Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Γαμάει ο μισοδολλαρος.

Όλοι οι άλλοι σκουπίδια

Μην το αναβάλεις, δεν έχει σνικ

Έχει Ρακ, γιο Λεκτικού ρε ΜΠΟΥΜΕΡ :exclamation:

Τον έχω δει στο Αγκίστρι βέβαια, αλλά τώρα θα μετράει περισσότερο.

Ενω ξερουμε τον Ρακετα. Πας καλα, σε διαβαζω (οποιος το πιασει αυτο, στελνει πμ, ας ειναι και μπουμερ).

RACK-ATTACK δηλαδή.

1 Like

είναι sold out οι cult of luna?

Αθήνα;

Τα e-tickets έτσι φαίνεται. Πάντως το metal era είχε hard copies, κάντε κι εκεί μια ερώτηση οι ενδιαφερόμενοι.
Και οι the ocean στο temple είναι sold out, αν περισσέψει εισιτήριο από κάποιον συμφορουμίτη και θέλει να το δώσει ας στείλει pm!

Πηγε Fuzz :wink:. Οπως επρεπε εξ’ αρχης, δηλαδη.

2 Likes

Ε ναι! :+1:

Edit: και οι green lung sold out στο temple!

Όχι ρε :cry:

Καταρχας, θα γινουν αυτες οι συναυλιες; Το viva λεει 11-12 Νοεμβριου, υπηρχε μερα στον Βολο, οι ιδιοι οι Green Lung δεν ειχαν τις συναυλιες στο site τους και στις 11 επαιζαν καπου αλλου, τωρα βλεπω τις εχουν 4-5 Νοεμβριου. Ποιος ξερει τι γινεται.

Εγώ δεν το ήξερα καν για green lung …

Νομιζω εχουν ακυρωθει παντως. Βλεπω 12/11 παιζουν support στους Clutch καπου Αγγλια.

Ρε παιδιά το live των The Ocean στο Fuzz πότε είναι; Τα εισιτήρια είναι για αύριο, η κεντρική λέει 29/9 για Αθήνα και 28/9 για Θεσσαλονίκη. Εντωμεταξύ και το setlist.fm έχει 28/9, ώς πρώτη ελληνική ημερομηνία, την Θεσσαλονίκη. Λογικά αύριο είναι αλλά ένα confirm θα βοηθούσε :slight_smile:

Σήμερα Θεσ/νίκη, αύριο Αθήνα.

Κι εγώ για Πέμπτη 29 ήξερα εδώ και καιρό.
Τι να πω… Ευτυχώς που το μάθαμε έστω και τελευταία στιγμή. Αύριο λοιπόν!

ω ρε σημερα ocean σαλονικα…το είχα ξεχάσει!!!
θα πάει κανείς απο εδω ???

Λοιπόν επανέρχομαι, παρα πολύ τίμιο λάιβ, δεν ειμαι γνώστης της δισκογραφίας τους γενικότερα, αλλα απο τα λίγα που άκουσα με κέρδισαν ετσι ωστε να τους παρακολουθησω απόψε. Πολύ δεμένη κ προβαρισμένη μπάντα, παικταράδες, ωραία τραγούδια, υπηρχαν σηνεία που πραγματικα ήθελες να τα σπάσεις όλα εκεί μέσα απο την πόρωση, ηχος μετριος(κλασσικα για θεσσαλονικη), κόσμος πιο λίγος απο την μέση του χώρου, αλλά όσοι ηταν εκει γουστάραν τρελά και το εδειξαν. Γενικα εδω πάνω μιυ φαινεραι μόνο σε ελληνικές μπάντες γεμίζουμε τα club.
Τέσπα άξιζε η φάση, απο δω κ πέρα θα τους παρακολουθώ πιο στενα και θα δώσω μεγάλη προσοχή στον ήχο τους.
Εκεί κάτω θα δείτε ωράίο λάιβ να πάτε όσοι μπορείτε, αξιζει.

5 Likes

τελικά δεν ήταν ούτε ηλεκτρονικά