεται να βάλει τον χαλκια κάτω απο τα δοκάρια.!! :yahoo:
ναι ρε πούστη…!!

*παίρνω πίσω οτι είπα για γεγονότα εναντίων παιχτών του παοκ μετά από αυτό…:stuck_out_tongue:

γιατί ρε; τον έχετε μεγάλη συμπάθεια;

χαλκια-ιβιτς ναι…
τα άλλα παλικάρια μια χαρά είναι.

Έσπασε και ο υμένας του νέου γηπέδου…
Πάμπλο Κοντρρρρρρέρας