Πως τα πατε με τους γονεις σας?

μια χαρα τα παω αλλα καμια φορα η μανα μου με νευριαζει…

Σε ποιο ακριβως σημειο του ποστ μου ειπα οτι το εκανα για να γελασεις?

παιζεις και δεν εχω ορεξη προσεχε η πλακιτσα να χει καποια ορια για να μην προσβαλλει το ατομο που αναφερεσαι επειδη εμενα με προσβαλλε

Εκδικουμαι που τοσο καιρο προσβαλεις τη νοημοσυνη μας.

led και στα 2 σου ποστς προς τον δατς γουαη εχεις ριξει ατακαρες ρε! χαχαχαχαχαχαχ:p

ναι αλλα σε καμια των περιπτωσεων δεν προσβαλλω το ατομο σου και για να προσβαλλω την νοημοσυνη σου πρεπει να αποκτησεις πρωτα…αντε σε δειξε και ο λαζοπουλος στην αρχη της εκπομπης του…

Τι σας λενε οι γονεις σας για τη μουσικη που ακουτε?

Οτι εμφανισιακα ειναι σαν περιθωριακα πρεζονια που περασαν συφιλη και μουσικα δεν ξεπερναν την θωδη σε ποιοτητα. Αυτα μου λενε και λεω να γινω emo!:lol:

εεεμ νταξει ένα θεματάκι με τις αφίσες Slipknot που έχω βάλει το έχουν αλλά ένταξει απλά αναρωτιούνται πως μπορώ και κοιμάμε με αυτά τα τέρατα απο πάνω ααα και να μην βάζω την μουσική δυνατά θέλουν αλλά τους γράφω με ευγενικό τρόπο:p . Μερικά bands τα λένε βαβούρα(Slipknot , Soulfly και άλλα παρόμοια) αλλά με μερικά άλλα όπως King Crimson, Sabbath κλπ γουστάρουν και έρχονται και ακούνε μαζί μου στο δωμάτιο καμία φορά…αρά εντάξει μια χαρά το βλέπουν το θέμα…:slight_smile:

ως κόρη κάθε φορά που η μάνα μου με ρωτάει πότε έχω σκοπό να σοβαρευτώ διότι αυτά που ακούω δεν είναι για την ηλικία μου απαντώ ότι εκατό θα πάω και τα ίδια θα ακούω
ως μήτερα υιού μονογενούς ότι είχα να πω για το γκότθικ που ακούει ο γιός μου το είπα αλλά στου κουφού την πόρτα πάρτ την πόρτα και φύγε

Με τη μάνα μου μια χαρά τα πάμε, γενικά είμαστε και οι 2 ευχαριστημένοι από τις σχέσεις μας. Με τον πατέρα μου δεν επικοινωνούμε ιδιαίτερα, καλύτερα νομίζω. :stuck_out_tongue:

πλεον πολυ καλα!!!:smiley:

Η ερωτηση ειναι πως τα πανε αυτοι μαζι μου… :lol: :lol:

Κα η απαντηση ποια ειναι?

42 dsfbdfbhdsf

Αν της αρεσει κατι το τσιτωνουμε. Πανκογκαραζ η μανα μου βλεπετε. Ο φαδερ (μεταλοροκοφανκοκατι) οτι και να βαλω οποτε τον βλεπω δεν εχει προβλημα κατα κανονα. Ενταξει μουρμουριζουν οταν δεν τους αρεσει κατι (πχ τα symphonic που ακουει η αδερφη μου) αλλα χαλαρα. Αυτοι μας εμαθαν ν’ ακουμε την μουσικη που ακουμε.
Και συνεχιζω στην γενικη ερωτηση (πως τα πατε με τους γονεις σας)… μενω με την μανα μου,τον πατερα μου τον θυμαμαι λιγο και καλως η κακως εχω ξεχασει πως ειναι να υπαρχει αντρας τριγυρω. Αλλα τα πανε και τα παμε πολυ καλα μεταξυ μας (ειναι καλυτερα απο ζευγαρια που ειναι μαζι) και συνενοουμαστε. Δεν απαιτησα ποτε κατι γυρω απο το οικονομικο θεμα που να ειναι περα απο τις δυνατοτητες τους, πιστευω οτι τους εκτιμω. Μιλαμε και αρκετα… πχ για το κλασικο θεμα που κρυβουν αρκετοι απο τους γονεις τους- το οποιο γκομενικο, μιλαμε χαλαρα. Ποτε δεν με πιεσαν να διαβασω αυτα που διαβαζουν, να δω αυτα που βλεπουν και ν’ ακουσω αυτα που ακουνε. Απλα ηταν αναμενομενο. Οπως επισης ποτε δεν με πιεσαν να πιστεψω αυτα που πιστευουν (για τη ζωη πχ). Και γι’ αυτο τους ευχαριστω, που με βοηθουν να φτιαξω εναν ακεραιο χαρακτηρα. Α! Επισης ενω ειναι απο τους χαλαρους γονεις (πατερας με τατουαζ και piercing, μητερα επισης με piercings- επειδη για χαρακτηρα κατι ειπα πανω κατω) σε καποια θεματα ειναι αυστηροι- και καλα κανουν. Πχ τι ωρα θα γυρισω, με ποιους κανω παρεα, που να προσεχω κτλ… Ολα καλα, ολα ανθηρα!

Tι θέλει να πει ο ποιητής???:-k :-k :-k

hitchhickers guide to the galaxy

thanks a lot :slight_smile:

so long and thanks for all the fish…Επρεπε να πεις…Αυτες οι μαμαδες…Εκτος κλιματος:p