Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

κι εγώ , σέβομαι απόλυτα την επιθυμία σου αλλά προσωπικά πιστεύω πως περισσότερο θα στεναχωρεθείς-ούμε

ΜΗ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΡΕ ΦΡΙΝΤΟΜ!!

χαρηκα λιγο…

Σόρρι για τη ξενέρα αλλά ήταν κάτι που κι εγώ περίμενα πως και πως. Επίσης έχω μάθει να μη κρίνεις ποτέ μια μπάντα από μια εμφάνιση οπότε να πάτε και να περάσετε καλά :Ρ

Ο μόνος που έσωζε τη κατάσταση είναι ένας Βραζιλιάνος πληκτράς που έπαιζε και με Angra, Avantasia νομίζω και μου διαφεύγει το όνομα του.

1 Like

μια χαρά τους βλέπω εγώ. Μακάρι να ισχύει για Θεσσαλονίκη. Ευκαιρία να δούμε Tate + Mindcrime.

Kikagaku Moyo τα σπασανε . Πολυ τιμιο λαιβ και ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ !

1 Like

Αθήνα δε θα έρθει ρε παιδιά;

Την άλλη Παρασκευή έχει από τη μια τους Brit Floyd και από την άλλη την Καμεράτα στο Μέγαρο να παίζει το Concerto for Group and Orchestra των Deep Purple και το Sarabande του Jon Lord.

Μεγάλα διλήμματα!

“Ευχαριστώ” πρέπει να του λέτε του @freedomofrock, όχι να κλαίγεστε. Από τη φόλα πάει να σας γλιτώσει - ή τουλάχιστον, αν πάτε, να είστε ενήμεροι για το τι θα πρέπει να περιμένετε.

1 Like

υπάρχει πλεον το youtube και ο καθένας κρίνει από μόνος του.

Εγώ πάντα πριν από κάθε συναυλία το συμβουλεύομαι (αρκεί βέβαια να είναι και καλή ηχογράφηση).

πείτε για myrkur τίποτα πλην του review …

1 Like

Γιατί, τι έχει το ρεπόρτ :interrobang: :yum:

(ήταν εξωπραγματικά καλή, αλλά ένα τέταρτο παραπάνω έπρεπε/χωρούσε άνετα)

1 Like

Ξερει κανεις αν οι unleashed παιξουνε κ σαλονικα με at the gates ???

Στη σελίδα τους αναφέρεται μόνο η Αθήνα, δυστυχώς.

Αυτή την εβδομάδα θα κάνει ανακοίνωση το Release Athens

Πηρε κανεις μηπως το vip των brit floyd? Ή να μας πει ποια 2 κομματια παιξανε extra?

Απο οτι εμαθα σημερα εχει στο disque noir!

Dead Can Dance 1η Ιουλιου Θεσσαλονικη, Θεατρο Δασους

2 Likes

Sacral Rage σημερα,δεν εχουν βγει ωρες απ οτι ειδα,ελπιζω να μην ξεκινησουν νωρις

1 Like

20:00-Doors
20:20-21:00 Stygian Oath
21:15-22:30 Saboter
22:45-24:00 Sacral Rage

3 Likes