Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Yellow Eyes πρώτη φορά Ελλάδα. Από τις καλύτερες black metal μπάντες των τελευταίων ετών, για να δούμε.

3 Likes

Κυριακή 05/11, στις 21:00 στην κατάληψη Φάμπρικα Υφανέτ:

Ocaso
Walther Luft’s Konflikt
Χωρίς Θάνατο

6 Likes

Γαμώτο, μπέρδεψα τα topic, στο D.I.Y. ήθελα να το βάλω.

Ξεπουλήθηκες τώρα.

(πείτε πως ήταν οι χωρίς θάνατο όσ@ πάτε :upside_down_face: )


Γαμώ

14 Likes

14 Likes

2 Likes

Ωραίο ωραίο :muscle::muscle:

1 Like

Αυτο εδω φανταζομαι δεν παιζει ε;(λενε για more dates)

1 Like

χωρίς να ξέρω ούτε τις μπάντες, απλά σχόλιο βάσει του προγράμματος της περιοδείας.
συνήθως όταν βλέπω τόσες κοντινές πόλεις και σε αυτές τις περιοχές της Ευρώπης, και με αυτή τη σειρά, μάλλον η περιοδεία γίνεται με βαν… οπότε χλωμό το κόβω να κατέβει τόσο χαμηλά εφόσον δεν υπάρχουν καν Βαλκάνια

1 Like

Για όσους ασχολούνται…πολυ ωραια σήμερα στους Undertones! Και καθε φορα που βλεπω κατι τέτοιου ειδους σκεφτομαι : Αραγε αν τα πράγματα είχαν παει αλλιως με τους RAMONES πως θα ηταν σήμερα; Τουλάχιστον τπρολαβα να τους δω αλλα μοιραια παντα κανω σύγκριση !

3 Likes

Επίσης, είχε και πάρα πολλούς Άγγλους, δεκάδες. Ένας με τον οποίο έπιασα την κουβέντα, μου είπε ότι τους έβλεπε για περίπου 250ή φορά. Μην ξανακούσω ότι πάω σε πολλές συναυλίες :joy:

10 Likes

Φοβερή βραδιά με Undertones! Rock n roll party

1 Like

Αυτος που βγηκε στο encore και τραγούδησε, ξέρουμε ποιος είναι;

Σύμφωνα με τα λεγόμενα των ίδιων πριν το encore, ήταν ο Steve Mack, ο τραγουδιστής των That Petrol Emotion και το κομμάτι ήταν το It’s a Good Thing.

2 Likes

Έχει δει ποτέ κανείς τους “Pain” ;

Πρόσφατα τους έμαθα μετά από διαφήμιση σε social. Άκουσα κάποια κομμάτια τους , όπως :

-Party in my head

-Same old song

-Suicide Machine

1 Like

Δεν τους εχω δει αλλα τους περιμενω πως και πως! Μεγαλη μορφη ο Tagtgren! Ελπιζω να μαζεψουν κοσμακη οπως και οι Enter Shikari!

1 Like

Crashdiet στο rethymno rocks λέει.
Μόνο 15 χρόνια περιμένω να έρθουν στην Αθήνα ( η μια που ήρθαν δεν πιάνεται, μην τα ξαναλέμε)

Το θέμα είναι να τους έβλεπα στα νιάτα μου βέβαια

3 Likes

Πλάκα κανεις!

Αξίζει να ασχοληθεί κανείς με τα αλμπουμ που έχει βγάλει ο Tagtrgren με τον Lindemann των Rammstein