Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

6 Likes

Αναμενόμενο, και ψιλοάχαστο!

2 Likes

313515035_856412512040681_134071201188242268_n

1 Like

Για οσους είμαστε ΑΕΚ εδω μέσα, ωραιο event το χθεσινο με Μωρά στη Φωτιά, Frank Panx , tsopanarave και Στιχοιμα. Κεφι , πολυ μπυρα και ωραιο live.

3 Likes

Επιτέλους απόψε είδα Khirki !!! Τρομεροί λάιβ, μακάρι να τους πετύχαινα πιο συχνά

8 Likes

Του χρόνου θέλω συναυλία Taylor Swift - Σταμάτης Γονίδης

1 Like

Γεμισαν και τα ανω διαζώματα? !!!

1 Like

Έχει δει κανείς τους Therion live; Αξίζει να κλείσω λετε να παω την βαπτιστηρα μου;

2 Likes

Οχι, και ειναι κυριολεκτικα μια απο τις 3 μπαντες που με τσουζει αρκετα που δεν εχω δει ποτε live, ποσο μαλλον οταν ειχα την ευκαιρια να τους δω στην Ελλαδα το 2001 για την περιοδεια του Deggial, το 2004 για τα Lemuria/Sirius B και το 2007 για την Γοτθικη Καβαλα.

Οσοι τους εχουν δει, μου εχουν πει οτι ειναι απλα ΑΧΑΣΤΟΙ.
Πλεον δε θα το σκεφτομουν καν να παω να τους δω.
Δεν μπορω να θυμηθω καν γιατι τους εχασα 3 φορες στην Ελλαδα.

1 Like

και στο Theli και κάθε φορά που ήρθαν έπειτα. Γαμάτοι, όπως και να έρθουν.

1 Like

Τους είχα δει πριν περίπου 20 (!) χρόνια, περιοδεία Deggial και ήταν φοβεροι. Δεν ξέρω βέβαια αν είναι ενδεικτικό τόσα χρόνια μετά, αλλά το σκέφτομαι και εγώ να τους ξαναδώ το Γενάρη

1 Like

Τους εχω δει ολες τις φορες που ηρθαν. Η αλήθεια ειναι βέβαια πως η τελευταία, νομιζω καπου γυρω στο 18 , ηταν σαφως κατωτερη ολων. Αλλα θα ξαναπάω.

Τους εχω δει 3-4 φορες, καθε φορα περασα εξαιρετικα, να πας.

+1 απο εμενα, μπορει να μην ηταν παντοτε σε φορμα, αλλα ποτε δεν μετανοιωσα που τους ειδα. Το γεγονος οτι ειναι περισσοτερο θεατρικο παρα μουσικο σοου, θα βοηθησει τη βαφτιστηρα να το απολαυσει. Φανταζομαι οτι ειναι μικρη… Δεν θυμαμαι αν το Academy εχει εξωστη, αν ναι θα το προτεινα για ακομη καλυτερη εμπειρια.

Με Vikstrom και Lori δεν εχασε κανεις. Αν ειχε και Snowy θα ηταν τελεια, αλλα ο Chris ειναι γτπ οταν προκειται για τις αλλαγες line up.

1 Like

Το γνωστο στην Πειραιως 117; Εχει.

1 Like

Εκει δεν γινεται η συναυλια; Τελεια αφου εχει. Επισης, δεν ηξερα οτι ανοιξε παλι το Academy και χαιρομαι διπλά που θα δω τα θεριά εκει.

1 Like

Νομίζω έχει ανοίξει σε άλλο χώρο, πάλι επί της Πειραιώς.

2 Likes

εχει παει στο 105

2 Likes

Και ειναι πολυ μικρό. Στην καλυτερη χωράει 400 - -500 άτομα. Εχει εξωστη αλλα μπροστα εχει βαλει καναπεδες κλπ για vip.

1 Like

Θα ανοιξει παλι και το παλιο Ακαντεμυ απ’ οσο ξερω, γι’ αυτο ρωτησα! Εχουν βαλει παλι ταμπελες απ’ εξω. Υπαρχει και νεος χωρος στο 105, οντως. Δεν εχω παει εκει.

2 Likes