Ανασκόπηση 2012

Για μενα παντως ηταν μια πολυ γεματη και καθοριστικη χρονια παρολο που ειχε αρκετα λαθη και ασχημες στιγμες. Ελπιζω το 2009 να ειναι λιγο πιο ηρεμο γιατι μεγαλωσα και δεν αντεχω τοσες συγκινησεις μαζεμενες.:stuck_out_tongue:

Ελπιζω να μην γινουν πολεμοι το 2009… Μονο αυτο… :slight_smile:

καλα μας επεισες!

πλακιτσα!

Κακεεεε… :frowning:

τελεια χρονια

1 τελειωσα το σχολειο
2 περασα στο πανεπιστημιο
3 στην σχολη μου ειμαστε 10 αγορια και 170 κοριτσια
4 πηρα το διπλωμα οδηγησης
5 πηρα αμαξι
6 ειδα live τους big balls

καθε του χρονου και καλύτερα ως τωρα.
αμην

Ηταν μια πολυ δυσκολη χρονια για μενα…

Πολλες μικρες ομορφες στιγμες αλλα η χρονια αυτη στιγματιστηκε απο τον θανατο του παππου μου, τον οποιο λατρευω.

Ελπιζω το 2009 να ειναι πιο ηρεμο γιατι δεν θα τη παλεψω αλλη χρονια…8O
Θα σαλταρω!

οντως…τυχερη χρονια…

[QUOTE=kostis013;524164]τελεια χρονια

3 στην σχολη μου ειμαστε 10 αγορια και 170 κοριτσια
/QUOTE]

χαχα:lol: για μενα αυτο θα ειναι καταρα:p αμαν αυτες οι σχολες της θεωρητικης#-o

Η χρονιά ξεκίνησε σκατά, και τελειώνει σκατά. Αρκετες όμορφες στιγμές ενδιάμεσα, αλλά στο σύνολο σκατά.

Τα λέμε του χρόνου.

:p:wink:

ναι ρε ασε που του χρονου εκτος απο τισ 170 δικες μας θα τσιμπολογαω και απο τις μικροτερες:p:wink:8)

μια χρονια 100% σκατενια.να παει στα τσακιδια.θα προσποιηθω οτι δεν υπηρξε ποτε.
το 2009 ξεκινα ευοιωνο…οσο ζω ελπιζω κι οσο ελπιζω απελπιζομαι…:-k

Μια χρονιά που άρχισε χάλια όπως όλες οι άλλες, τέλειωσε με οργή αλλά και ελπίδα. Για να δούμε…

μια χρονια που ηταν πολυ περιεργη για μενα στο πρωτο μισο της και το δευτερο μισο της ηταν μια συναισθηματικη νεκρα…

Πάει και το 2009 λοιπόν… Και αισίως, η πιο “πότε πρόλαβε και ήρθε/πότε πρόλαβε και έφυγε” δεκαετία όλων των εποχών κλείνει τον κύκλο της. Η αόρατη δεκαετία.

Συμπαθητικό το 2009 για μένα, με το καλοκαίρι να ξεχωρίζει μακράν, όπου και βίωσα πολύ ωραίες καταστάσεις… Το φθινόπωρο μπήκε πολύ στραβά, με κάποιες σημαντικές απώλειες, ωστόσο τα πράγματα έστρωσαν στην πορεία…

Επίσης το 2009 παίζει να ήταν η πιο συναυλιακή χρονιά της ζωής μου. Πάρα πολλά τα λάιβ, τόσο εδώ όσο και στο εξωτερικό, μια χρονιά γεμάτη μουσική.

Τις δυο προηγούμενες χρονιές έκανα και κοινωνική ανασκόπηση, φέτος βαριέμαι ωστόσο… αν εξαιρέσουμε το γεγονός πως έχουμε πια σοσιαλισμό και άλλαξε η κοινωνία, τα πράγματα κυλούν στους ίδιους ρυθμούς…

Αυτά, άντε, καλά να μας πάει το 2010!

2009, περιεργη χρονια…
περασε πολυ γρηγορα αλλα προλαβα να αποκομοισω πολλες και σημαντικες εμπειριες.
γενικα νιωθω πως κατι αλλαξε μεσα μου αυτο το ετος, και οχι προς το κακο.

επισης ηταν μια χρονια με πολυ καλες στιγμες αλλα και πολλες ασχημες.

αυτα

2009…Η πρωτη χρονια που περασα μακρια απο το σπιτι μου. Σιγουρα αλλαξαν πολλα στον χαρακτηρα μου, οσο κ στην εξωτερικη μου εμφανηση. Θα εχω πολλα κ διαφορα να θυμαμαι. Φοιτητης πια…δεν ειναι κ λιγα τα πραγματα που εκανα, που ειδα που ακουσα κ που ενιωσα.

Απο θεμα μουσικης το 2009 ηταν η χρονια που ψαχτηκα πιο πολυ απ’ολες τις αλλες χρονιες γιατι πολυ απλα ειχα χρονο κ ανεση να το κανω. Αυτο το λεω γιατι εκτος απο τα διαβασματα κ τις ασταματητες εξοσχολικες δραστηριοτητες ολα αυτα τα χρονια ,στο πατρικο μου η λεξη “Μεταλ” συνοδευοταν με μια κακομουτσουνια ή κ ενα αρνητικο σχολιο. Οποτε μου ειχε δημιουργηθει ενα κομπλεξ [ας το πουμε ετσι] οτι εκανα κατι απαγορευμενο. Μαλακιες του κωλου…παλι καλα που ανοιξαν τα ματια μου σχετικα γρηγορα!

Απο θεμα συναυλιων το 2009 θα μου φενρει στο μυαλο την υπερσυναυλια των AC/DC! Εμπειρια ζωης που θα μιλαω γι’αυτην στα παιδια μου!

Ε ειχε κ τα κακα της αυτη η χρονια αλλα αυτα αστα για αλλη φορα… :smiley:

Χμ, γενικά το 2009 δεν είχε πολύ άσχημες εμπειρίες, πιο πολύ θα το θυμάμαι για τις νέες παρέες που έκανα, τα live που πήγα, και τη διεύρυνση μουσικών οριζόντων.
Ψιλοσυνηθισμένη χρονιά γενικά δηλαδή.

@μανατζερ
Φοιτητης?:expressionless:

το 2009 για μένα ήταν η πιο ΓΑΜΙΜΕΝΗ χρονιά που έχει υπάρξει ever.Δεν μπορούσε να πάει πιο χάλια δυστηχός:(
Αντε να μπει το 2010