Κουτί Παραπόνων

Αν έχεις την Μάκιντος, τι να τις κάνεις τις υπόλοιπες; :stuck_out_tongue:

Μαζορέτες!

Γιατί κλειδώθηκε αυτό?

Γιατι ειχε πλακα. [pt.2]

και δεν ειναι μονο το υφος των φωτογραφιων…(ασχετα απτον κωλο μου :p)…αναφερεστε εμεσα στην black tulip.που περα απτις φωτογραφιες που ανεβασε που ειναι “πικαντικες” ακολουθησαν σχολια σε ποικιλα θρεντς που μπορει για την ιδια να ειναι “απελευθερωτικα” (αν και πιστευω να προκαλεσει ηθελε) αλλα για μας τους ανωμαλους, ο καθενας αντιμετωπιζει διαφορετικα τετοιες καταστασεις…αλλος προστυχα,αλλος πιο ησυχα,και αλλος προσπαθει να τα απτορεψει…πιστευω ,αν οι μοδσ θα θελατε να αποτρεψετε και τετοια “ευτραπελα” αλλα και να μην χανετε τον χρονο σας καθε φορα να σβηνετε ποστς, θα πρεπε να επικοινωνησετε με τον ποστάρη της φωτο αρχικα…και επειτα τους αλλους.

Today 13:56

Στο κυλικείο του σχολείου έχει και τσίπουρο?

ΓΙΑΤΙ ΣΒΗΣΑΤΕ ΤΟ “τΕΣΤ”!???ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΓΙΑΤΙ?

την ώρα που διάβαζα ένα θρεντ: taspy tv

εξαφανίστηκε

wtf?

Το τοπικ διαγράφηκε.

ήταν εκεί 2 μέρες γεμάτο μπηχτές και υπονοούμενα, και ενόχλησε ΤΩΡΑ.
ain’t dat cool

γαμώτο και φαινόταν ενδιαφέρον

Ήταν ανοιχτό γιατί θα μπορούσατε κάλλιστα να μιλάτε για την εκπομπή αυτή, καθ’ αυτή.

Επίσης thumbsup για το ποστ σου σαμαν, ειλικρινά.

εγώ νομίζω ότι πρέπει να το ξανανοίξετε, να του αλλάξετε το όνομα σε κάτι του στυλ “Σχετικά με τον awake και τους internet bullies που του επιτίθενται”, να βγάλουν όλοι το άχτι τους, και μετά να το κλειδώσετε.
με το delete του θρεντ δε καταφέρνετε τ-ι-π-ο-τ-α

αγαπητε μοντ επειδη ισως δεν καταλαβες τι επαιζε να σου πω εγω που ημουν κ ο αμεσα εμπλεκομενος

[B][B]το thread απο την 1η στιγμη μπηκε με ‘κιτρινη’ διαθεση και εμπαθεια απο την δεσποινις mackintosh (η οποια μετα το επαιζε και κινεζα κ ελεγε βλακειες σχετικα με τον λογο που ανοιξε το συγκεκριμενο thread αλλα νταξ αναμενομενη η αντιδραση της) η οποια προφανως δεν με παει (και δικαιωμα της) και ειπε να την δει τατιανα στεφανιδου και να κανει κιτρινο χαβαλε

και τραφηκε απο εξισου ‘‘κιτρινες’’ εξυπναδιστικες ατακες απο lupin/γρακχο/deckard[/B]
(αυτοι ειναι το πανελ των σχολιαστων)[/B]

να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη για να μη δημιουργουνται λαθος εντυπωσεις … Oυδέν κρυπτόν υπο τον ήλιον και ευτυχως παντα θα υπαρχει καποιος (αυτη τη φορα ηταν ο σαμαν) που θα πει τις αυτονοητες αληθειες και θα βαλει τους κιτρινους τυπους στη θεση τους.

παντως βγηκε και κατι χρησιμο απο αυτη την επιδειξη βλαχομαγκιας και κουτοπονηριας

καναμε εναν φιλο απο αυτο το σκουπιδοτοπικ (τον shadowcaster)

και εκτιμησαμε ακομα περισσοτερο εναν αλλον (shaman)

[B]
μεχρι την επομενη σκουπιδοεπιθεση , να πω ενα μεγαλο μπραβο στον σαμαν που εδειξε οτι εχει και μυαλο και αρχ@@ια

σαμαν εισαι πολυ μαγκας αγορι μου.μπραβο σου :)[/B]

και συμφωνω με τον σαμαν επρεπε να το αφησετε το τοπικ για να δουν ολοι εδω μεσα τι κουμασια ειναι ορισμενοι φορουμιτες

δε πειραζει αργα η γρηγορα θα ανοιχθει το επομενο σκουπιδοτοπικ απο τους γνωστους χρηστες…so be it.

το ποστ του αγαπητού shadowcaster ήταν εκτός τόπου και (κυρίως) χρόνου βεβαίως βεβαίως :lol:

κατά τ’ άλλα, υπερβάλλεις awake. άμα θέλανε να σε πλήξουνε, δε θα φτιάχνανε θρεντ που να γνωστοποιεί στους φορουμίτες ότι έκανες εκπομπή με αυτό το σκατόμπαζο (!)

Έλα;;;

Awake συγνώμη ήταν λάθος μου.
Δεν θα ξαναγίνει.
τώρα αν πετάξω καμιά ψιλοειρωνεία όταν χωθείς σε άκυρο τόπικ για να πεις για τους θεούς σου, ελπίζω να με συγχωρέσεις
Πάντως το πρόβλημα δεν ήταν αυτού του τύπου τα ποστς σου

Πάντως όπως λέει και ο Dude θα έπρεπε να το παραδεχτείς και να κάνεις και πλακίτσα με το θέμα.

σου εστειλα ηδη pm,νομιζω οτι διαβαζοντας το θα καταλαβεις καποια πραγματα που εχεις παρερμηνευσει για μενα. ειμαι πολλα πραγματα αλλα ΔΕΝ ειμαι ουτε αρχιδι ουτε κιτρινος ουτε ασεβης συνειδητα απεναντι σε ατομα που με σεβονται.επισης μεσα απο ενα φορουμ δεν μπορεις να φωτισεις παντα σωστα εναν ανθρωπο.

θελει αρχιδια να ζητας συγνωμη και να μην κανεις την στρουθοκαμηλο και χαιρομαι που εχεις τα @@ να το κανεις.μαγκια σου.ολα οκ , εγω εχω ηδη κανει ρισετ οπως θα δεις και στο pm που σου εστειλα και προχωραμε διχως εμπαθειες και κιτρινισμους.

για να καταλάβω… ο awake είναι ο τύπος που έκανε την ιντερνετάδικη εκπομπή κάποτε ή είναι κάποιο inside joke που δεν καταλαβαίνω; τον ξέρω από τα 15 μου, ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ :!: