Χειροτερος - γραφικοτερος οπαδος!

Λίγα λόγια για τη Potemayo μην έρθουμε στα χέρια [-X:p

Η ειρωνία και ο σαρκασμός είναι η χαρά της ζωής ρε. Τι λες τώρα? Και εννοείται ότι στοχεύουμε τους πάντες, δεν κάνουμε διακρίσεις.
Θα συμφωνήσω μόνο μ αυτό που είπες νωρίτερα για τους οπαδούς. Αλλά οι οπαδοί (η αλλιώς φανμπόυδες :p) είναι και οι υπαριθμόν ένα στόχοι για δούλεμα και ειρωνία. :lol:

Aρα κοροιδευουμε τον Νιχιλιστ που ειναι φανμποης των Firehouse.

12:30 στο γνωστο μερος :smiley:

Ώξω ρε!

Δεν ξέρω αν θα ερθω μαν. Βλέπουμε.

αν ήταν ακόμα ενεργό το πολλ θα έριχνα ψήφο στον μειντενακια…
δεν ξέρω όσο και φανμπόης να είσαι κάποιο πράγματα είναι κραβγαλέα και πρέπει αν τα παραδέχεσαι…
όλοι ξέρουν που αναφέρομαι, οπότε ας μην γίνει χαμός(κοινός μην με φάτε!:lol2:)


Now playing: Iced Earth - Diary
via FoxyTunes

οσο τεραστιοι κι αν ειναι οι floyd οι οπαδοι τους ειναι ελεεινοι.οτι και να λεει ο αλλος οι φλουντ ειναι το καλυτερο συγκροτημα 100000 χρονια μπροστα απο την εποχη του και ολοι οι αλλοι προσκηνανε
:stuck_out_tongue:

μειντενακιας:p

H απο πανω και η Chili.

Ο μεταλάκιας άνετα γιατί συνδυάζει όλες τις υπόλοιπες κατηγορίες.Η εμπειρία μου λέει ότι αυτοί είναι οι χειρότεροι αλλά από την άλλη πλευρά αν τους πιέσεις λίγο παραπάνω βγάζουν γέλιο οι αφελείς.

Πολύ πλάκα το θρεντ! Να τολμήσω να πω 2 πραγματάκια…

  1. Ίσως μια άλλη μορφή των Floydάκηδων να είναι οι Toolάδες; Όχι ότι συγκρίνω τα συγκροτήματα, αλλά οι οπαδοί έχουν κοινά λεγόμενα, το συγκρότημα είναι 47.896 χρόνια μπροστά, δεν είναι για όλους, δεν είναι Rock/Metal είναι κάτι παραπάνω, όλοι οι άλλοι τους μιμούνται, δεν μπορείς να τους αντιληφθείς με την πρώτη μπλα μπλα μπλα και τα σχετικά!

  2. Ίσως μια γενικότερη μορφή των Theaterάκηδων - Τεχνηκάδων να είναι οι Jazzίστες; Όπου “metal” βάλε “μουσική” και τα υπόλοιπα που ακούω να λένε μοιάζουν. Εμείς ακούμε δύσκολη μουσική, παίζουνε παπάδες που δεν μπορούν να τους παίξουν όλοι, είναι οι ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΙ παίχτες και είμαστε οι ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΕΡΟΙ ακροατές και λοιπά!

Κάτι έπιασε το μάτι μου για σκληράδα… :stuck_out_tongue: Φλώρικες οι μπαλάντες, βαριέμαι τα καθαρά φωνητικά, μόνο σαπίλα παραγωγή.
Κοντά με τους “ότι δεν είναι metal είναι ντροπή”. Πέρασα από αυτό το στάδιο, 2α Λυκείου, ντρεπόμουν να πω ότι μου άρεσε κάποιο ποπ κομμάτι, χεχε…! #-o

Επίσης στάδιο που είχα περάσει (και, πλέον, ξεπεράσει) είναι το “αρκεί να μην έχει brutal φωνητικά”. Για πείτε, εντοπίζεται σαν κατηγορία metal οπαδών; Το έχω ξανασυναντήσει πάντως.

