Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

πηγε κανεις χθες ocean?

Σπείρανε

3 Likes

Προς όλους του απογοητευμένους εκεί έξω, να πούμε ότι οι Cult of Luna ήταν sold out (σοκ) αλλά βάλανε και άλλα εισιτήρια. Οπότε θα βρείτε λογικά, αν και θα πρότεινα σχετικά γρήγορες κινήσεις.

1 Like

4 Likes

online?

Πολύ δυνατό το live των the ocean χθες, με ήχο από τους καλύτερους που έχουμε ακούσει στο fuzz. Πολλά κέφια από τη μπάντα που, παρόλο που η περιοδεία οδεύει προς το τέλος της, δείχνει ακούραστη στο σανίδι. Highlight το φανταστικό Jurassic | Cretaceous και φυσικά το… balcony diving του τραγουδιστή!
Merch τα πάντα όλα της pelagic σε βινύλιο και cd και πολλά ρούχα.

3 Likes
3 Likes

Ναι. Εγώ από το ticketmaster έβγαλα.

Σχετικά με την συναυλία των Ocean χθες, να πούμε αυτό μόνο
https://www.youtube.com/shorts/iGbWHUQXqZw

3 Likes

Nαι ήταν άψογο αυτό. Φαίνομαι κι εγώ κάπου εκεί, κι ο @apostolisza8

1 Like

Τσίμπησα εισιτήριο. Ευχαριστώ :slight_smile:

Τα έχει ξανακάνει :stuck_out_tongue:

1 Like

Το Σάββατο 8 Οκτωβρίου λοιπόν, στο Γεωπονικό, γίνεται η αρχή.

20 Likes

Παιδιά, αυτό που πάτε να κάνετε δεν έχει ιστορικό προηγούμενο και το λέω ψύχραιμα.

Έχω τεράστια περιέργεια να δω πώς θα εξελιχθεί.

5 Likes

Τα λέμε εκεί λοιπόν!

4 Likes

Δεν ξέρω ποιοι συμμετέχουν, καταλαβαίνω ότι ασχολείται και ο Τόλης

Και συμπληρώνω στο αποπανω ότι είμαι και περήφανος για αυτό που προσπαθείτε και επιχειρείτε

Ασχέτως του που πως ποτέ και ΑΝ στηρίξω έμπρακτα ( πνευματικά μαζί σας )

10 Likes

Σε/σας ευχαριστούμε πολύ, για την στήριξη κάθε μορφής. Και μπορεί να συμμετέχει το καθένα, μέσω των συνελεύσεων της πρωτοβουλίας.

Μόλις κυκλοφόρησε και η συλλογή οικονομικής ενίσχυσης στο bandcamp, φυσικά name your price, μαζί με τα συνοδευτικά μπλουζάκια.

Η πρώτη από αρκετές που σχεδιάζουμε, και ένα δείγμα πως επιθυμούμε να υπάρξει διάρκεια, και συνέχεια.

Φυσικά, η συναυλία του άλλου Σαββάτου είναι η αρχή. Και μακάρι να τα πούμε και από κοντά εκεί.

16 Likes

Ο ορισμός του “εδώ δεν χωράνε οπαδικά”. Διάφορες μπάντες δεν μου αρέσουν μουσικά, αλλά αξίζει να στηριχθεί τέτοια προσπάθεια.

6 Likes

Carpenter Brut ηταν σαρωτικος στο gagarin χθες…

4 Likes

Συμφωνώ! Πηγα ετσι για να δω πως ειναι και εφυγα ενθουσιασμένος .

2 Likes

Sold out, οποιος προλαβε, προλαβε…

1 Like