Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

5 Likes

εδώ τα σκάνε και Έλληνες αφου δεν έχει πουθενά αλλού στην Ευρώπη αρένα που να έχει φθηνά αεροπορικά…

btw ξέρει κανένας καμία doom συναυλία ή δεν εχει τπτ?

Ειμαι ενας απο αυτους που πιθανως τα σκασουν. Σε ενα τετοιο ταξιδι, κοιταζω το συνολικο κοστος. Τι να το κανω που ειναι “φτηνοτερα” (btw, μιλαμε για 450 ευρω ε;) στην Κοπεγχαγη; Θελω πολυ να την επισκεφθω, αλλα δεν αντεχει η τσεπη μου διαμονη δυο ατομων για τεσσερις ημερες εκει. Νομιζω οτι για εναν ξενο, εχει σημασια το συνολικο πακετο.

το ιδιο λέμε νομίζω

1 Like

Α, νομιζα οτι ασκησες κριτικη στην ακριβοτερη τιμη των εισιτηριων ως γεγονος και οτι δεν επρεπε να αγοραζουν οι ελληνες ξερωγω. Σορι. Ναι, τοτε το ιδιο λεμε.

Εγώ έχω 15 χρόνια να τους δω. Και είχα φύγει πριν τελειώσει η συναυλία.

Κάνουν καριέρα με δύο δίσκους. Έναν της δεκαετίας του '80 και έναν της δεκαετίας του '90.

Και δεύτερη μέρα. Προπώληση 45€.

4 Likes

Τόση ζήτηση υπάρχει για να μπηκε δεύτερη μέρα;
Πιο safe θα ήταν να πάει σε μεγαλύτερο χώρο :thinking:
Πάρα πολλά τα 45

Sold out έγινε η αρχική μέρα, οπότε, ναι.
Καταλληλότερος χώρος δε νομίζω να υπάρχει για τέτοιες περιστάσεις.
Πολλά-λίγα, πάντως κάποιες χιλιάδες τα δώσανε.

3 Likes

Η μισή παρέα μου πηραμε Σάββατο η αλλη μισή δεν πρόλαβε…και είχαμε κανονίσει να πάμε σερί απο Oktoberfest🤦
Βγάλτε μια ανακοίνωση πανάθεμα σας οτι κοντεύουν να τελειώσουν.

ΥΓ.Να υποθέσω για να λέει οτι η προπώληση ξεκινά στα 45…θα 50αρίσει κάποια στιγμή την Παρασκευή ε?!Επος!

Αφού τα δίνει ο κόσμος καλά κάνουν …

1 Like

Το 2011 το εισιτήριο για Blind Guardian κόστιζε 30 ευρώ με φπα 11%. Σήμερα αν δεν κάνω λάθος ο φπα έχει πέσει στο 6%. Το εισιτήριο πήγε 45 ευρώ. Μάλλον όλοι μας βγάζουμε τα διπλάσια από το 2011…Ακρίβεια και αισχροκέρδεια υπάρχει παντού.
Εγώ τους έχω δει και δεν πολυψήνομαι έτσι κι αλλιώς. Aπότι φαίνεται ακόμη έχουν πέραση. Good for them. Θα προτιμήσω Riverside και το πακέτο Strato/Sonata και βλέπουμε.
Οι τύποι που και καλά θα φέρναν DHG, τι λέει θα βγάλουν καμιά ανακοίνωση;

4 Likes

Dynamic pricing α λα Ελλαδα 2.0. Δεν σας καταλαβαινω :slight_smile:

3 Likes

Νταξει έπος!! Θα μαζέψουν και χρήματα για τους πλημμυροπαθείς!!

Εκτός απροόπτου εκεί από νωρίς!

Κρίμα που έχει και συνθετικούς εκείνη τη μέρα :smiling_face_with_tear:

6 Likes

3 Likes

Τζον Πετρουτσι εμφάνιση - έκπληξη στο Ηρώδειο αύριο βράδυ λέει

30 χρόνια επέτειος

Με wardruna?

Μεθαυριο ειναι οι Wardruna, αλλα λογικα ετσι το ειπε :stuck_out_tongue:

1 Like

Πλάκα έκανα μωρέ επειδή ήταν σήμερα εκεί για τουρισμό ο πατριάρχης Ιωάννης Πετρουκιος, μην τρέχει κανείς Ακρόπολη και με βρίζει μετά :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Έτοιμος ήμουν να ξεχυθω πλάκα και πέριξ μπας και κάνει καμία νυχτερινή βόλτα :stuck_out_tongue:

4 Likes