Αυτούς τους ακούω μόνο εγώ; - Το αντιδημοψήφισμα

Πλακα πλακα ουτε εγω μεχρι φετος. Αλλα φετος 3 φορες εχω παει και τις 3 το εχω ακουσει!

μμ, μολις μου εδωσες κινητρο να παω παλι Πεμπτη Μο Μπετα! 8)

Χοχο, αμα δεν το παιξει μη βαρας ομως ε! Παιζει να παω κι εγω…

ναι μωρε νταξ, κανονιζουμε και παρεα απο δω μεσα να παμε, αν υπαρχει κεφι

απλο κεφι ή τσακιρ κεφι??? :-k

ον τοπικ

οι khanate δεν παλευονται με την καμια!!!
και αυτοι που δεν παλευονται καθολου μα καθολου ειναι οι sunno!!!
σε καλυτερη μοιρα ειναι οι teeth of lion…

αμα ειναι να ακουσουμε κατι να σερνεται να βαλουμε και απο κανονικο doom!!

Έχει ακούσει ποτέ κανείς κάτι από τους Φινλανδούς Kivimetsan Druidi ;

candiria = fuck my ass and call me bitch (που λεει και ο cartman!! :lol: )

απιστευτη μπαντα

συνδιαζει metal,hardcore,jazz,hip hop με απιστευτο και μοναδικο τροπο!
και οταν λεμε jazz και hip hop εννοουμε κανονικη jazz και κανονικη hip hop
υπαρχουν ολοκληρα κομματια fusion και κανονικα κομματια hip hop με καλεσμενους ραπ τραγουδιστες!!!

το τελευταιο οντως ειναι πιο ροκ!!γαμαει ομως και αυτο.ειναι το πιο αμεσο τους,με φοβερα πιασαρικα κομματια
αλλα και ενα φοβερο instrumental που θυμιζει theater!!!

στα πρωτα τους αλμπουμ συμμετεχουν και διαφοροι hardcore μουσικοι,οπως o jasta απο hatebreed (πριν γινουν τρεντι) και jorge rosado απο merauder (τους hardcore-αδες)

επισης κυκλοφορουν απο τα μεσα της περασμενης δεκαετιας!!!

o drummer ειναι θεος,παιζει και αυτος καλτσες!! ακομα και στο τελευταιο τους, στα πιασαρικα κομματια τους!!

Τους ‘Death By Stereo’…μέχρι τώρα δεν έχω συναντίσει κανενα να τους ακούει…

Σημερα βγαινοντας απο τους Μονο ειδα τυπο με μπλουζακι Fall Of Efrafa. Πλεον ειμαστε δυο οι ‘‘σταμπαρισμενοι’’. :lol:

Η δικη του βεβαια ηταν οριτζιναλ:-s

Satanic Surfers

Α! και οι Metallica ! :stuck_out_tongue:

@Camelspotter: Παίζουν melodic punk ή κάτι τέτοιο…καλύτεροι δίσκοι κατά τη γνώμη μου είναι είναι τα Hero Of Our Time και 666 Motor Inn…

Κανεις απο δω ακουει Kalmah?

Παρων

Summoning!!!
Η αγαπημενη μου μπαντα, εχω και 2 αυθεντικες μπλουζες, παιζει να ειμαστε καμια 10αρια σε ολη την Ελλαδα:lol:

Επισης τωρα τελευταια ακουσα Mael Mordha (Ιρλανδοι, ψιλοπαραπλησιοι με Primordial) και μου αρεσαν παρα πολυ!

Rakoth!!! Εντελως καμενοι Ρωσσοι atmospheric/epic/black metallers, πολυ cult μπαντα!

Πριν 7-8 χρονια θα ελεγα Nightwish αλλα τωρα τους ξερει μεχρι και η αδερφη μου που ακουει σκυλαδικα8)

Επισης απο μη-μεταλ εχω τρελη πορωση με Διαφανα Κρινα (που δεν πρεπει να εχουν και πολλους φανς εδω μεσα) και Diary Of Dreams (αυτοι τουλαχιστον εχουν και thread :smiley: )

Διάφανα Κρίνα = Φοβεροί !! Έχουν απίστευτες τραγουδάρες και πρόσφατα έβγαλα το “Κυριακή των Βαΐων” στο μπάσο (το ριφ που παίζει τα 2 πρώτα λεπτά και πωρώθηκα) !

Εεεετς. Πρεπει να τους εχω δει γυρω στις 7 φορες live, καθε φορα που παιζουν αυτο το κομματι μιλαμε για τρελη ανατριχιλα! Οσες φορες και να το ακουσω δεν παιζει να το ξεπερασω.

Μλκ παιζουν λαιβ αυτες τις μερες. Ψηνεσαι; Εχουμε καιρο να τους δουμε.

Μαελ Μορντα ρεεε! Ετσι ετσι. :wink:

Επισης ρε μλκ που θυμηθηκες αυτους τους κατεστραμενους; Νταξ τα σπανε και ειναι και ρωσσοι (το παιζουμε ψαγμενοι μεταλλαδες κι ετς:p )

Αρκετα καλοι. Ειχα χρονια να τους ακουσω.

Cooper Temple Clause
Thirteen Senses
Idlewild
Stellastarr

και πολλοί πολλοί ακόμη…

Ρε οι Rakoth τα σπανε ασχημα! Epic black και Jazz solo με φλαουτο, καμενη φλατζααααα :stuck_out_tongue:

Για Κρινα ΠΑΝΤΑ ψηνομαι :smiley: Ποτε παιζουν?

tigertailz
quireboys
love/hate
roxx gang