Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

Με Perrier;

Κανόνισε να σοβαρευτείς :stuck_out_tongue:

2 Likes

Καταλαβα, απο δω και περα οικονομια στα δικα μου ποστς :sweat_smile:

Χοχοχοχοχο, καλο ηταν αυτο :rofl:

1 Like

Κι εγώ έχω ένα στο ψυγείο μου ρε. Με τσίπουρο :stuck_out_tongue:

2 Likes

H chimay είναι τόσο καλή μπύρα που πρέπει μετά να πιεις και ένα περιε για να ισορροπήσει το καρμα, αλλιώς κάτι κακο θα πάθεις

Δεν σε εμποδίζει απολύτως τίποτα από το να κρατήσεις μόνο του το τσίπουρο στο ψυγείο.

Πρέπει να σας αναλάβω μου φαίνεται και τους 2 :stuck_out_tongue:

Ισχύει και γέλασα τόσο πολύ, αλλά στις απολαύσεις δεν βοηθάει η ισορροπία, καλύτερα να ανοίξει και δεύτερη μπύρα :stuck_out_tongue:

4 Likes

Ολες οι μπυρες ειναι acquired taste ουτως ή αλλως

1 Like

βγηκαν οι Leprous απο μεσα σου :laughing:

3 Likes

Τσίπουρο/ούζο/ρακί κομμένα εντελώς μετά από ένα επικό μεθύσι στο παλιό λιμάνι στα Χανιά το 2011. Ενώ ήμουν ήδη τύφλα, ήθελα λίγο νερό και δεν κατάλαβα στην κανάτα ένας από την παρέα είχε ρίξει ρακί και ήπια μονορούφι ένα ποτήρι που με τελείωσε. Έκανα εμετό και κατούρησα το φάρο, κοιμήθηκα καμιά ώρα σε ένα παγκάκι και με μάζεψε ο οικοδεσπότης μας με το μηχανάκι. Συνήλθα απ’τη ρακί την επόμενη μέρα στον Πλατανιά, μεσημεροαπόγευμα στο νερόμυλο, που πήραμε 4 μπουκάλια τζιν και ρούμι μετά από 6 πύργους μπύρας στην πισίνα, περάσαμε το βράδυ στην παραλία σχεδόν αναίσθητοι και πήραμε το πρωινό κτελ για πίσω, αγνές εποχές

8 Likes

Νερό βάζω ρε επειδή είμαι και environmentalist. Να πετάξω τα μπουκαλάκια;

6 Likes

Πως στο διάολο το κάνεις κάθε φορά και με τουμπάρεις δεν ξέρω, όχι, εντάξει καλά κάνεις :stuck_out_tongue:

6 Likes

2 Likes

Αυτή η μαλάκια έχει τόσο ωραία γεύση που θα μπορούσε να είναι παράνομη

5 Likes

Την αλείφω με συνέπεια εδώ και χρόνια.

(Δεν ακούστηκε και τόσο ωραίο όσο το είχα στο μυαλό μου, αλλά το αφήνω).

14 Likes

Μέχρι τώρα είχα δοκιμάσει την απλή νουκρέμα, δευτέρα πάω για τη δίχρωμη!!!

1 Like

Άστο, έχω δακρύσει :joy:

1 Like

4 Likes

Χαλαρή Κυριακή με λαδοκουλουρα

Αύριο γραφείο μετά από άδεια (της πλάκας, στο σπίτι ήμουν φυσικά), κάποιοι θα είναι τυχεροί.

Καληνύχτα.

6 Likes

Πατε να τιμησετε αν θελετε. Θελω κι αλλες μουσικες. Δωστε και κανα feedback.


Ότι καλύτερο έχω δει τον τελευταίο καιρό
4 Likes