Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Τσίμπησα εισιτήριο. Ευχαριστώ :slight_smile:

Τα έχει ξανακάνει :stuck_out_tongue:

1 Like

Το Σάββατο 8 Οκτωβρίου λοιπόν, στο Γεωπονικό, γίνεται η αρχή.

20 Likes

Παιδιά, αυτό που πάτε να κάνετε δεν έχει ιστορικό προηγούμενο και το λέω ψύχραιμα.

Έχω τεράστια περιέργεια να δω πώς θα εξελιχθεί.

5 Likes

Τα λέμε εκεί λοιπόν!

4 Likes

Δεν ξέρω ποιοι συμμετέχουν, καταλαβαίνω ότι ασχολείται και ο Τόλης

Και συμπληρώνω στο αποπανω ότι είμαι και περήφανος για αυτό που προσπαθείτε και επιχειρείτε

Ασχέτως του που πως ποτέ και ΑΝ στηρίξω έμπρακτα ( πνευματικά μαζί σας )

10 Likes

Σε/σας ευχαριστούμε πολύ, για την στήριξη κάθε μορφής. Και μπορεί να συμμετέχει το καθένα, μέσω των συνελεύσεων της πρωτοβουλίας.

Μόλις κυκλοφόρησε και η συλλογή οικονομικής ενίσχυσης στο bandcamp, φυσικά name your price, μαζί με τα συνοδευτικά μπλουζάκια.

Η πρώτη από αρκετές που σχεδιάζουμε, και ένα δείγμα πως επιθυμούμε να υπάρξει διάρκεια, και συνέχεια.

Φυσικά, η συναυλία του άλλου Σαββάτου είναι η αρχή. Και μακάρι να τα πούμε και από κοντά εκεί.

16 Likes

Ο ορισμός του “εδώ δεν χωράνε οπαδικά”. Διάφορες μπάντες δεν μου αρέσουν μουσικά, αλλά αξίζει να στηριχθεί τέτοια προσπάθεια.

6 Likes

Carpenter Brut ηταν σαρωτικος στο gagarin χθες…

4 Likes

Συμφωνώ! Πηγα ετσι για να δω πως ειναι και εφυγα ενθουσιασμένος .

2 Likes

Sold out, οποιος προλαβε, προλαβε…

1 Like

6 Likes

Τι Τρίτη ρε μλκς,ελεος…

2 Likes

Ω ΡΕ ΜΛΚ, μερες τωρα σκεφτομουν οτι εχουν να ερθουν καιρο απο τα μερη μας. Βγαζουν και δισκο οπου να’ναι, αν δεν εχει βγει ηδη δλδ.

Πολεμος. Οπου εχει Τυρανο, ειναι εγγυηση η δουλεια.

3 Likes

2 Likes

Πολύ καλό!!

Helloo! Για Deafheaven το Σαββατο εχει ανακοινωθει καποιο support? γιατί απο ενα γρηγορο ψαξιμο δε βρηκα κατι και μου εκανε εντυπωση…

Οι πόρτες τoυ Gagarin ανοίγουν στις 20:30.
Once Upon A Winter on stage: 21:10-21:50
DEAFHEAVEN on stage: 22:20

1 Like

Geoff Tate θα πάει κανένας αύριο;

2 Likes

Θα πάω μεθαύριο, Θεσσαλονίκη. Κρατάω μικρό καλάθι αλλά αγαπώ αυτά τα albums, ειδικά το RFO. για να λείψω.Εσείς που θα πάτε αύριο γράψτε εντυπώσεις.