Τέλος να συμφωνήσω με 2 ακόμα περιπτώσεις, τους “αντί” και συγκεκριμένα αυτούς που απορρίπτουν χωρίς να έχουν ακούσει. Αυτοί πραγματικά με εκνευρίζουν! Νταξ να πεις δε μ’ αρέσει γιατί τους άκουσα, νταξ να πεις δεν τους ακούω γιατί βαριέμαι να ασχοληθώ, αλλά να πεις δεν ακούω, αλλά έχω άποψη, ε αυτό το θεωρώ πραγματική στενομυαλιά.

Για όλους τους άλλους μίλησα μεταξύ αστείου και subaru. :p:p

Με προβλημάτισες… Πάντα με εντυπωσίαζαν τύποι που ακούγανε άπειρα πράγματα και φυσικά πάντα έλεγα ότι είναι δύσκολο να ακούς τα πάντα και ότι όσοι το λένε μάλλον ακούνε ραδιόφωνο και νομίζουν ότι παίζει τα πάντα. Οπότε το να υπάρχει κάποιος που το λέει και το εννοεί το θεωρούσα αξιοθαύμαστο. Δεν είχα σκεφτεί ότι μπορεί να θέλει να το παίξει υπεράνω και γνώστης… Αλλά, ρε συ, γίνεται να ακούς και να μη γουστάρεις; Δηλαδής γιατί να το “παίξεις” κάτι; Ναι, θα συμφωνήσω ότι όλοι οι άλλοι “γραφικοί” το παίζουν διάφορα, αλλά φαίνεται ότι γουστάρουν!

@ Bluezlik οι Experimental Souvenir είναι πολύ γαμάτοι! Τώρα πρόσεξα την υπογραφή σου. Μπορώ να βρω κάπου τίποτις από αυτούς;

Παρακαλώ τους mods να ξανανοιξει το συγκεκριμενο poll…(θα πεσει γελιο αν μη τι αλλο)

Αν ήταν ανοιχτό το πολλ,θα ψήφιζα σίγουρα φλοιντάκια.Κι εμένα μ’αρέσουν αλλά οι περισσότεροι οπαδοί τους (τουλάχιστον αυτοί με τους οποίους έχω μιλήσει εγώ) λένε συνεχώς πόσο μπροστά απ’την εποχή τους ήτανε οι Floyd,πόσες μπάντες έχουν επηρεαστεί η/και προσπαθούν να μιμηθούν Floyd και τα λοιπά…Κάτι ακόμη που με εκνευρίζει αλλά δεν πιστεύω να ισχύει για όλους τους οπαδούς τους είναι το ότι θεωρούν καλές μπάντες μόνο όσες (κατά τα δικά τους λεγόμενα) έχουν επηρεαστεί από Floyd :-k (No offence σε όποιον Floyd-fan διαβάσει αυτό το post,δεν πιστεύω ότι όλοι οι φανς τους είναι έτσι απλά κρίνω από προσωπικές εμπειρίες :))

Eτοιμο παιδες.

οι πανκαδες ειναι οι πιο γελιοι, με διαφορα

οι πιο σπαστικοι αυτοι που εχουν το μεταλ θρησκεια και ολα τα αλλα ειναι πραγματα του θεου

70τάκια εγώ γιατί κατά βάση ισοπεδόνει ο,τιδήποτε νεότερο…Ή τουλάχιστον έτσι είναι όσοι οπαδοί έχω γνωρίσει

ασυφταε λίγα τα λόγια σου για τους πάνκηδες όμως

Kαλα σας γ@μανε οι πανκηδες…

μη με χτυπησεις κιολας:o

με την οπισθεν ελα…

λούπιν μίλα.

να προσθέσω μία άλλη μισητή από μένα και πολύ γραφική κατηγορία του τυπά που ακούει ΜΟΝΟ guns and roses, wasp, nirvana…

τεραστιο διλημμα μεταξυ σκορπιονιστη και μειντενακια…