Κουτί Παραπόνων

Σορρυ ρε φριντομ απλα επειδη ετυχε κ μιλησα με Μπαν κιολας … αλλα πραγματικα πιστευεις οτι θα κανε ολοκληρη ψευτικη ιστορια για να τον αφησεις να γραφει στο ροκιν ? Ποσο σημαντικο για την ζωη καποιου μπορει να ειναι αυτο ? Μερικοι το λενε ψωνισμα αυτο αδερφε και δεν ειναι καλο … Εγω προσωπικα πιστευω οτι απλα προσπαθησε να ξεκαθαρισει την κατασταση . Αλλα τι ξερω εγω … ενας απλος userακος ειμαι :smiley:

Τωρα για το ΒΑΝ του ΒΑΝ νταξ τι να πω…ελεος ρε παιδια!

τώρα σοβαρά κάνατε BAN σ’ αυτόν τον άνθρωπο;;

ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΡΕ, ΤΟ ΑΚΑΚΟ;;

τσάμπα οι γιορτάδες, ου να μου χαθείτε.

τουλάχιστον λάβετε υπόψη ότι αυτό το θρεντ είναι όντως μια μαλακία και μισή. καιρό τώρα.

XAXAXAXAXAXAXAXA γελαω ρε πουστη :-({|=:vibrate::vibrate::vibrate::bow2::bow2::bow2:

Για να τελειωνουμε…

Ban δεν μπορει να κανει ενας Mod μονος του.Κανενας.

  1. Μαλακια ειναι οτι η φωνη καποιου μου θυμιζει καποιον αλλο.Ω μεγα δασκαλε συγνωμη.

  2. Δεν με ενοχλει ο τροπος σου.Παντα κοιταγα την ουσια των ποστ σου.
    Και μ’αρεσαν και πολλες απο τις προτασεις σου.Σιγα μην αισθανω ασχημα
    για κατι που και να το εκανα εγω δεν το εκανα χωρις συγκαταθεση παλιοτερου Mod.

  3. Ευχαριστω.

  4. http://rocking.gr/modules/forum/misc.php?do=showrules
    το ‘τον σταυρο σας’ ξερουμε ολοι πολυ καλα τι σημαινει.

το 5 ασχολιαστο…

Στην τελικη ο ιδιος ο ΒΑΝ ζητησε να τον μπαναρουν παλιοτερα γιατι δεν του αρεσει
το φορουμ αυτο.Τι τον πειραξε τωρα ?

(δεν είναι παράπονο)

για ποιο λόγο σβήσατε το post μου στο big bang?
το ξέρω οτι έγραψε να του απαντήσουμε μέσω pm (είχα βάλει link για το …), απλά θα βοηθούσε περισσότερο κόσμο άμα το έβλεπε εκεί.

κ τους δικηγόρους να μας κλείσουν…

Άμα είναι γι’αυτό το λόγο εντάξει :slight_smile:

προφανώς είναι για αυτό το λόγο !:wink:

καλα τα λεει ο φιλος

:?Αρχίσαμε τα too busy πάλι,ε?

Μα αγαπητοι μοντς γιατι κλειδωσατε το θρεντ του παοκ?

Δεν εχει λογική.
Στο θρεντ του γαυρου εχει παιχτει η μεγαλυτερη χουλιγκανοφαση!Αλλα το θρεντ το βλεπω μια χαρα ακλειδωτο.
Μερικα λολ για τον δρομο.

μην ξεχασεις να παρεις “καβα” και για το γυρισμο…μην ξεμεινεις!

Μαλιστα,τωρα ΠΑΡΑΓΚΑ και στα φορα!

Και το επιχείρημα είναι ποιο; Ανοίξτε το topic του ΠΑΟΚ για να βριστούμε εκεί; Ή μπανάρετε μας γιατί θα βριζόμαστε έτσι κι αλλιώς; Γιατί εγώ προτιμώ λύσεις που δε θα μπαναριστεί κανένας από τους δυο σας. Γίνεται; Ναι ή όχι; Αν θέλετε να είναι ανοιχτό χρειάζομαι εγγυήσεις πως θα ηρεμήσετε, εγγυήσεις που μέχρι και σε αυτό σου το ποστ ΔΕ βλέπω. Κανένας από τους ανθρώπους του site δε θέλει να υπάρχει τέτοιο κλίμα στο site μας και τέτοια νοοτροπία. Βρείτε λύση και πείτε την και σε εμάς.

Την απόφαση δε θα την πάρω εγώ γιατί έχω δουλειά στο γραφείο και έχω και τα δικά μου τρεχάματα σήμερα. Κάντε υπομονή και σε λίγο θα δουν οι μοντς τι έγινε και θα αποφασίσουν.

Πολύ φασαρία για το τίποτα, ούτε κάνας σοβαρός χαρακτηρισμός έπεσε ούτε κάνα τρομερό μπινελίκι. Έτσι είναι οι αθλητικές συζητήσεις, χαβαλές που καμιά φορά ξεφεύγει. Κάνετε μια-δυο συστάσει, σβήνετε ένα δυο ποστ κ τέλος. Δεν υπάρχει λόγος να κλειδωθεί το θρεντ.

αν σβήνουμε συνεχώς 1-2 ποστ από τους ίδιους χρήστες, υπάρχιε κ καλύτερη λύση

τους σουτάρουμε

κ εμείς συνεχίζουμε να έχουμε ζωή κ το θέμα λύνεται

μιλάμε κ για μεγάλα παιδιά, έτσι… δλδ αν έφτασε ο άλλος 25+ για να καταλάβει ότι δεν θέλουμε στο φόρουμ να βρίζει τον παράλλο, ε κάτι κάπου χάνουμε.

κ αν νομίζετε ότι εμείς δεν έχουμε άλλη δουλειά από το να κάνουμε τον παιδονόμο των “κάφρων του πληκτρολογίου”, κάνετε λάθος

Whatever, ξεκλειδώστε το θρεντ του ΠΑΟΚ κ δεν ξαναποστάρω κείθε.
Ούτε και στ’ αθλητικά αν σε χαλάει.

αφού δεν μπορείς να μη βρίζεις, ναι με χαλάει, κ μην ξαναποστάρεις

ΟΚ :slight_smile:

Ε κατω τα χερια σας απο τον κρισπ,χαβαλε κανουμε κει μεσα.