Ο Ιωαννίδης Υφυπουργός Αθλητισμού!

on topic:έκανε δηλώσεις ο ξανθός και λέει ότι αυτό το σχήμα του Καραμανλή είναι το μόνο που μπορεί να σώσει τη χώρα (από τους κομμουνιστές??:-k :-k )…
τι να πάρεις στα σοβαρά μετά…

Που επαιζε αυτος.Χμ χμ.Που?

Τελοσπαντων σταματαμε το “εγω την ειχα μεγαλυτερη καποτε και τωρα προσπαθω να την ξαναμεγαλωσω”.Καθενας θα ευλογει τα μουσια του.

Ρουντολφ τι περιμενες να πει δηλαδη.“Ευχαριστω που με εβαλες υφυπουργο,αλλα εισαι γιατονπεο”?

Ο Ρόι στον Άρη έπαιζε το '91 ρε μπόμπο, όταν ο ΠΑΟΚ δηλαδή είχε αρχίσει να σας τα παίρνει.
Γιαννάκη, ο Ιωαννίδης έκανε μεγάλες ομάδες από το '87 μέχρι το '99. 13 χρόνια. Όπως καταλαβαίνεις λοιπόν, μια χαρά προσαρμοζόταν στις συνθήκες :wink:

Kαι το 93 οταν πηραμε το Ευρωπαικο :slight_smile:
Τελοσπαντων,τελος το οφτοπικ.Αλκοολικος ηταν ουτως η αλλως :lol:

Ο Ιωαννιδης απο μπαλα θα σκαμπαζει τιποτα?Ειχαμε τον Ορφανο που ηταν ασχετος με μπασκετ και ασχολουταν κυριως με την μπαλα.Τωρα ο ξανθουλης τι λετε να κανει?

Ο Ξανθός είναι ποδοσφαιρόφιλος και το έχει πει πολλές φορές :wink:

(πωπω, Κυπελλούχων '93 με Εφές!!! Τι ξύλο! Χα χα χα!)

Θα πάρει γραμματέα του τον Λυπιρίδη για να έχει να χώνει Παναγίες σε κάποιον, και τον Σιγάλα για να του πετάει μπουκάλια νερό!!!

αξέχαστες εποχές… :roll: :roll:

ε, ρε και να του κανεί αντιπολίτευση κάνας κακονμοίρης Πασόκος τι θα πάθει… :smiley: :smiley:

ΟΝ ΤΟΠΙΚ:

Θα πει κανεις τι περιμενουμε απο τον Ιωαννιδη ως υφυπουργο αθλητισμου? Να παταξει τη βια? Να χαρισει χρεη? Να φτιαξει κι αλλα γηπεδα για τις ΠΑΕ? Να κανει νεο αθλητικο νομο? Μετα τις καμερες στα γηπεδα να βαλει και μικροφωνα ηχογραφησης του τι λεμε?

Η μηπως να ασχοληθει με το ρημαδι τον ερασιτεχνικο αθλητισμο που τοσο παραμελημενος ειναι στη χωρα μας?

ΟΦ ΤΟΠΙΚ:

Ηταν χωρις αντιπαλο…

Στην Ευρωπη ναι, στα ματς με τον Παναθηναϊκο παντως οχι…

Στο ον τόπικ, εγώ απάντησα ChrisP προηγουμένως :oops:

Off topic: Φαντάζεστε πολιτικό διαπληκτισμό, Ιωαννίδης - Φασούλας?

Οτι του πουνε πολυ απλα, επισης θα προσπαθησει να κανει οτι εκανε και ο Ορφανος ενεργιες για να μην χασει ψηφους, οποτε ολο και κατι θα χαρισει σε καμια ομαδα της Θεσσαλονικης

Και μετα τσουνι! 4 Ευρωπαικα εχω ρε!!! Εσυ ενα και ο Ιωαννιδης κανενα. Γενικα το οτι εγινε πολιτικος μου δειχνει οτι ειχε τελειωσει σαν προπονητης. Τελος!

αυτή η ομάδα του Άρη με ποιον προπονητή δε θα κατάφερνε ό,τι κατάφερε?:-k
οι μεγάλοι προπονητές γιατί δεν έχουν πάρει ευρωπαϊκό?

Καλά, μην το πας έτσι γιατί και ο Γκαστόνε μόνο με την Μπανταλόνα δεν είχε υπερομάδα.
Και επίσης, αν σε παίρνει πες ΤΩΡΑ 6 παίκτες εκείνου του Άρη πλην των Γιαννάκη / Γκάλη.
Και Αγγλία δεν έχει πάρει ποτέ ευρωπαϊκό στο ποδόσφαιρο, αλλά αυτό δε σημαίνει κάτι. :wink:

ρε,βλέπεις τι γράφεις??Γκάλης-Γιαννάκης:lol: :lol:
τι άλλο χρειάζεται ακριβώς?
ο “γκαστόνε” πήρε ευρωκούπα με τον Ντέγιαν 4άρι απέναντι σε ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ
μεγάλος προπονητής είναι επίσης αυτός που τον παραδέχονται και οι αντίπαλοι…

αυτός δεν ήταν που παράτησε την εθνική για το βουλευτιλίκι?κάνω λάθος?λόγω του ασυμβίβαστου

και τι έπρεπε να παρατήσει? το βουλευτιλίκι για την προπονητική?

Ρε μην φτάνετε στο άλλο άκρο. Δε μου αρέσει να βάζω την ηλικία μου ως κριτήριο, γιατί τότε και άλλοι μεγαλύτεροι θα μου τη λένε, αλλά έχετε δει ο Ολυμπιακός στις αρχές του '90 τι ήταν και τι τον έκανε? Τους τελικούς με ΠΑΟ?

Διαφωνώ κάθετα με αυτά που λέτε για τον Ιωαννίδη…

ok,αν νομίζετε ότι κάποιος παρατάει την εθνική μπάσκετ για τη θέση του βουλευτή και αξίζει να τον έχετε τόσο ψηλά,πάω πάσο…

Χαρ χαρ χαρ!!! :twisted:

Πλάκα θα 'χει! :stuck_out_tongue:

Κακό είναι; :-s

είσαι ασόβαρος:-s

ολους τους εκανε ανθρωπους ο γκαλης…:wink: :wink:

Στο Θρύλο δεν είχαμε Γκάλη. :wink:

Διστυχως…

[…] μαστουρωμένοι θα τραγουδάμε, στους τουρκαλάδες τις καρέκλες θα πετάμε…

Έλα μωρή αριανάρα!