Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Δεν ξέρω για τι λέτε, αλλά έπεσε εδώ το μάτι του.
Την Κυριακή κάναμε self test του μικρού, θετικός, omg+3lol, του κάνουμε δεύτερο, αρνητικός.
Καναμε και PCR, αρνητικό. Τα συμπεράσματα δικά σας.

εχουν προμηθευτει κατι κινεζικα και βγαινουν παρα πολλα ψευδως θετικα. δεν κανω χαβαλε - μιλαω σοβαρα.

Τα self test εχουν περισσοτερες πιθανοτητες για false positive.
Αν βγει αρνητικο, σπανια θα ειναι θετικός καποιος.
Αν βγει θετικό, κανεις μοριακο η rapid…

2 Likes

Τα 55αρια κοντεύουν να εξαντληθούν, 40αρι ούτε για δείγμα ενώ καλά πάνε και τα υπόλοιπα. Πήρα πριν λίγο γιατι μπορεί να είναι απτις λίγες αξιόλογες του καλοκαιριού και επειδή η στέρηση έχει βαρέσει κόκκινο :upside_down_face:

2 Likes
2 Likes

Έναν ( ατελείωτο) χρόνο, έναν μήνα κ ένα τριβδομαδο μετά από το τελευταίο μου συναυλιακο παραλήρημα

Σκάει ( επιτέλους) αυτό:

Οι θεούληδες livet i mørke έπαιξαν ήδη ( διπλή η συγκίνηση: μια για το ότι είμαι ξανά σε λαιβ κ μια για το Ισκρα τισερτ του κιθαρίστα)
Δεν θα αναλωθω σε περιττά expositions.
Για την ώρα θα πω απλά καλή μας αρχή
( κ καλή δυναμη)

5 Likes

Πρεμιέρα χθες με Puta Volcano , Steams , Big nose Attack και Vagina Lips στο Νιάρχος. Περίεργη φάση αλλά επιτέλους ακούσαμε ζωντανή μουσική ! Η διοργάνωση άψογη.

2 Likes

Super!

Μακαρι ολα να πανε καλα μεχρι τοτε.

5 Likes

θα είμαι αθήνα εκείνη την εποχή λογικά. Πάω εύκολα. Όσες φορές τους έχω δει δε με έχουν απογοητεύσει και πάνε αρκετά χρόνια από την τελευταία φορά που τους είδα σαν headliners. Καλή φάση.

2 Likes

Εγώ τους έχω δει δύο φορές headliners και ήταν και οι δύο και γαμω τις βραδιές. Τρομερή live μπάντα. Αν δεν πάω θα είναι για λόγους κοβιντ και μόνο, αλλιώς το συναίσθημα λέει “ντου”

Ahhhh the joys of being an old fart. Vaccinatted already!

1 Like

Και τις δύο δόσεις ρε θηρίο?

Εγώ έχω βαρεσει την πρώτη του άστρα μόνο αλλά το φοβάμαι λίγο για live οχι για μένα, ούτε για τη φουκαριαρα τη μάνα μου- έχει κάνει και τις δύο δόσεις- όσο τους άλλους γύρω μου που για διαφορετικους λόγους ο καθένας δεν έχουν εμβολιαστεί

2 Likes

τις έκανα και τις 2 αγγλία. την παρασκευή κλείνω 2 εβδομάδες από δεύτερη οπότε είμαι οκ. εδώ τους τρέχουν γρήγορα τους εμβολιασμούς + όπως είπα… old fart!

1 Like

Ειναι γκρουπαρα, αλλα δεν ειμαι τπτ φαν τους. Τους εχω δει μονο σε σαπορτ, πολυ καλες εντυπωσεις. Ψηνομαι πολυ για (και ισως) να ειμαι εκει, αλλα ρε φιλε thrash με αποστασεις; Θα κλαψουμε. Εχω χρονο να αποφασισω ως τοτε.

Γενικα, νομιζω οτι η Τεχνοπολη θα γνωρισει μεγαλες δοξες φετος.

1 Like

Με τέτοια στέρηση προφανώς και θα προσπαθήσω να πάω

Βγηκαν

ELA KALISPERA

4 Likes

πόσο ήθελα να πάω (για όλους τους λόγους του κόσμου), δεν το τόλμησα γαμώτο, ακόμα (για πόσο;) κρατιέμαι

2 Likes

Λογικό. Ήταν όντως επικίνδυνα, μάσκες κανείς και πουθενά. :cry: