Αγαπημενο παιδικο παιχνιδι

Βασικα γκεη ηταν ο τελευταιος που πηγαινε και καβαλαγε με παθος 10 ατομα ξερω γω. Οχι οι αλλοι οι ερμοι.

Κρυφτο εννοειται! Σε δασακια κατα προτιμηση…

Οπως ο Κουγιας? :-k

Απορω πραγματικα πως κατι τετοια ποστ δεν γινονται delete!

Περιεχει λεσβιακο υπονοουμενο γι’αυτο.
Οποιος μοντ το εσβηνε θα κατηγορουταν ως γκει κτλ κτλ

Πφ, μονο τα ποστ του κακομοιρη του thats why ξερουν να σβηνουν…

Κυνηγητο το συχενομουν… Απο μικρη λαχανιαζα πολυ με το τρεξιμο και δεν αντεχα…
Μηλα κι αγιος ο θεος ομως…

Το τζαμι δεν ηξερα καν οτι υπηρχε!:?

Κυνηγητο παιζαμε κυριως στο σχολειο.Αγορια, κοριτσια με φυλακη και τα σχετικα:lol: και παιζαμε και γερμανικο.
(Αν το εχει ακουστα κανεις!)

Στην γειτονια παιζαμε κρυφτο, αγαλματακια και μηλα!
Το σκοτεινο δωματιο μπορει να μου το θυμισει καποιος γιατι ειμαι σιγουρη οτι το επαιζα?:-s

Μαζευομαστε σενα δωματειο πισα σκοταδι, κρυβομαστε και μετα ο μαλακας που αφησαμε εξω μπενει κ ψαχουλευει να μας βρει…#-o :lol:

A, ναι!Τι μαλακια!:stuck_out_tongue:
Θυμαμαι που μερικοι στουκαραν στα επιπλα του δωματιου…σταματουσαμε το παιχνιδι, ξαναρχιζαμε, ξαναστουκαραν και εκει εμεις!

Ξερω για κοπελες που τις φυστικωσανε κι ολας…

Aληθεια?Οχι ρε, εμεις δεν καναμε τετοια τοτε!:-s

Χα!Και εμενα ηταν το αγαπημενο μου παιχνιδι.Εμεις στοιβαζαμε 7 πετρες εξου και η ονομασια 7πετρο.
Οι οποιες πετρες ηταν απιστευτα δυσκολο να της ξαναστησεις.
Μενουμε και σε γειτονια με στενα και αλλα ομορφα και πολλες φορες παιζαμε μεχρι και 30 ατομα.
Εποχες…

Makria Gaidoura giati itan to poio BRUTAL paixnidi! An kai ta perissotera elegan poly, eixa kai tin tyxh na megalwsw se apokentri geitonia kai etsi tou diname na katalavei. Mexri ta mesanyxta kryfto.

Πωπω αναμνησεις…λολ για το περιπτερακι :stuck_out_tongue:

Λοιπον, μερικα δεν θυμαμαι καν πως παιζονται αλλα με το παραμικρο τιπ θα θυμηθω (οπως τα αγαλματακια). Κρυφτο φορεβερ ομως για μας τους βριλησσιωτες με τους ζουγκλωδεις κηπους μας :stuck_out_tongue:

Οτι το αλοε ειναι μεσα στις προστυχιες αυτο ειναι γνωστο…:stuck_out_tongue:

Τωρα μου ρθε! ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΤΗ ΚΥΡΙΑ! Το καλυτερο παιχνιδι εβερ!

Φιαχναμε βαλιστρες με ξυλα,για βελη ειχαμε καλαμακια (απο σουβλακια ε) και κυνηγουσαμε γατες :smiley: :smiley:

αιντε μπραβο ρε τολκι…και ενας ανθρωπος σωστος…:D:D κρυφτο και μαλακιες…

ChrisP! :eek: Θα σε πάω για κρυφτό και φωτιές αν ξανασυκοφαντήσεις! [-X :lol:

Μμμμμμ! Ενδιαφερον ακουγεται…

πεστε ρε αρχοντα!!!