Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

Θεότητα

2 Likes

Ήρθα να πω, δοκιμάστε γουλιά Nes σκέτο και μετά ένα κομμάτι kinder σοκολάτα, έγινε τυχαία και είναι πολύ καλό

2 Likes

Χαχαχ τέλειο!!! Το αντίστοιχο του φραπέ με βυθισμένο μέσα του 4χ4 πύραυλο εβγα… (από το χωνάκι και πάνω)

1 Like

Μην δοκιμασετε να πατε για ποδηλατο σε αγνωστες περιοχες με εργα και μαλακιες, να χαθειτε λιγακι και μεσα στο μπερδεμα να σκασετε με την μπροστινη ροδα σε γωνια τσιμεντενιου μασιφ πεζοδρομιου, να σας σκασει το τιμονι στο πλευρο, να εκτοξευθειτε 2 μετρα περα στον αερα και να ειστε οριακα με ραγισμενο πλευρο. Πολυ κακη ιδεα ε. Would not recommend 2 out f 7

Μονο με αυτοκινητο σε αγνωστες περιοχες!

Περαστικά μαν αν ήταν προσωπική η εμπειρία (ελπίζω όχι)

Ήταν, και απλά υποφέρω.

Κατηγορώ όλες τις πρώην μου που δεν μου έκαναν παιδιά και καθομαι και κάνω ποδήλατο στην ηλικία μου.

Ορίστε για κανένα ατύχημα

2 Likes

Περαστικά ρε μαν ! Και μακρυά από επικίνδυνες διαδρομές (και επικίνδυνες πρωην)

@nnnkkk είναι άλλη φάση ο δρόμος, εγώ σε ποδήλατο γυμναστικής αισθάνομαι σαν χαμστερακι στον τροχό

2 Likes

Τι μουσικη ακουγες εκεινη την ωρα; :stuck_out_tongue:

Περαστικα να ειναι ρε

Περαστικά.!
Φαντάζομαι δεν είχες ένα τέτοιο ποδήλατο…

3 Likes

Τιποτα, δεν ακουω μουσικη οταν κανω ποδηλατο ειναι λιγο επικινδυνο…

Είχα φάει μια απίθανη τούμπα στο δημοτικό θυμάμαι. Κατηφόρα, πήγα να κάνω άλμα σε ένα χωματένιο λοφάκι και έφαγα επική και οδυνηρή τούμπα.

Παρεμπιπτόντως πάρτε μαθήματα από τον μετρ του ποδηλάτου. Τι φοβερό στυλ, θα σέβεστε!

Για ποδήλατο, μόνο ΓΑΠ ρε, οι άλλοι είναι γατάκια μπροστά του.

2 Likes

Φτιάχνει και την αλυσίδα εν κινήσει… όχι αστεία

1 Like

Θα στεριώσει ο γάμος σίγουρα…

3 Likes

Να πω εδώ ότι έφαγα μια γαμηστερη τούμπα στην Πειραιώς πριν κάνα δίμηνο η οποία είχε ως αποτέλεσμα 3 ράμματα στο πηγούνι, 3 μέρες παραμονή στον Ερυθρό και μετά από ανακάλυψη από σποντα νεοπλασματος στην ουροδόχο κύστη άλλες 2 μέρες παραμονή στο Γενικό κρατικό για επέμβαση και αφαίρεση. Fun times. Η πλάκα είναι ότι μου βγήκε σε καλό γιατί δεν είχα ούτε συμπτώματα ούτε τίποτα και δεν θα το ανακάλυπταν έγκαιρα…

5 Likes

Πίστευα πως η είδηση της χρονιάς ήταν η αποκάλυψη για τις χυλόπιτες που έτρωγε ο Ομπάμα στα φοιτητικά του χρόνια ενώ διάβαζε Μάρξ, Φουκώ και Μαρκούζε για να έχει υλικό για καμάκι, αλλά όχι, το 2020 δεν τελείωσε ακόμη:

3 Likes