Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Summon thy @Elina_SmoketheFuzz :fire: :fire: :fire: Πετσοκοψε μας !

Ενα ΣΚ πριν θα τη δω Amplifest και μετα εντος εδρας. :star_struck:

8 Likes

ΕΝΑΙΛΟΙΠΟΝ :tada: :tada:

Ανοίξτε θρετν μωρέεε

7 Likes

:face_holding_back_tears::face_holding_back_tears::face_holding_back_tears::heart_hands::pray::black_heart:

2 Likes

Είμαι πλέον (πολύ) περιστασιακή ακροάτριά της, αλλά πιστεύω ότι σ’ αυτό το λαιβ θα πέσουν κορμιά.

Γουστάρω.-

:warning:Attention Archive friends!

:loudspeaker:Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η προγραμματισμένη συναυλία των Archive στο Δημοτικό Θέατρο Λυκαβηττού την Παρασκευή 14 Ιουνίου θα μεταφερθεί στο Floyd Club.

:warning:Όλα τα εισιτήρια ισχύουν κανονικά για τον νέο χώρο και δεν απαιτείται κάποια διαδικασία αλλαγής από τους κατόχους τους.

Οσοι τυχεροι αυριο στο Ηρωδειο για Anohni and the Johnsons θα προλογισει το show η Μαρινα Αμπραμοβιτς :star_struck:

1 Like

Ξέρουμε τον λόγο;

Δεν ειπαν

2 Likes

Skillet!! Μαλιστα! Για να δουμε πως θα παει συτο. Ειναι απο τις μπαντες που δεν περιμενα να δουμε ποτε εδω.

Το αφήνω εδώ, γιατί βαριόμουν να βρώ κάτι πιο σχετικό.

Τι συναυλιάρα ήταν αυτή.

2 Likes

Και ότι ετοιμαζόμουν να το ποστάρω.

Ελπίζω να βγει γρήγορα να το ξαναζήσουμε.

1 Like

Ναι καλημέρα.

3 Likes


Με Bonnie Nettles support!!

1 Like

22.000 Λογος Τιμης λεει :open_mouth:

Μου φαίνεται παρατραβηγμενο μιας κ ημουν εκει

Riot City…ΑΙΣΧΗ,ΟΡΓΙΑ…ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ!!!

13 Likes

Άξαφνη ασθένεια μου στέρησε και τριημεράκι και τελικά και το λαιβ, μεγάλη η τύχη μου φέτος μέχρι στιγμής δεν έχω παράπονο! ;p Θα πω όμως πάλι χαίρομαι που ήταν καλά και που περάσατε καλά κλπ κλπ. <3

3 Likes

Το εκαψα συνειδητά αλλά με πόνο ψυχής για να πάω Ιταλία να δω τους A7X

Με πλήγωσε αυτή η απώλεια , καραγουσταρω Riot City τους είχα απωθημένο από τότε με τον covid και το UTH

Χαίρομαι που τα έσπασαν , ελπίζω του χρόνου ξανά εδώ

4 Likes