Ελεεινά εξώφυλλα!

:bow2::bow2:

Αυτο τον δισκο τον ακουμε για πλακα με τους κολλητους μου οταν μαζευομαστε για χαβαλε !!
Εχει κομματια στο youtube, ακουστε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ :!:

Νεκροχαοτικε εισαι μεγαλος ρε :respect:

:lol:

3 νεες ανακαλυψεις !



ΓΙΑ ΤΟ DEFENDERS OF THE FAITH ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!

Ασε που οι 2 μαλακιτσες που έχει αριστερα-δεξια στον ώμο δεν υπάρχουν κανονικα!!! ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για ολα ειδικα του deathster

Σωστος

ti flwroi gmt…

σημερα ανακαλυψα το thread και τα ειδα ολα μαζεμενα τα περισσοτερα για πρωτη φορα ελεος 8O
on topic

Χα, το C.D. των H.I.M. αυτό, το είχα. Και θυμάμαι ένας καθηγητής μου όταν είδε το εξώφυλλο είχε πει: ‘‘Α, Ελένη Τσαλιγοπούλου;’’.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol3::lol3::lol3:

Zητώ συγγνώμη για το μεγάλο πόστ, αλλά αυτή εδώ η γκαλερί VOL 1 είναι για φίλημα:p






Χαχα, αυτά είναι!

RedRum, που να ακούσεις και το τραγούδι Pussy των Lords Of Acid (με στίχους μαζί). Πολύ γέλιο. :lol:

To θυμάμαι, το 'χες ποστάρει στους πιο ηλίθιους στίχους :lol:

σφηνάκι


Εντάξει, το 2ο είναι απλά ΤΟ χειρότερο. Ούτε ντέμο (τι ντέμο, ούτε rehearsal tape) λέμε

Axaxaxa. Ενώ το “Fireaxe” σαν όνομα είναι καλύτερο. :P:lol:

Χαχαχα , την εχω αυτη την εικονα σε ενα box set του περιοδικου Forest ( που τα επαιρνα ως σωστος blackmetaller back then) … cult !

Δεν υπάρχει ούτε μία λίστα με χειρότερα εξώφυλλα που να μην περιέχει αυτό εδώ! Ρισπέκτ! :lol:

bonus:

δεν ειναι και τα χειροτερα αλλα ειναι ελεεινα,κριμα γιατι η μουσικη τους ειναι καλη

Ντάξ’ το κλάσικ σίχαμα είναι ένα:

(δινω απλά το λινκ γιατί όντως είναι αισχρό και σιχαμένο. Πατάτε με δική σας ευθύνη)

http://www.metal-archives.com/images/1/0/0/2/1002.JPG

Aυτο ειναι πιο ωραιο σιχαμα ρε!:smiley:

Προσοχη!

Απο την ιδια μπαντα κιολας αλλα ας βαλω μονο λινκ!(και αυτο σε σποιλερ:p)