ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΩΘΕΙΤΕ!

Ρε μαμυ, τι οτι ειμαι ανεργος και ψαχνω για δουλεια μεσω φορουμ εννοειται πως το εγραψα για πλακα…:slight_smile: Αλλωστε τη στιγμη που απο βδομαδα μπαινω φανταρος δεν θα ηταν δυνατον να ψαχνω για δουλεια!!:stuck_out_tongue:
Απλως ειπα και γω να join the club…
Thanks so much anyway, take care!!!:drunk:

Ελα πρωτοετης πα.πει εδω

“Να παρουσιαστεί σε 1-2 το πολύ σελίδες του Word, παράδειγμα επιχείρησης-οργανισμού, που να χρησιμοποιεί μια εφαρμογή πληροφοριακού συστήματος. Να εμφανίζονται υποχρεωτικά οι εισροές, η διαδικασία και εκροές του συστήματος. Σώστε το αρχείο με το ονοματεπώνυμό σας και “ανεβάστε” το στο σύστημα.”

Αμα εχει κανεις καποιος τιποτα παρομοιο και το χει κρατησει ας ριξει ενα pm:D

Αν δεν,δε πειραζει θα κατσω αυριο να το ψαξω.(εντωμεταξυ ειναι για Δευτερα:lol:)

Σε τί μάθημα ρε αλάνι?
Ρίξε πληροφορίες πιο συγκεκριμένες γτ δεν εχω καταλάβει τί ακριβως θες κ θα σου στειλω αν καταλάβω…:slight_smile:

Τωρα ειδα αυτο το θρεντ. Τελικα πρεπει να χει πολλους οικονομολογους εδω περα…Εμενα παντως ειναι χαλαρα η πιο ανουσια ιδιοτητα που απεκτησα ποτε στη ζωη μου :?

@ Παμπκιν καλη υπομονη με το παπει. Μπορα ηταν και περασε και για μας:)

Χαχα…Βεβαια μετα ξεκιναει η δευτερη ανουσια ιδιότητα του Asep exams hunter:D…Τελιιιειιααααααα

Υπαρχει και τριτη: ταραταραααμ :trumpet::trombone:

Μελος οικονομικου επιμελητηριου ελλαδας #-o. Εδω γελανε κι οι πετρες. Εκτος απο μια γραμμη στο βιογραφικο, δεν εχει καμια αλλη χρηση

Mη μου πείτε ότι τις ζητάνε ακόμα αυτές τις αηδίες θα τραβήξω τις κοτσίδες μου:D:D:D
Το κάναμε και μεις σε χαρτί Α4 με μολύβι και χάρακα
Να μην τέμνοτα οι γραμμές και πρόσεξε και αν θες παράδειγμα σου λέω πάρε ένα νοσοκομείο απ΄τα εξωτερικά ιατρεία κλπ κλπ κλπ
Το μάθημα τότε σε μας το λέγανε Πληροφοριακά Συστήματα Διοίκησης τώρα πως το λένε???

Έχει αν δεν είσαι μέλος του ΟΕΕ δεν μπορείς να πάρεις άδεια οικονομολογικού επαγγέλματος επόμενως ούτε να υπογράψεις ισολογισμό μπορείς ούτε οικονομοτεχνική μελέτη…
Τα δικαιώματα που έχετε σαν απόφοιτοι τα ξέρετε παιδιά???

Ναι και τωρα ετσι λεγεται.Πληροφοριακα συστηματα.

Lunatic σου στειλα.

Πάμε ρε Πα.Πεί :stuck_out_tongue: Εγώ είμαι στο 9ο έτος πλέον και συνεχίζω. Pumpkin γερά!!!

εγω ειμαι διοικηση επιχειρησεων τει πειραια.ειναι κανεις αλλος εκει?

Γω Λογιστικη, ΤΕΙ Πειραια επισης, αλλα τουτο το θρεντ ειναι για ανωτερες σκολες, οικονομολογους, αυτιαδες και τετοια.

Eγώ Χημικό Θεσσαλονίκης!!!

Aδερφια παμε ΟΛΟΙ ΜΑζΙ!!!Κ εγώ ΠΑΠΕΙ απο φετος…τόσα χρονια το απέφυγα αλλα κανω το μεταπτυχ. μου φετος εκει…Κ απο την πρωτη γευση ειναι για τον π…Πηγα να γραφτω κ ελειπε η γραμματεια…αλλα 2 χρονια ειναι…θα περασουν
@pumpkin τπ πμ το ειδα σημερα…σορυ…
@sofi δεν κολλμε σε ΑΕΙ- ΤΕΙ oλοι μπακαληδες ειμεθα
@δεχτσα κ το χημικό θα το παρουμε…ειμεθα μεγαλες γκαρδιες…

Α εσύ δεν είσαι απώς εδίτορας εσύ είσαι σούπερ ήρωας προτείνω να σου απονεμηθεί ειδικό παράσημο και εύφημος μνεία

Αμ εσένα???Μεταπτυχιακό στο ΠΑΝ.ΠΕΙ πρέπει να χεις πολύ γερό στομάχι :stuck_out_tongue:
Αλήθεια τι μεταπτυχιακό???

H γραμματεία λειτουργεί 11.30-1.30.
Καλά σόρυ αλλά περίμενες να βρεις ανθρώπους στην γραμματεία?Δλδ οποία απαίτηση.

Τελικά είμαστε πολλοί!:smiley:

πολλα “παπεια” μαζεμενα εδω μεσα… πως μπλεξαμε ρε παιδια ετσι με αυτο το πανεπιστημιο? :lol:

Στο ΔΕΣ ειμαι εγω, για τους γνωστες… τελευταιο ετος

Προσωπικά το θεώρησα την τύχη μου την συφοριασμένη αλλά πλέον είναι η συνήθεια που έγινε λατρεία!:stuck_out_tongue:

Μου δίνετε πολύ κουραγιο…ακομα δεν ξεκινησα…Ναυτιλιακά είμαι και εχω αρχισει να ψυλλιαζομαι οτι κατι δεν παει καλα παρόλο που θα σκάσω 8000 ευρα…Ηδη πηρα τις πρωτες μου απουσιες χωρις να εχω ενημερωθει οτι ειχαμε μαθημα…
Η απαντηση παντως της γραμματειας στην εναγωνια προσπαθεια μου να τους βρω ήταν:Ανθρωποι ειμαστε θελουμε να ξεκουραστουμε μιση ωρ:?
Η δικη μας γραμματεια λειτουργει μεχρι τις 18:00 υποτίθεται…

:lol: Welcome to the jungle!

Ναυτιλιακά…χμ…
Ερώτηση κρίσεως…Έχεις πάει να δεις το κτίριο στο οποίο θα κάνεις μάθημα…?!

Οχι …Τί είναι μεσα σε βαρκα???8O8O8O:lol::lol: