Νέες Κυκλοφορίες 2021

Θα πάει ψηλά αυτό ε

3 Likes

Ναι, καλησπέρα σας. Παρακαλώ, όποιος αγαπάει το post rock, ας δώσει δέκα λεπτά από τον χρόνο του.

Δεν θέλω να πω πολλά, προτιμώ να το ακούσετε χωρίς πρόλογο.

Κρατήστε μεγάλο καλάθι.

6 Likes

Καλα ρε, νεο Rudimentary Peni και ουτε λαλια ???


2 Likes

Ε, όχι και ούτε λαλιά, έτσι θα μας άφηνε ο @apostolisza8 ;

5 Likes

Νέο άλμπουμ (?) από Neptunian Maximalism. Ένα κομμάτι 52 λεπτών :open_mouth:

1 Like

Tracklist:

His Master`s Voice [07:17]

Hate Cloak [09:16]

Wake of the Awakened [08:24]

Voyage to a North Pole Adrift [09:24]

Lost Arcane City of Uppakra [07:02]

Και το σχόλιο του Fenriz: “Five heavy dinosaurs looking in wonder and bewilderment at the stars”.

11 Likes

Αριστούργημα το εξώφυλλο

2 Likes

Έχει μια εσάνς από total deatb

3 Likes

Μπακ του δε ρουτς;

6 Likes

έχει γίνει ένας μικρός χαμούλης στο ίντερνετ. Νομίζω πρώτος το ανέβασε ο Γιοβανίτης.

2 Likes

Καλημέρες με μια σκέψη μου για το επίμαχο εξώφυλλο (ή πίνακα;) :slight_smile:

Edit: εντάξει όχι σκέψη, έρευνα ας πούμε χαχ. Επίσης προφανώς εκκίνηση δίσκου με κομμάτι ονόματι “His Master’s Voice” ηχεί ήδη επική στη φαντασία μου…!

2 Likes

Ήδη φαντάζομαι τον Φένριζ με μπλουζάκι Θου-βου μέσα στο μπούκλετ… συγνώμη, δεν άντεξα.

4 Likes

Μπορεί αφού δε χρησιμοποιούσε triggers…

@nnnkkk

Πως καταφερνει να ειναι τοσο καυλα αυτη η γυναικα ακομα και στα 54

:wave: :wave:

3 Likes

Το νεο Gojira ειναι εκει εξω

3 Likes
3 Likes

Νόμιζα ότι με τη σφαλιάρα των Gojira και παραγγελία cd+μπλουζάκι έκλεισε η μέρα μου, αλλά είδα το ρηβιού στην κεντρική, έβαλα να ακούσω, μλκ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ. Από τα πιο γρήγορα “add to cart” μου, άλλα 2 cd (το 1ο τους έτσι στη φάση, χωρίς να έχω ακούσει νότα) και μπλουζάκι, μπράβο τα παιδιά.

8 Likes

Νέο σινγκλ από Warpaint για την τηλεοπτική σειρά Made for love. Ελπίζω να κυκλοφορήσουν νέο αλμπουμ γιατί 5 χρόνια είναι πολλά!

1 Like

Νομίζω αυτό το heavy feather θα γίνει το αγαπημένο της χρονιάς μου . Θα παίζει με το Gojira

2 Likes