Αρειανάρα ρε!

για το θεμα του χαβιτο παντως,μετα τις δηλωσεις που εκανε,ορισμος αντιεπαγγελματισμου,το καλυτερο ειναι να τον δωσουμε απο τωρα.και γι αυτον και για μας.

δηλαδη νταξει απλα με επιβεβαιωσε που τοσα χρονια ελεγα οτι ειναι χαζος.

είναι αλήθεια οτι φαίνεται λίγο, αφελής να το πω, λίγο μέσα στην τρέλα, κάτι τέτοιο…

:-s:-s

Το βλεπω σημερα να γραφεται σε ολα τα σαητ,αλλα νταξει εδω καθε μερα λενε κλεισμενος ο ενας,ερχεται Θεσσαλονικη ο αλλος,και δεν βλεπω να εχει ερθει αλλος περα απο τον Πορτιγια.

Ο Καστιγιο παντως αυτη τη στιγμη ειναι δανεικος στο Σικαγο,και απλα εχει διακοπη μεχρι Απριλιο το πρωταθλημα.Για να παει σε οποιαδηποτε αλλη ομαδα,πρεπει να διακοπει ο δανεισμος στους Σικαγο ΦΑΗΑ και να γινει νεος δανεισμος,δεν μπορεις να παρεις δανεικο εναν δανεικο.

Και αν ειναι να γινει οπως το λεει το σπορφμ
"Η διακοπή στο πρωτάθλημα των ΗΠΑ και η δεδομένη επιθυμία του 26χρονου να αγωνιστεί ξανά στην Ελλάδα δεν αποκλείεται να τον φέρει στο «Κλεάνθης Βικελίδης» -έστω και μέχρι τον Απρίλη, που θα ξεκινήσει και πάλι το MSL!" , καλυτερα να μη γινει καθολου,για 2-3 μηνες ειναι ηλιθιο να παιρνεις παικτη.

[B]Κόντης: “Έκανε λάθος ο Ολυμπιακός”[/B]

[B]*Προσεγγίζουν τις ομάδες και λένε αφού τον θέλω θα σου δώσω κι ένα αντίτιμο και θα τον πάρω.[/B] #-o

μου αρέσει που λέει οτι ξέρει κιόλας…

Γνώστης, τι να λέμε τώρα…

Εγω με 1-2 φορες που ειδα την φαση στις ειδησεις γιατι δεν ειδα εκπομπες μετα,
ειδα οτι ο Ρουιζ (?) τραβαει τον Βυντρα αλλα απορω γιατι ειναι φαουλ μιας και ο
παιχτης που παιρνει την κεφαλια αν θυμαμαι καλα ειναι πριν τον Βυντρα και ο Λουκας
δεν εχει καμια πιθανοτητα να παρει κεφαλια/να διωξει.
2 φορες στις ειδησεις το ειδα ε ! Βαριεμαι να το ξαναδω και στην τελικη δεν θα καταφερουμε
και τιποτα. :stuck_out_tongue:

Εγώ πάντως δεν θα διαφωνούσα να έρθει από τώρα, με τράμπα με τον Ζαιρί:):!:

κυκλοι προσκυμενοι στον ΑΡΗ δηλωσαν για την σκατοσακουλα του γαυρου :

[I]Ο Γιάννης Κόντης δεν βρήκε λεφτά από τον μπαμπά του για να γίνει εφοπλιστής, δεν είχε Φιλιππινέζες σπίτι του και ούτε απέφυγε να υπηρετήσει την πατρίδα του όπως κάποιοι άλλοι[/I]

http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=83952

προσκυνω του προσκυμενους.

όλα αυτά τα λένε κάτι …κύκλοι…χαχα

*για τα μπάζα…με το ζόρι της άναψε την φωτιά ο κοντης…βέβαια, αν δεν μιλούσε και ο χαβιτο

το metrosport λεει οτι οι Σικαγο ειπαν οκ στο να ερθει ο Καστιγιο στον Αρη,αν συμφωνησει και η Σαχταρ μαλλον ερχεται.

Αλλα ελπιζω να ισχυουν οσα ακουγονται,για δανεισμο 1μιση χρονου,οχι μεχρι να ξαναξεκινησει το αμερικανικο πρωταθλημα

Θέλω να ξαναζήσουμε τέτοιες στιγμές :’)

Νέρι αλάνι για πάντα στο λευκό τον πύργο! Αρρωσταίνω!

πω ρε Οριολ τι ζεμπεκια ηταν αυτη γαμω το κερατο σου.

Μπράβο στον Κατίδη πάντως, πρώτη φορά εδώ και πολυυυυ καιρό βλέπω παίχτη στον Άρη να μπορεί να μοιράζει παιχνίδι.

Το ματς γυρνάει εύκολα, αρκεί να μην παίρνει την μπάλα ο Καζναφέρης και να είμαστε λίγο τυχεροί

[U]Παραιτήθηκε ο Κούπερ![/U]

Σορυ που ειμαι εγω αυτος που θα σας το πω αυτο αλλα >>>

[SIZE=“4”]την εκανε ο ΚΟΥΠΕΡ ![/SIZE] παραιτηθηκε.το πως και το γιατι δε γνωριζω ακομα αλλα εχει βγαλει ανακοινωση :!: κριμα παντως [-X

εντιτ .οχι ρε πουστη για λιγο νομιζα πως προλαβα !

επαιξε κάτι στη συζήτηση για τα μεταγραφικά?

τελος ο κουπερ,τελος και ο αρης :bye::bye:

αλλαξε ολη την ομαδα
δηλαδη εδιωξε του κοντους ισπανους και πηρε παικτες εργαλεια
και εφυγε

ειστε τρελοι.