Γυμναστικη και γυμναστηριο!

:stuck_out_tongue: Εσυ τι κανεις σε αυτο το θεμα??? Οξω!!! :stuck_out_tongue:

Μπορει να μην εχω πατησει ποτε σε γυμναστηριο αλλα επαιζα 6 χρονια Handball σε Α2 και Β εθνικη ε?ε?ε?ε? :lol: :lol:

Ontopic, εγώ και ο darkofthesun πάμε σ’ένα στο Βύρωνα (υγειοσωματική λέγεται), είναι αρκετά καλό, αλλά από γκόμενες δεν έχουμε δει και σπουδαία πράγματα…:stuck_out_tongue:

Bασικα γι’αυτο μου την σπανε τα γυμναστιρια…

Επειδη δεν εχει γκομενες?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ντάξει δεν πάμε γι’αυτό τον λόγο γυμναστήριο φυσικά, απλά είπα να το αναφέρω επειδή βλέπω πως είναι κάτι που συζητιέται εδώ μέσα…:lol:

Μην χασεις ευκαιρια να με θαψεις…:frowning: Επειδη αρκετοι πανε για ματι…[-X

χτυπησα σημερα στο γυμναστηριο…!!!

Kρίμα…Στο γυμναστήριο που πάω απέναντι έχει μια πιτσαρία που ψήνει όλη την ώρα …όπως καταλαβαίνετε η γυμναστική εχει αντικατασταθεί καιρό τώρα απο ασκήσεις αυτοσυγκράτησης…:frowning:

Eγώ γυμνάζω τα χέρια μου ανεβοκατεβάζοντας τα προς το στόμα μου, σηκώνοντας βαριά μπουκάλια μπίρας και ενισχυμένα πιτόγυρα και στη συνέχεια τα σαγόνια μου και τον οισοφάγο μου. Είναι πολύ καλή γυμναστική. Τώρα είμαι μόλις 70 κιλά. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.

πω πω πω π ω σημερα εβαλα 20+20 στην ελευθερη ομων και εβγαλα 10 επαναληψεις…παγκο επεσα 2 επαναληψεις…αλλα δεν πειραζει…εχω ντουκεψει ρε:D :smiley:

Duke Nukem??

duke ktm

Σιγα να μην εχεις μαρντουκεψει κιολας…

Σοκερντεεεεε Σοκερεσαααα!!

Σοκερντέεεεεεεε!! και ντου και ντου και ντου :country:

:lol2:

no more spam plz

Σόρυ… Ανακωχή; :slight_smile:

λευκη σημαια…παω τζιμ τωρα:D :smiley:

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: