Ανασκόπηση 2012

Θα το ξεχασε:p

ειναι τοοοοσα πολλααα

ρε πουστη μου να μην μπορω με τπτ να πω μετα το τελος ενος χρονου οτι ηταν καλο…

Το 2008 σε προσωπικο επιπεδο θα το θυμαμαι σαν την χρονια που “καθαρισα” 21 μαθηματα στην σχολη, την χρονια που πηγα 2 ωραια ταξιδακια, την χρονια που ειδα live Knopfler, Linkin Park, Leonard Cohen, Radiohead. Queen + Paul Rodgers, REM, Coldplay.

Προσδοκιες για το 2009: Πτυχιο, Ταξιδι στις ΗΠΑ και πολλες μα ΠΟΛΛΕΣ συναυλιες (ηδη με AC/DC, Depeche Mode η χρονια προμηνυεται καυτη)

Μην με περασετε για παρτακια που εγραψα για τον εαυτο μου, απλα βαριεμαι να αναλυσω και το 2008 απο κοινωνικοπολιτικη αποψη:p

[SIZE=“5”]ΥΓΕΙΑ[/SIZE] πανω απ’ολα και τα υπολοιπα (λεφτα, γκομενες, συναυλιες, πρωταθληματα) θα ερθουν, να ειστε ολοι καλα:)

ναι ισως ειναι το μοναδικο καλο πραγμα που θα θυμαμι απο αυτη τη κωλοχρονια!και ενα απο τα σημαντικοτερα και των 22 χρονων μου…:roll:

Ετσι οπως το εκανες quote θα νομιζει ο κοσμος πως χαιρομαι που ειδα μονο αυτους:lol:

+1…Tαξιδια στο εξωτερικό,ανοδος στα επαγγελματικά…τελικα τα δισεκτα μου πάνε…:lol:

ελα τωρα…:wink:8):lol:

Το 2008 σε λιγα χρονια θα με κανει πλουσια.

Καλό ήτανε μωρέ το 08, σιγά. Λες και θυμόμαστε ακριβώς πώς μας φαινόταν η κάθε χρονιά :stuck_out_tongue:

Οι πρώτοι 6 μήνες γεμάτοι ένταση, το καλοκαίρι θα ήταν βαρετό αλλά προέκυψε συγκρότημα (shamaaaan :oops:) και το φθινόπωρο - χειμώνας καλό αλλά ζόρικο. Αντίο 2008… :cry:

τα θετικα ηταν οτι τελειωσα το σχολειο(ασχετα το οτι ξαναδινω),πηγα σε 2 συναυλιες το καλοκαιρι,πηρα καινουργιο pc κ εφαγα κ γερο κολλημα με τους rhcp8)
τα αρνητικα ηταν οτι εκτος απο μερικους αγαπημενους μουσικους πεθανε κ ενας γνωστος μου:(, πηρα καποια κιλα κ σακωθηκα με την πρωην κολλητη μου…:?
τεσπα ας ελπισουμε οτι θα ρθουν καλυτερες χρονιες…:slight_smile:

www.gillidiet.gr :stuck_out_tongue:

Το 2008 ηταν μια χρονια που εκανα πολλα ενδιαφεροντα πραγματα για πρωτη φορα.Ειχα τη πρωτη μου συναυλιακη εμπειρια εκτος συνορων(Hellfest γαρ.Thanks Γιαννη),μπηκα στο forum και γνωρισα τοσο γαματο κοσμο(δε λεω ονοματα,ξερετε ποιοι ειστε)και επιτελους ειδα την αγαπημενη μου μπαντα να κανει ενα μεγαλο comeback(Death Magnetic).Φυσικα υπαρχουν και οι κακες,αλλα καλο ειναι να μεινουν απ’εξω.

Aπο τον Σεπτεμβρη εστρωσε σε προσωπικο επιπεδο. Κατα τ’αλλα στα τσακιδια να παει.

Διαβασματα.
Βαρετο Καλοκαιρι, και τα ρεστα.

Να’ναι καλα το Νταντη.

τι,γ@μησες??:lol:

Μετακομισα :smiley:

Aθλιε τεντημποη

Αρκετά καλό το 2008.

Το καλοκαίρι μου χάλασε λίγο από τα καλοκαιρινά μαθήματα αγγλικών που έκανα. Παρόλα αυτά είχα ίσως το καλύτερο 10ήμερο της ζωής μου, καθώς πήγα με φίλους στη Γαλλία.

Ο χειμώνας μπήκε χαλαρότατα, με τη μετάβαση στο Λύκειο να είναι εύκολη, αφού και έτυχα στο ίδιο τμήμα με όλη μου την παρέα και κάθομαι με τον κολλητό μου που βγάζει 19 12/13.

Η χρονιά στιγματίστηκε επίσης από την απίστευτη συναυλία των θεών, κι από την κοντινή γνωριμία μαζί τους.

Γενικά, σε προσωπικό επίπεδο, καλή φάση.

To μόνο σημαντικό αρνητικό ήταν ο θάνατος του θείου μου…

περίεργος χρόνος…απο τη μία πέρασα εκεί που ήθελα και πέρασα ένα αρκετά καλό καλοκαίρι(αν και σε μερικά σημεία βαρετό…:p) είδα knopfler, offspring, bullet for my valentine k funeral for a friend και όλο και κάτι θα ξεχνώ…
από την άλλη μου συνέβησαν αρκετά κουλά πράγματα που με βρήκαν προ εκπλήξεως και τώρα που με το νέο χρόνο πρέπει να αναχωρήσω πάλι για τα ξένα φεύγω με βαριά καρδιά αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα φανταζομαι…
μέτριος χρόνος… the best is yet to come:)

Ας μπει και το 2009 να έχουμε μια ιδέα και κάνουμε συγκρίσεις αργότερα.

Μέχρι και το Αύγουστο μια χαρά,πήγα Γαλλία,Σκιάθο,Κρήτη.Είδα πολλά αγαπημένα συγκροτήματα και άρχισα να μπαινώ και στο κλήμα της σχολής.Αύγουστος και Νοέμβριος πιο χάλια μήνες λόγο θανάτου παππού/γιαγιά αντίστοιχα,αλλά τι να κάνουμε συμβαίνουν αυτά.Είδα Αnathema και σε λίγες μέρες θα δω πάλι και τον Danny αυτό ότι καλύτερο φέτος.Για τα γεγονότα των τελευταίων βδομάδων μόνο θλίψη και απόγνωση.όπως και με όλα τα σκάνδαλο + την οικονομική κρίση.
Οπότε ελπίζω το 2009 να είναι καλύτερο από αυτό,και αν γίνετε να γίνει τίποτα καλό σε αυτή τη χώρα για πραγματικά κανείς δεν θα αντέξει παραπάνω.


Now playing: Equilibrium - Mana
via FoxyTunes