Κουτί Παραπόνων

wtf?? link?

Σβήστηκαν προφανώς ;Ρ

Απ’ τον MODERATOR. Τις νύχτες δλδ. Την ημέρα είναι ο Πητερ Παρκερ!

Ρε παίδες, έλεος δηλαδή, να μοιράζονται πόντοι σε ενα τόπικ που σχολιάζει ένα χιουμοριστικό κείμενο?
Και οκ, δεν έχεις πάρει πρέφα τι παίζει. Βλέπεις έπι τόσες σελίδες να γράφονται παπαρολογίες.
Αν και πάλι δε μπορείς να καταλάβεις ότι γίνεται ΧΑΒΑΛΕΣ, τράβα χώσε το κεφάλι σου στη λεκάνη, τράβα το καζανάκι, φτιάξε ένα τοστ και πέσε απ το μπαλκόνι.

Αυτά τα βγάζουμε screenshot!

Κι εγώ είχα φάει ΠΕΝΤΕ πόντους κάποτε, με δικαιολογία “see you later”, αλλά όπως μου είπαν μετά, μπήκαν καταλάθος!

Μπήκε ο δγιάλος στα κομπγιούτερς.

αυτοι οι συντακτες του forum μηπως λειπουν για χειμερινες διακοπες και θα γυρισουν το καλοκαιρι???
περιμενω μια απαντηση για το δισκο ‘‘above’’ των samael που εχει βγει απο το μαρτιο του 2009
γιατι δεν κανανε δισκοκριτικη /
αν μπορει να μου απαντησει καποιοσ καλως
αν οχι να μου το πουν να μη το γραφω και γω συνεχεια σαν ΜΑ…ΑΚΑΣ!!

οι κυκλοφορίες ειναι πάρα πολλές και προσπαθούμε να τις καλύπτουμε όλες

η συγκεκριμένη μας έχει ξεφύγει. θα προσπαθήσουμε να την κάνουμε πριν τελειώσει η χρονια

το ξέρω ότι έχει αργήσει πολύ, αλλά πίστεψέ με, τα cds που γίνονται κριτική είναι ατελείωτα

‘‘καλα δεν τα πειρατε με αλβαβιτικη σειρα???’’

ετσι απανταει ο ποντικασ στα βιβλια με τον ισοβιτη

χα!χα!χα!χα!χα!χα!χα!χα!χα!χα!χα!χα!χα!χα!

εγινε ρε φιλε παντωσ ευχαριστω για την απαντηση!!!

το θρεντ της συναυλίας των σόντομ μήπως ήρθε ο καιρός να κλειδωθεί? Ή έστω να γίνει ένα σπλιτ αλλού (στην “επικαιρότητα” ή στα “διάφορα” ας πούμε) και να συνεχιστεί η σφαγή εκεί.
Είναι προφανές ότι δεν πρόκειται να μιλήσει άλλος για τη συναυλία, αλλά θα συνεχιστεί επ’αόριστον η διαμάχη ανάμεσα στα δυο στρατόπεδα που έχουν χωριστεί οι “θαμώνες” του.
Κρίμα δεν είναι να θάβονται τα υπόλοιπα λάιβ εξ αιτίας του?

edit. Ευχαριστώ. :thumbup:

O BAN μπαναριστικε επειδη ειπε το προφανες οτι λετε μαλακιες?

Οχι…

Ρε σεις σοβαρά τώρα γιατί μπανιαρίστηκε ο μπαν, πείτε να μαθαίνουμε και μείς οι νέοι…

Eιχε 4 ποντους και εφαγε αλλον εναν για προσβολη χρηστη.
5 ποντοι = ban.
Σε ενα μηνα θα μπορει να ξαναποσταρει.

Απαγορεύεται οποιαδήποτε αναδημοσίευση εικόνων άλλων φόρουμ.

Ναι οk για το μουτζέτο κατανοητό, μα νομίζω απευθυνόταν στον νομιστεράκι ο οποίος τυγχάνει και φίλος του, δε νομίζω να προσβλήθηκε κανείς…
Τέσπα…

Πολύ προσβλήθηκα με τα λόγια αυτά και δεν του ξαναχάιδεψα τα μουστάκια!

O BAN εφαγε ban για προσβολη χρηστη σε αλλο τοπικ.Σε αυτο το τοπικ
εριξε μια μουτζα σε φιλο του οποτε δεν παιζει προβλημα.

Aυτο με την προσβολη χρηστη ειναι αιδια δικαιολογια … δλδ δεν μπορεις να ξερεις τον τροπο που εκφραζεται ο καθενας αρα και ουτε να το κρινεις … τωρα αν ο αλλος χρηστης τσιτωσε μπορουσε να στειλει κανα msg ξερω γω κ οχι να ενισχυσει τον μεγαλειωδη νεοελληνικο χαφιεδισμο . Αν απο την αλλη το κρινατε μονοι σας οτι επαιξε πακετο … βλ. αρχη μηνυματος.

Σορυ για το νταμπλ ποστινγκ αλλα μολις ειδα το msg του Banned … πρωτον γελαω διαολε :lol:
δευτερον σαπορταρω …

Ένα οφτοπικ σχόλιο: Το “κάντε το σταυρό σας” μόνο ως αστείο θα μπορούσα προσωπικά να το εκλάβω. Κανένα τόπικ δεν αγνοείται επιδεικτικά, απλά δε βρίσκω το λόγο να ειπωθεί κάτι παραπάνω.