Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

Όντως,θα έπρεπε με αυτή τη λογική να αποθεώνουμε και οποιονδήποτε κάνει επιτυχία και έχει μεγάλη ανταπόκριση στο κοινό.

@ παναγιωτης

Ναι αλλα σε αυτο το θρεντ λεμε για κορυφαιους καλλιτεχνες που δεν μας αρεσουν.
Ως κορυφαιους εννοουμε τα ‘μεγαλα ονοματα’, ασχετα αν εμεις τους θεωρουμε αξιους και δικαια μεγαλους.
Γιατι με την λογικη σου και εγω αυτους που δεν μου αρεσουν, δεν τους θεωρω καν κορυφαιους, υπερεκτιμημενους τους λεω.

τα ιδια φωνητικα υπαρχουν κ στο Rising Out of the Ashes και ο δισκος απλα γαμαει!!!:wink:

U2
Δεν είναι ότι απλά δεν μου αρέσουν… Είναι ότι τους βρίσκω εξωφρενικά απαίσιους και τρισάθλιους. Με αχανή διαφορά ότι πιο υπερτιμημένο έχει βγάλει η ροκ μουσική.

Slayer
Manowar

ήταν και ο καλύτερος ποιητής και συνθέτης, ήταν μια ιδιοφυϊα, και μην κολάτε όλοι ότι ήταν αλκοολικός πρεζάκιας!! Αλλά αυτά που έκανε τον κατέστρεψαν

Metallica, Megadeth, Pantera, Nevermore, Sepultura και ακομα μερικες αλλες που ποτε δεν μ’αρεσαν. Και ζηταω συγγνωμη γιατι μαλλον καποιος απο εδω σιγουρα 8α ζει και 8α αναπνεει για μια απο τις πανω…

άποιος πεί AC/DC η ακόμα χειρότερα Motörhead θα του στείλω τους Saxon να τον σφαγίασουν!!!

AC/DC και Motorhead. Πάντα τους σιχαινόμουνα. Πφφφ…Λεμμυ τώρα τι να μας πει…
Να σου πω, δε μου στέλνεις τους ίδιους καλύτερα αντί για τους Σαξον? Θα γίνει ένα πάρτυ σπίτι μου υπεργαμιστερό λέμε!!!

Όντως περίεργα πράματα για ροκ σταρ… :slight_smile:

Metallica. Ενω μαρεσουν αυτοι που τους επηρεασαν (Mercyful Fate, Motorhead, Diamond Head) και αυτοι που επηρεασαν (Paradise Lost, Dream Theater, Pantera) και οι παρεμφερεις (Megadeth), γενικα Metallica δεν την πολυπαλευω.

Ο Xαλφορντ. Ποτε δε μου αρεσε ιδιαιτερα.

Γρακχε :har:

Εμφανισιακά ούτε εμένα :stuck_out_tongue:

Εμενα δεν μου αρεσουν οι Slayer και δεν τρελαινομαι για Pantera…

Άστο, καλά τα είχες ακούσει εκείνο το βράδυ στο Κάμελοτ. Θες να ακούσεις κι άλλα ας πούμε; :stuck_out_tongue:

:!::!::!::!:

Γουστα ειναι αυτα. Judas aρρωσταινω παντως οποτε μην ανησυχεις…

Μωρέ καλά κάνεις, αλλά αυτό με τους Ζλέιερ να το κοιτάξεις.

Νταξ μωρέ και οι Sabbath καλούληδες είναι, ακούγονται δεν μπορείς να πεις…

:bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::har::har::har::har:

Ωχ ήρθε :!:

Κοίτα για να σου πω την αλήθεια, παίζουν παπάδες κλπ, σε αυτό δεν μπορεί να διαφωνήσει κανείς, αλλά είχαν τον Ozzy που δεν, για μένα με την καμία…2 φωνές μου τη σπάνε, μια του Mustaine και άλλη μια του Ozzy…