Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Και αυτο ειναι αλλωστε :smiley: Ομως απο εκει ξεκινησα τις σκεψεις μου χθες βραδυ: “με ενδιαφερει το venue, αν μου αρεσει ο Χ καλλιτεχνης που παιζει εκει; Κι αν οχι, σε ποιο venue πρεπει να βλεπω τους αγαπημενους μου καλλιτεχνες;”

Σημειωση: σε φασιστοδιοργανωτες/χωρους δεν παω, οποιος κι αν παιζει. Αλλα ολοι οι αλλοι ειναι εμποροι, αρα καπου πρεπει να δω συναυλια.

Ενταξει, δεν ηθελα να ανοιξω αυτη την παραλληλη κουβεντα, ομως το εκανα αθελα μου.

Ε, οπως ειπα χθες λοιπον: “ξερεις και ξερω καλα οτι μιλαμε για μαρκετινγκ. Οσο “Ιδρυμα” κι αν ειναι η Στεγη, πρεπει να κοψει και κανενα εισιτηριο”. Νομιζω οτι συμφωνουμε γενικως.

Ψήνεται κανένας για burger fest μετα από arrayan path?

Αν δεν βρεις ενδιαφερόμενους, προσπάθησε ξανά αφαιρώντας το “fest”.

4 Likes

Καλή ερώτηση :stuck_out_tongue:

Να πω και εγώ πως η LJG έχει, και στη βιογραφία, και στη μουσική της, και στην παρουσία της, και στις συνεντεύξεις της ειδικά τα τελευταία χρόνια, εκφράσει αναλυτικά το που στέκεται, τι αποκηρύσσει πλέον, γιατί (κατ’ αυτή), κλπ κλπ.

Δεν είναι κάποιο άγνωστο ή ασήμαντο πρόσωπο, αντιθέτως, με όλες τις αντιφάσεις του, τις αποκλίσεις του, το μέγεθος, την τεράστια επιρροή, τη σημασία κλπ.

Βέβαια, στο ΔΤ της στέγης, δεν τους νοιάζει ιδιαίτερα, ο καλός ο lifestyle μύθος όλα τα αλέθει.

Θα έκανα κάποιο αστείο εδώ για υπόγες και ιδρύματα, αλλά θα γίνω προβλέψιμος :stuck_out_tongue:

1 Like

έχεις να προτείνεις τίποτα καλο? Μ έψηνε το o’donovan αλλά σιγά μην έχει κουζίνα στις 12 και χώρο για ενα άτομο :expressionless:

ποια ειναι η πολιτικη της στεγης στη ριψη κουτακιων μπυρας;

7 Likes

Σε προμηθευει με νεα αν τελειωσει το στοκ σου.

1 Like

Fucking finally, μια συναυλία που να με ενδιαφέρει.

Robben Ford στο Fuzz.

2 Likes

Κλειστηκαν ηδη εισιτηρια.

2 Likes

Έχουν βγει ώρες αύριο για God is an Astronaut?

2 Likes

Αχαστη!

2 Likes

Υπάρχουν εισιτήρια?

GIAA: https://www.more.com/music/god-is-an-astronaut-1/
Robben Ford: https://www.more.com/music/robben-ford-fuzz/

δώσε κανα αλμπουμάκι να ακούσουμε. φαίνεται ενδιαφέρον

1 Like

@hopeto ο ειδικός σε αυτά :wink:

1 Like

Θα μπορούσα να πω όλα? :yum:

Talk to Your Doctor, Robben Ford and the Blue Line (οπωσδήποτε), Mystic Mile, Tiger Walk, Blue Moon, Truth, A Day in Nashville. Έχει πολλά περισσότερα.

4 Likes

Ξερει κανεις γιατι δεν εμφανίζει εισιτήρια για bokassa στο more ;

Επισης, με τι μουτρα θα παει ο κοσμος σε πανκ συναυλια και μετα για καταναλωση προιοντων που αποτελουν σημαια του αμερικανικου ιμπεριαλισμου υπο την υπουλη μεταμφιεση σεβαστης ποσοτητας κιμα αναμεσα σε δυο ψωμακια?

2 Likes