Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Και μπροστά υπήρχε ησυχία, γι’ αυτό και κατέληξα να παρακολουθήσω από εκεί το σετ των Kiva. Στη μέση, που ήμουν στην αρχή, υπήρχε πολύ κουβεντολόι.

Αυτοί οι Scream Inc (Metallica tribute band) που έρχονται Ιούλιο, λένε τίποτα;

Sivert Hoyem στον μύλο πολύ καλή φάση. Όσες φορές και να τον δω, είτε μόνο του, είτε με madrugada, το αποτέλεσμα είναι εγγύηση. Αρκετός κόσμος, μεγάλη αγάπη προς τα τραγούδια του, πολύ όμορφη ατμόσφαιρα .

3 Likes

ναι για 20 ευρω ειναι πολυ καλοι… Εγω ειχα παει πρόπερσι ωραία περασαμε. Τους φεραν και περσι αλλα η τιμη ηταν αστεια(αν θυμαμαι καλα ειχε 40 με vip και χαζα.)

1 Like

Λιγο Ramma Gay ετσι για το καλο

14 Likes

harakirimorefacebooksmallimage

5 Likes

Midnight απόψε

Δεν ξέρω τι να πω για αυτούς τους τυπακους που να μπορεί να περιγράψει όσα ζήσαμε

Θα πω ότι είπα στον @pantelis79 . Μπήκαν σαν ταύροι και τα διέλυσαν όλα από το πρώτο δευτερόλεπτο και έπαιξαν και παραπάνω απ’ όσο περίμενα :rofl:

Τρομακτική ενέργεια, ηχαρα και όλα τα -αρα

8 Likes

Δεν φτανει που εχασα τη συναυλια, χασαμε και στο μπασκετ που ηταν η τελικη επιλογη μου. Ολα καλα, προχωραμε. Χαιρομαι που περασατε ωραια.

1 Like

Midnight ήταν συναυλία που είχα καιρό να ζήσω…
Πω πω τι ήταν αυτό.
Δεν υπάρχουν.
Οπότε μπορέσετε νιώστε τους.
Ακολουθεί φωτό

image

9 Likes

LUST.
FILTH.
SLEAZE.

ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΗΣ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δεξου το ποστ ρε γαμηδι.

9 Likes

UFOMAMMUT Αθηνα και Θεσσαλονικη 1 και 2 /11 αντιστοιχα.

5 Likes

Πολυ καλη φαση .-

8 Likes

The Mystery Lights στις 28 Σεπτεμβρίου στο Gagarin. Το ανακοίνωσαν πριν λίγο στα μέσα τους.
Όσοι ήμασταν τον Φεβρουάριο του 2020 στο Gagarin νομίζω είχαμε πάει πλάκα! (Τελευταίο λαηβ πριν τον κόβιντ…)

1 Like

"Just finished rehearsing for Japan!
What a blast to perform these great songs from the past!"

Από τον Ralf.

Κοίτα τελικά που κάτι μπορεί να γίνει… αν το θελήσουν κάποιοι.

7 Likes

Αυτα ειναι!!!

1 Like

Αυτές τις μέρες εκτός των Comeback Kid αύριο και του World of Beer στην τεχνόπολη αυτό το ΣΚ

Υπάρχει ένα φεστιβάλ κιθάρας…

Sergio & Odair Assad μοιάζει καλή φάση.

και το φεστιβαλ πολυφωνικής μουσικης.

1 Like

3 Likes

Πρώτον, υπεραισιόδοξο το ότι τον έβαλαν στο Fuzz. Δεύτερον, ξέρουμε τι παίζει; Δεν είχα ιδέα πως έχει δική του μπάντα.

1 Like