ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΩΘΕΙΤΕ!

Όχι, αλλά μοιάζει με σαπιοκάραβο:lol:

Respect στο παλαιο κτιριο… στην αρχη ολοι το κραζουμε, αλλα στις εξεταστικες το αποζητουμε…:lol:

cooooooollllllllll…that means I have to take life jackets…:lol::lol:

Ωραία να σου πω.Αν είσαι άτομο ριψοκίνδυνο και σου αρέσουν τα extreme sports δεν θα είναι τόσο άσχημα…

Ρε σεις όταν λέτε παλιό εννοείται κείνο που ήταν ΚΑΡΑΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ???

Και όμως υπάρχει!:lol:

Αδυνατώ να το πιστέψω 8O8O8O
Χαίρομαι όμως αφάνταστα εκεί πέρασα τεσσεράμιση υπέροχα χρόνια γιατί όταν πήγαινα εγώ μόνο το αμφιθέατρο υπήρχε και τίποτε μα τίποτε άλλο :smiley:

Ναι ενώ τώρα έχουμε προκόψει!:lol:
Σε λίγο βέβαια θα διώξουμε πληροφορική,χρήμα,ναυτιλιακά κλπ και θα μείνουμε μόνο εμείς και το οργάνωσης και διοίκησης.
Ο αφρός του αφρού δλδ:p

Πολύ Πα. Πει εδω μέσα τελικά, μπράβο!
Και εγώ Διοίκηση τελείωσα στο υπέροχο αυτό Ίδρυμα. Ωραία χρόνια, μάθαμε και μπιλιάρδο, φάγαμε και στην καταπληκτική, ας την πούμε εστία, πήγαμε και σε πάρτυ στο ξενοδοχείο, ας το πούμε φοιτητική κατοικία. Κάλα ήταν.
Πείτε κανα καλό όνομα καθηγητή, υπάρχει κανείς από τους παλιούς ακόμα?
Τον τωρινό Πρυτανη το είχαμε τότε και μας είχε ψιλογαμ…σει, αλλά αυτοί που ήταν αξέχαστοι ήταν ο Ναουμ (RIP) που έκοβε τους πάντες σχεδον μονίμα με 4 και στις εξετάσεις γέμιζαν τα αμφιθέατρα με αρχαιους φοιτητές που χρώσταγαν Λογιστικές και λέγαμε καμια κουβέντα με τίποτα παλιους γνωστούς, και βέβαια ο Σχινάς που έκανε Αστικό Δίκαιο.
Τους έχει προλάβει κανένας αυτούς?

Τι λες παλικάρι μου??? Οχι μόνο τους πρόλαβα τους είχα και καθηγητές Ναούμ πέρασα με την πρώτη και πήρα 8 στην λογιστική 1 και 9 στην 2 Όσο για τον Σχοινά που ΄σφύριξε ένας παλιός και τον πέρασα γραπτά με την πρώτη
Ρε καλόπαιδα Σταυρόπουλο και Καρβούνη προφορικά βιομηχανικοί κλάδοι κλπ κλπ κλπ ποιός έδωσε???

Α με την ευκαρεία ο αγαπημένος μου καθηγητής ήταν είναι και θα είναι ο Μιχάλης ο Γκλεζάκος που μας έκανε ΧΡΗ2 και κάτι επιλογές Σ΄αυτόν χρωστάω το μεταπτυχικαό μου…

Mάμυ εγώ οικονομικό που είμαι δεν έχω κανέναν απ αυτούς.Σ’εμάς ο θεούλης είναι ένας.Φούντας!Μαθηματικά 1 και 2.10 και στα δύο:D

Σήμερα κάναμε μάθημα στο παλιό.Άθλια αίθουσα άθλιες συνθήκες.Αίσχος.

Πολύς χαβαλές πάραυτα:p

Καλέ συ του Οικονομικού Οικονομική ιστορία και συνταγματικό ποιοί σας κάνουν???

Δεν έχουμε κανένα μάθημα απ τα δύο πλέον!:D:p

Μη μιλάτε καθόλου κείνη η οικονομική ιστορία την πήρα επιλογή απ΄το οικονομικό για εύκολο κι είδα κι έπαθα να την περάσω…
Ο Καστανέβας είναι ακόμη???

:lol: Ναι το σούργελο.Υποτίθεται δλδ.Γιατι δεν πατάει και ποτέ.

ps:στην ιστοσελίδα του εντός του πανεπιστημίου μέσα στο βιογραφικό έχει και κάποια σχεδιάκια που έχει κάνει στις ελεύθερες δημιουργικές του ώρες.:lol:

Δεν ξέρω τι κάνει τώρα πάντως τότε βοηθουσε πολύ και συστατικές επιστολές έδινε και εργασίες και στο Καστρί μας καλπούσε γενικά ήταν πολύ κοντά μας και άκουγε τις απόψεις μας Α τι θυμήθηκα ένας να δεις πως τον λέγανε Παντελίδης μου φαίνεται υπάρχει???

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!Άλλος θεούλης!Μικρο 1 και 2

ps:ο κατσανέβας πάντως τώρα δεν υπάρχει καν.

καλά ο κατσανέβας γενικά δεν υπάρχει…το όνειδος :stuck_out_tongue:
Ο παντελίδης είναι χαμένος στις κιμωλίες του. Θεός!

Χαμένος στο διάστημα γενικότερα!Αλλά τον αγαπάμε γιατι είναι αγαπούλης!:smiley:


:lol: