Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

19 Likes

Μόλις έκλεισα εισιτήριο για septic θα πάει πολύ καλά νομίζω φεύγουν πολύ γρήγορα.
Ερώτηση, δεν βλέπω να μπορώ να το περάσω ψηφιακά στο wallet, παρά μόνο σαν pdf, άλλαξα κιν και ακόμα το ψάχνω. Παίζει σε κάποιον αλλο αυτό το θέμα;
Αν είναι να μήνα ανησυχώ

1 Like

Elaborate please

Ουφ πρόλαβα κι εγώ

1 Like

Πάτησα και εγώ το κουμπί. Πιστεύω άμα πάει καλά θα προστεθεί και δεύτερη μέρα.

Με αγχώσατε και πήρα κι εγώ.

1 Like

Παρά τρίχα!

Τεράστιοι Integrity.

Μια συναυλιακή κάψα ετών σβήστηκε από τη λίστα πανηγυρικά.

2 Likes

Πανάκριβοι οι Septic Flesh και σε συνδυασμο με το ότι δεν με τρελαίνει η μουσική τους και ξέρω μόνο 3 χιτακια, θα απέχω

Δεν αμφιβάλλω ότι θα είναι φανταστική εμπειρία, το ξέρουμε ότι την ψάχνουν πολύ με συμφωνική μουσική και θα ταιριάξει

Δυστυχώς δεν μπορώ να πάω, μια που μάλλον θα είμαι εξωτερικό για άλλη συναυλία, αλλά από τιμές μου φάνηκε εξαιρετικά φτηνό για Ηρώδειο.

Μακάρι να αποτυπωθεί οπτικά (αν και φαντάζομαι ότι ίσως και να μη συμφέρει οικονομικά) και να το απολαύσουμε όσοι δεν μπορέσουμε να είμαστε.

Άντε γεια.

Πάω να προμηθευτώ κωλόχαρτο από τώρα.

7 Likes

Να κάτι που δε περίμενα ποτέ ότι θα σκάσει!

2 Likes

ΒΟΘΡΟΣΣΣΣ
πολύ χαβαλολαιβ - μεσα

1 Like

Προτείνω διατροφή φασολάδα, φακές και ρεβύθια μια βδομάδα πριν το λάιβ. Και οπωσδήποτε 7-8 ακτινίδια πριν ξεκινήσουμε από το σπίτι

5 Likes

Το πικοθειικό νάτριο (sodium picosulphate) διεγείρει την κινητικότητα του παχέος εντέρου και μειώνει την απορρόφηση νερού και ηλεκτρολυτών. Έτσι προκαλείται κάθαρση όταν υπάρχει χρόνια δυσκοιλιότητα ή θέλουμε να κενώσουμε το έντερο για να το εξετάσουμε.

4 Likes

Ευρηματική ομολογουμένως η αφίσα με το χρυσό άγαλμα του Άτλαντα να κουβαλάει τον χρυσό “θρόνο” αδειάζοντας το (οπωσδήποτε όχι χρυσό) περιεχόμενο! Ενα concept εναρμονισμένο με την όλη θεματολογία των συγκεκριμένων, αν όμως υπάρχει κάποια επιπλέον σημειολογία αυτή ελπίζω να είναι ότι οι παρευρισκόμενοι στο live θα χ*στούν από την χαρά τους, κι όχι ότι η συναυλία θα είναι… βουτηγμένη στα σκ@τά!

1 Like

εδω απλα να αφησω πως το live των riot city στο κυτταρο την κυριακη ηταν απο τις καλυτερες εμφανισεις που θυμαμαι εδω και χρονια

3 Likes

Μεγάλο γλέντι από My Turn, Grade 2 και Agnostic Front χτες στο Arch. Ορεξάτοι και φουριόζοι οι δικοί μας, καταιγιστικές οι πουλενάρες Grade 2, οι καλύτεροι Agnostic Front εδώ και πάρα πολλά χρόνια. Φοβερή βραδιά.

12 Likes

Σταματήστε να λέτε για Riot city :disappointed_relieved: :broken_heart:

2 Likes

Καλά ρε, κανείς;

image

Now will always be…

7 Likes