Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Κάτι είχε. Και κατά 90% πιτσιρίκια.

2 Likes

αρα υπάρχει ελπίδα

Ποιο eightball Γαμω!! Η μπαντα δεν χωραει στη σκηνη.!!

Δεν ξέρω ποσο μεγάλη είναι η σκηνή του eightball, αλλά θα εκπλαγώ αν είναι μικρότερη από την αντίστοιχη της νέας τρύπας του Λώρη όπου έπαιξαν (σχεδόν σαρδελοποιημενοι) τον Ιανουάριο.

2 Likes

Iσχύει. Ελπίζω να μην είμαστε παστωμένοι όπως τότε που φέραν τους Fates Warning να παίξουν εκεί.

6 ώρες πέρασαν και ακόμα κάποιος να αναφέρει την ατάκα με το συμπεtherion…

4 Likes

Το εχω ξαναπει, αλλα αυτο ειναι αχαστο, οποιος δεν παει αξιος της μοιρας του

(και δεν τους εχω δει ποτε, γιατι ειμαι αξιος της μοιρας μου)

10 Likes

Τι να πουμε και οι απο κατω!

4 Likes

Ημουν μεσα στη τρυπα και γω. Ειναι ισως λιγο μικροτερη η σκηνη του eightaball!!

1 Like

Οποιος θέλει μεγαλεία και τσίφτικα πλασαρίσματα στα νέα endeavors του Λωρη αυτά παθαίνει κύριος!

Ενώ εγώ ο ταπεινός, που στήριζα τους μεντεσεδες της αριστερής εξώπορτας και δεν έβλεπα σταθερά 1-2 μέλη του συγκροτήματος, ΚΑΙ δεν στριμώχτηκα ΚΑΙ τη γλίτωσα μόνο με ένα έμπλαστρο Σαλονπας του ΜΚ και της ΧΙ-ΣΑ-ΜΙ-ΤΣΟΥ στο σβέρκο την επόμενη :stuck_out_tongue:

2 Likes

Robben Ford λέει η προπώληση πάει μέτρια… Κανονιστείτε όποιοι ψήνεστε, μην έχουμε κανένα κακό.

2 Likes

Νωρίς είναι ακόμα ρε συ. Σε 1,5 μήνα είναι το λαηβ

Ασφαλώς. Αλλά ακόμα θυμάμαι με πόνο το live του Negrito. Αν δεν στηρίζονται κάποια live, αναμενόμενα δεν θα κανονίζονται παρεμφερή ονόματα.

Εγω παντως το χρεος μου το εχω κανει :wink:

4 Likes

Καλησπέρα είπαμε;

image

10 Likes

Kreator κοινή περιοδεία με In Flames.

Καλό πακετάκι για εδώ, νομίζω, Kreator πέρσι έγινε της τρελής και In flames θα είναι καλύτερα από πέρσι, που σχεδόν όλοι ήταν για Nightwish.

1 Like


Πόλεμος.

7 Likes

Μπα, του εμπορικού αυτοί;

6 Emperor, 7 εδω, δεν θα μπορούμε να πάρουμε τα πόδια μας…

1 Like

Χωρίς Mark Knopfler τι να δεις…

3 Likes