Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Καταλαβα, 40 χιλιαδες κοσμος, 20 χιλιαδες εισιτηρια.

1 Like

Πρώτο λάιβ σκόρπιονς επίσης χωρίς δικό τους τοπικ :yum:

2 Likes

Αυτος θελει τοτε ξυρισμα

Α και επειδή θεωρώ τον εαυτο μου κάτοικο και της πρωτεύουσας και της συμπρωτεύουσας,θέλω να κάνω μια δήλωση…
Θεσσαλονίκη:Η ΠΟΛΗ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΟΤΕΡΕΣ ΓΥΝΑΊΚΕΣ ΣΤΟΝ ΚΌΣΜΟ

Δεν είμαι εγω Man :stuck_out_tongue:


πάρτε και μια εκτενή άποψη

1 Like

Και τσοοοοουυυυυπ…!

1 Like

Είδηση για πολλές…καρδούλες!:clap:

1 Like

6 Likes

Είδα στο fb event για Myrkur 11 Νοεμβρίου στo Fuzz

3 Likes

Όταν ενώνεται η ελληνική ROCK και HIP HOP σκηνή και μάλιστα για καλό σκοπό. Πολύ καλή πρωτοβουλία!

1 Like

Γιες! Ανεβηκε και στο ροκιν!

2 Likes

Καλή φάση φαίνεται, ιδιαίτερα αν έχουν βγάλει καλό ντεπούτο αλμπουμ. Φαντάζομαι θα παίξουν και ορισμένα επιλεγμένα κομμάτια από την υπόλοιπη καριέρα τους.

ΥΓ: Στο 8ball δυστυχώς. Τέσπα δεν πειράζει. Από τιμές ξέρουμε τίποτα;

1 Like

Ε στο 20+ σίγουρα θα ναι

γυρισα απο την αδεια σημερα κ για να φτιαξω τη μερα μου πηρα τικετ για τους λεπρους.Δεν υπαρχει τοπικ???

Είμαι ήδη εκεί για 3 Tremors, δεν έχω δει ποτέ τον Tyrant (και ντρέπομαι γι’αυτό) και ο Οwens ήταν ο θεός μου μια εποχή (και τον έχω δει μόνο το 2001 γιατί πέρυσι προτίμησε να περιοδεύσει με το ΟΛΟΓΡΑΜΜΑ του Dio, μα καλά, πόσο βλαμμένος είσαι), κανονικά για 15ευρώ στο 8μπολ είναι αυτό το λάιβ αλλά άντε, θα δώσουμε και 20 (!) - edit, ΑΝΤΕ ΚΑΙ 23 ΔΙΝΩ

Πώς δεν τις μπορώ όμως αυτές τις καρακιτς μαλακιάρες, δεν περιγράφεται:

Οι Three Tremors καλλιεργούν heavy metal ύμνους και διαθέτουν τον επιφανή κιθαρίστα Dave Conan Garcia, του οποίου η αντοχή τροφοδοτεί τη φωτιά, επιτρέποντας στη μουσική να ρέει φυσικά. Ο δεύτερος κιθαρίστας, Casey Trask, αναβαθμίζει το ρυθμό και σπρώχνει τα όρια, παράλληλα με τον μπασίστα, Alex Pickard, ο οποίος αναδεικνύει μια μελωδική ευαισθησία δίνοντας χαρακτήρα στον γενικό τόνο. Στα τύμπανα, η thrash μηχανή, Sean Elg, προσθέτει στα τέλεια τοποθετημένα fills του και την υπογραφή των double bass.

Το artwork του ντεμπούτου των Three Tremors δημιουργήθηκε από τον διάσημο καλλιτέχνη Marc Sasso (Dio, Halford, Adrenaline Mob, Death Dealer), για να απεικονίσει μια αποκαλυπτική μάχη μεταξύ των δαιμονικών hyper-wolves και των Three Tremors που έρχονται σε έναν υπόκοσμο επισκιασμένο από κακές δυνάμεις οπλισμένες μόνο με σφαίρες που τροφοδοτούνται με heavy metal μαγεία για να ανακτήσουν τα δυστοπικά εδάφη.

1 Like

Τιμή εισιτηρίου: 23 Ευρώ (Προπώληση) - 25 Ευρώ (Ταμείο)

1 Like

Αναμενόμενη πάνω-κάτω η τιμή. Το όνομα του Owens κυρίως ανεβάζει το lineup.

Κατά βάση νομίζω είναι το συγκρότημα των Cage μαζί με Owens/Tyrant. Θα προτιμούσα καλύτερους support μουσικούς.

αχαχαα μαλάκα ντρέπομαι που τα διαβάζω.

4 Likes