Κουτί Παραπόνων

Μια παρατηρηση και απο εμενα (παιζει και να εχει ξανειπωθει απο καποιον). Καλο θα ηταν να μπορουσαμε να κανουμε edit σε παλαιοτερα ποστς μας. Απ’οτι εχω δει, σε παλια μου ποστς δεν υπαρχει αυτη η επιλογη :wink: :slight_smile:

και τι θα μείνει μετά για το κωλοτούμπα θρεντ?

τι εννοεις;

Σε ποιο post σου αναφέρεσαι; Πόσο παλιό είναι;

Φέτος γιατί δεν έχει λίστα με “υπόγειες κυκλοφορίες” ?? ήταν ωραία η κίνηση πέρσι
Επίσης, ψάχνω να βρώ το αντίστοιχο άρθρο για το 2007 και δεν το βρίσκω πουθενά

Το θρεντ με τα ινφραξιονς του Νομιστερακη γιατι σβηστηκε?

ε για ευνόητους λόγους ίσως? :stuck_out_tongue:

Γιατί είχε πλάκα.

Δε με βοηθάς δε με βοηθάς!:stuck_out_tongue:

Καλά ναι σίγουρο αυτό.

Αν μπορεί να απαντήσει κάποιος mod πάντως, γιατί το χω απορία.

Γιατί μπορούν. Μερικά πράματα δε μπορείς να τα καταλάβεις. Παρακαλώ τα ποστ απο το 571 και μετά να διαγραφούν.

γιεπ, οσοι προλαβαν ειδαν ποιοι εγιναν ρεζιλι.
να σβηστει και αυτο το ποστ και να προστεθει και ποντος παρακαλω.

Απλά να προσθέσω ότι όποιος θέλει από τους moderators μπορεί να αλλάζει και τα posts σας όποτε γουστάρει και όπως τον συμφέρει οπότε τα υπόλοιπα δεν έχουν και μεγάλη σημασία :wink:

True story! Δυστυχώς τα διέγραψαν οι mods και έτσι τώρα που ο ΠΑΟΚ κέρδισε δε μπορώ να κατηγορήσω τον Crabsody για κωλοτούμπα :frowning:

Εγώ γιατί δεν έχω τσατ στο δικό μου λογαριασμό? πρέπει να έχω κάνει συγκεκριμένο αριθμό ποστς για να έχω? :frowning:

Ισως σου λειπει καποιο Plugin =/

Τι είναι αυτό? Δλδ τι πρέπει να κάνω?

Java & Javascript τα εχεις on?

μπορειτε παρακαλω να μου εξηγησετε γιατι διαγραψατε την αγγελια μου

για τα κοσμηματα? και με κανατε ban ? χωρις να μου στειλετε ενα π.μ ???

αν ειστε πολιτισμενο site θα ηθελα παρακαλω να μου εξηγησετε γιατι το κανατε αυτο

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΑΖΙ - ΙΔΙΩΤΗΣ ΕΙΜΑΙ !!! δε μπορω να πουλησω μια συλλογη, που εχει σχεση με τη μουσικη στη μουσικη κοινοτητα ???

και να πουν και τα μελη του φορουμ την αποψη τους !
αλλιως αν ειστε δικτατορια να το ξερω,
και δε θα σας ξανα ενοχλησω !!!

Δεν καταλαβαίνεις ρε φίλε?

Εισητήρια ΟΣΕ, κουπόνια στοιχήματος που κερδίζουν ταξίδια για ομάδες ποδοσφαίρου στο μουντιάλ που πωλούνται 500 ευρώ, τισερτ, υπολογιστές, υπερατού, καναπέδες, τευχη περιοδικών, βιβλία, κόμιξ, κ.ο.κ. έχουν άμεση σχέση με μουσικό πόρταλ.

Η δική σου αγγελία ήταν η άσχετη. :lol:

Γελά ο κόσμος με το μοντερέητινγκ.

Η αλήθεια είναι ότι τα κοσμήματα της Alchemy έχουν σχέση με παρακλάδια του ροκ ίματζ οπότε δε βλέπω κι εγώ το λόγο γιατί να υπάρχει πρόβλημα.