Ελπίδα για το μέλλον

bigdude ελληνικά δεν ξέρεις να γράφεις;
Μην κάνουμε και τις πάπιες. Καταντήσαμε να κάνουμε προσωπική παρατήρηση (για πράγματα που έχουν χιλιοειπωθεί) στον καθένα και αυτό μόνο και μόνο για να μην εφαρμοστούν “κανόνες”. Λίγο φιλότιμο δε βλάπτει (αυτό πάει και σε άλλους).

Muse: Αν και χαίρουν ήδη καταξίωσης, το ΜΕΛΛΟΝ είναι δικό τους!!!

Mastodon

+1 .

+999999999999999999999999999999999

Riverside, Diablo Swing Orchestra. Τα μονα δηλαδη που μ’αρεσουν σημερα.

η μονη ελπιδα για το μελλον ειναι να δουμε blackmore με purple η rainbow η τον μιχαλακη τον schenker με ufo…:smiley: :smiley: :wink:

Ρε τι ειπε ο θεος!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Υπερ- αισιόδοξο σε κόβω, τώρα ειδικά που μας άφησε και ο μακαρίτης…

To comeback των Voivod με το ομώνυμο LP τους πριν λίγα χρόνια, πραγματικά ήταν από τα πιο αξιόλογα, καθώς θεωρώ ότι η συγκεκριμένη κυκλοφορία, είναι από τις καλύτερες που έχω ακούσει από 2000 και μετά. Αλλά ακόμα και στο Katorz, παρά το γεγονός ότι έιναι καλό δισκάκι, δεν είναι τόσο εντυπωσιακό όσο ο προκάτοχός του. Μακάρι να βρουν τον δρόμο και χωρίς τον βασικό αδικοχαμένο συνθέτη, αλλά κομματάκι δύσκολο το βλέπω. Μακάρι όμως.

On topic:

Yyrkoon

Μία πρόταση του Terror Club που ακόμα με έχει συγκλονίσει. Οι Dead Letter Circus πιστεύω με κατάλληλη προώθηση θα μπορούσαν να κάνουν άπειρα πράγματα.8) (Τι κομματάρα το Lines)

ελπιδα για το μελλον ειναι το γιουβετσι!

Πως και δεν ειπες οι χιππιδιες???:stuck_out_tongue:

Ελπιδα για το μελλον: Volbeat

χμ. οι voivod πάντως έχουν ήδη αρκετό υλικό από τον piggy, καθως πριν πεθάνει έγραφε μανιωδως για να μη τους αφησει ξεκρεμαστους. υπαρχει υλικό για άλλους 4 δίσκους, και βρέθηκαν όλα στο laptop του piggy ηχογραφημένα…

Τρομερη μπαντα οι Καναδοι speed metallers 3 Inches of Blood!!θα κανω καποια στιγμη αναλυτικη παρουσιαση

προσωπικα δε τους εχω δωσει βαση. δε με ενθουσιασαν τρελα παντως όσο εχω ακουσει…

Έλα ρε συ! Καλή φάση αυτό! Από συλλεκτικής άποψης, θα είναι standard καλή φάση. Από ποιότικης να δούμε… Αν τον είχαν πιάσει και τα φάρμακα, τότε θα είναι όντως το απόλυτο comeback!

Slipknot θεοι!ειναι ηδη τεραστιοι και εχουν ξεφυγει απο το να ναι μπαντα ελπιδα!

μερικες μπαντες ελπιδες :

mastodon
Lamb of god
sikth (αγγλοι που περιγραφονται σαν το σημειο τομης των dillinger escape plan με τους dream theater)
gojira (γαλλοι, μια μιξη μεταξυ morbid angel και meshuggah,με νιξεις απο voivod,coroner και λοιπα ωραια πραματα)
riverside (πολωνοι επηρεασμενοι απο pink floyd,porcupine tree,anathema,tool)

αυτα μου ρχονται προς το παρον

Aυτό ακριβώς.

sikth?? i’ll check them out…:roll: