Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

Νομίζω ότι τώρα πήρα χαμπάρι τι έγινε, @QuintomScenario περαστικά ρε… :confused:

1 Like

Ο ΕΦΚΑ, το taxis και γενικά όλο το δημόσιο τον παίρνει. Ευχαριστώ

2 Likes

Και ουτε μια καρδουλα δεν πηρα, ουτε καν απο τους συνηθισμενους carebears :cry: :cry: :cry:

5 Likes

Κανείς για λάιβ;

2 Likes

Αυτόν τον ήχο να είχαν παντού ίσως και να τους άκουγα περισσότερο :stuck_out_tongue:

1 Like

Πετσοκόψανε ρεφραίν, ζορίσανε μετρήματα, κάψανε lead, κάποιος να τους φέρει στο Αν μετά τις πανδημίες να βουτήξω για κράουντ σερφ να πάρω παραμάζωμα στις σωλήνες που κρέμονται απ’ το ταβάνι

3 Likes

Steph Curry με περούκα Nicky Minaj έχουμε εδώ?

4 Likes

It was beautiful.

1 Like

1 Like

Στο ενδιάμεσο έγιναν οι πρώτες ανακοινώσεις για εκκίνηση εμβολιασμών κλπ.

Dawn of a new age λοιπόν.

Κάμερα σε μένα.

2 Likes

Τι παίζει με αυτόν τον μονόλιθο; Μόλις χτες διάβαζα ότι πιθανόν να το είχε βάλει εκεί ένας καλλιτέχνης που πέθανε το 2011… τώρα κάποιος το βούτηξε; Ή απλά κάποιος αντιγραφέας που δουλεύει τον κόσμο;

Tη διάβασα και εγώ την θεωρία για τον καλλιτέχνη που είχε φτιάξει ένα παρόμοιο έργο και είχε σκεφτεί να άφηνε κάτι στα φαράγγια εκεί.

Ας είναι ακόμη και εξωγήινοι Overlords, ή κανά promo installation των The Monolith Deathcult.

Marketing trick για remake της ταινίας να μην είναι.

Το πιο πιθανό πάντως όπως το κόβω είναι να πρόκειται για κάποιου είδους τρολλάρισμα.

edit για το random της υπόθεσης:

4 Likes

Εγώ πάντως περιμένω καρτερικα την εμφάνιση των Ελοχίμ για να ξυπνήσει το ελληνικό dna :rofl:

2 Likes

EoGnf2lWEAUZy7m

2 Likes

:joy: :joy:

3 Likes

Πρέπει να με βαρέθηκε και το ίδιο το Spotify φέτος :joy:

Και για να δείτε πόσο ανοιχτομυαλος είμαι:

11 Likes

Φρέσκα ονόματα όλα . Του σήμερα :stuck_out_tongue:

4 Likes

Εισαι αδικος, ακουσα Deftones.

2 Likes
5 Likes
3 Likes