Βαρατε το Πισι σας...?

Το τί έχουν ακούσει οι ποδοσφαιριστές για το σόι τους και το σπίτι τους δεν λέγεται!

Mε το manager την εποχη που ημουν υπερπορωμενος ειχε φαει κατι ψιλες το πληκτρολογιο(το οποιο οταν δε το βαραγα το σηκωνα λιγο και το χτυπαγα στο γραφειο)και κατι κλωτσιες το κουτι…(στο παλιο pc αυτα βεβαια που ηταν κουμουτσα)

Και οπως αναφερθηκε ηδη πολλοι χαρακτηρισμοι προς τους ποδοσφαιριστες για τη μητερα τους,το σοι τους και τους ιδιους οταν εχαναν το 3ο τετ α τετ στο παιχνιδι η χαναν πεναλτι…Η οταν ετρωγα το κλασικο γκολ απο κορνερ…ποοοοο…

(Βασικα με τα πεναλτι εκενυριζομουν πολυ,οποιος εχανε πεναλτι στο επομενο ηταν εκτος αποστολης:lol:)

εγω στο προ βριζω τους ιαπωνες της κοναμι!

Υπάρχει βίντεο με τον freedomofrock να παίζει manager και να φωνάζει την περίφημη φράση “Εκεί είναι το τέρμα!”

:lol::lol::lol3::lol3:
δεν ξέρω αλλά μόλις το είδα(το ποστ) πέθανα στο γέλιο…


Now playing: Ska-P - Paramilitar
via FoxyTunes

εγω το βαραω μονο οταν με βαραει κ αυτο και οταν επισκεπτομαι το redtube :stuck_out_tongue:

Την κοπανας στο πιτσι;

που?:-s

Εσυ θα μας πεις. Πλητρολογιο φανταζομαι.:-s

α καλα με το φιφα πιο παλια τα ειχα παρει τοσο που το κοπαναγα η το κλεινα.
πιο μετα με προ να παιζω προ τελικο μουντιαλ να ειμαι ετοιμος γαι παραταση εστω και στο 90 να μου το βαζουν φωνες να πεταω το κοντρολ αστα
και μια αλλη φορα παιζαμε 2 εναντιον δυο προ να ειμαστε ισοπαλοι και στο τελος αυτος που επαιζε μαζι να το χανει στο κενο τερμα ε ρε βρισιδι που εφαγε και αυτοςβ και το προ

Εγω μονο οποτε κολλαει.Προς γνωση και συμμορφωση που λενε…αυτο!!Κατα τ αλλα ειμαι κατα της βιας σε ανθρωπους,ζωα και pc.Συνηθως.

:smiley: Περάσαμε κι εμείς περίοδο καψίματος με μάνατζερ!

Και ρε μλκ αλεξ, δεν έφταιγα εγώ. Αμα ο άλλος έχει την αμπαλίαση στο αίμα του.

Το βίντεο δε ξέρω που το 'χω, πόσταρε το εσύ άμα μπορείς ρε μια!

σας παρακαλώ θέλω να το δω,σας εκλιπαρώ πραγματικά…
:lol3::lol3::lol3:


Now playing: John Williams - Duel Of The Fates
via FoxyTunes

Ο Αλαιν δεν ήταν που το είχε χάσει;! Εσύ μας έμαθες το μανατζερ!

Θα ψάξω να δω

Μλκ ψαξε πλιζ! Εγώ δε ξέρω που σκατά είναι, παίζει και να μη το έχω καν. Άμα δε το χεις εσύ και δε το χει ο ρίππερ πες να γυρίσουμε άλλο!

Δε θυμάμαι ποιος ήταν, αλλά θυμάμαι οτι είχα αρκετά νεύρα εκείνη τη μέρα. Πφφφφφ.

Πάντως στο youtube δεν είναι:( Το έχω σβήσει:(

ΤΟ ΒΡΗΚΑ!!! ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΓΚΑΡΝΤΙΑΝ!

άντε μαμώ κάνε το ποστ…τόση ώρα περιμένω!!!


Now playing: Visions of Atlantis - Flow This Desert
via FoxyTunes

ΡΟΦΛ.

Toυλαχιστον αυτος τη βαρεσε (τη μοναδα) στο ρενττιουμπ :–