Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

4 Likes

14 Likes

Ο Adam Lambert όμως ήταν όχι απλά αξιοπρεπέστατος, αλλά άψογος. Αν ερχόταν το Queen + Adam Lambert (υπάρχει ακόμα, ποιος ξέρει), θα μιλάγαμε για συναυλιάρα

Γελασα πολυ ρε :joy:

Αν έμενα Αθήνα θα πήγαινα τουλαχιστον σε 5 συναυλιες παραπάνω από περιέργεια. Υποχρεωτικά θα πάω στοχευμένα σε ότι θέλω να δω και όχι οτι παίζει, μιας και πολλοι σταματανε τις περιοδειες φετος.
Συναυλιακός οργασμός σε μια δύσκολη εποχή για το ελληνικό νοικοκυριό. Να δουμε πως θα παει

3 Likes

Για τους φαν του doom, το Σάββατο παίζει αυτό εδώ, που αξίζει φουλ γιατί έρχονται οι Evadne, αλλά και γιατί παίζουν οι Shattered Hope έπειτα από καιρό.

4 Likes

3 Likes

fanis-labropoulos

Επιτέλους ανακοινώθηκε. Κρίμα για την ημερομηνία :smiling_face_with_tear:

Θα πας Vai και θα το χάσεις ε?

1 Like

Θα κάμουμε επανάστασιν

Έχει κάτι άλλο την ίδια μέρα;

Θα προσπαθήσω να συνδυάσω και τα δύο.

No Regrets GIFs | Tenor

Ευελπιστώ να έχει Ολλανδία :stuck_out_tongue:

Με τον πατέρα και στους Σουηδούς?

1 Like

Αφήνω πατέρα, παίρνω γυναίκα και φύγαμε. Οικογενειακές καταστάσεις γενικά, δε μένουμε μονάχοι ποτέ.

1 Like

Αθηνα πολυ ωραιο λαιβ.

5 Likes

Υπέροχοι για μια ακόμη φορά οι Black Angels! Όπως ήταν αναμενόμενο έπαιξαν τα περισσότερα κομμάτια από τον τελευταίο δίσκο αλλά και κομματαρες από τα παλιά τους. Η μπάντα θεωρώ ότι ήταν δεμένη και προσωπικά το διασκέδασα πάρα πολύ! Εις το επανιδείν :wink:

4 Likes

πραγματικά δεν ήθελα να τελειώσει το λάηβ χθες. λαηβάρα! ωραίος ήχος, ωραία visuals.
τους έβλεπα και πρώτη φορά οπότε ενθουσιάστηκα.
Τσίμπησα και δίσκο και μπλουζάκι φεύγοντας

2 Likes

Εγώ αφίσα. Είχαν φτιάξει ειδικά για το live, φαντάζομαι θα είχαν και Θεσσαλονίκη.

1 Like

φτιάχνουν σε κάθε λάηβ. φοβήθηκα μη με πιάσει βροχή στο δρόμο και δεν πήρα…

(Αθήνα είμαι :stuck_out_tongue: , απλά ρώτησα για Θεσσαλονίκη για να δω πω πήγε)

1 Like