Νέες κυκλοφορίες 2023

Yeah, stay tuned to the website :wink:

Έλα, δώσε μας κατιτίς…

Είναι καλό, συνεργάζονται με αυτούς που πρέπει για να αντλούν τη νεότητα που τους λείπει.

1 Like

Κάτι σαν τον Μαμρα τον παντοτινό !

1 Like

Χθες ανακαλυψα την κοπελια και εχει βγαλει ενα πραγματικά πολυ ωραιο αλμπουμ.
Εκανα ενα search δεν βρηκα καποια συζήτηση για την πατριώτισσα.

4 Likes

Εδώ είσαι

1 Like

Με άλλες κυκλοφορίες περίμενα να κολλήσω, με τούτο την έπαθα. Δεν έχω ασχοληθεί σοβαρά με τις προηγούμενες δουλειές τους αλλά έχει και έναν Peter Buck μέσα, αργά η γρήγορα θα τιμούσα.
Life changing ίσως όχι αλλά ακούγεται απανωτά και τόσο όμορφα… Indie, alternative, punk, garage, it’ only rock ‘n’ roll.

Που να ήξερα κι από baseball.

3 Likes

Εγω την έψαξα με το international ονομα… Εχω γινει instant fanboys…

2 Likes

Εκπληκτική ταινία.

Υπέροχος δίσκος, αν και η αλήθεια είναι η εξής: Αρχικά όταν παίζει live τα τραγούδια του δίσκου, πάνω στο σανίδι τα πάει σε άλλο επίπεδο. Κατά δεύτερον, της πηγαίνει απίστευτα ο ελληνικός στίχος.

Αντλούν νεότητα ή αντλούν τα ίδια τα τραγούδια και βάζουν τα ονόματά τους από δίπλα άραγε;

1 Like

Μαλλον το πρωτο, γιατι αν βγαλεις το σημειο που συμμετεχει η Gaga εκεινο το τραγουδι ειναι μαπα εντελως, και δεν φανταζομαι πως τα πραγματα θα ειναι πολυ διαφορετικα και στις αλλες συνεργασιες.

4 Likes

Δύο από τις αγαπημένες μου μπάντες των τελευταίων ετών σε σπλιτ-όνειρο.

3 Likes

@Outshined @nikatapi, και γενικά οποιοσδήποτε μπορεί να εκτιμήσει sympho-prog metal (το οποίο τυρίζει λίγο, αλλά δενκακό)

2 Likes


Riffs forever
Forever riffs


Το πρόλαβε κανείς?

4 Likes

@anhydriis σκοτωνει τελικα ο δισκος των :latin_cross: :latin_cross: :latin_cross:

Light As A Feather κομματαρα ολκης
Girls Float † Boys Cry επισης
Goodnight, God Bless, I Love U, Delete χαμος

1 Like

Ήτανε δίκαιο και έγινε πράξη

1 Like

Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ Peter Gabriel επιστρέφει μετά από 21 χρόνια. Το i/o κυκλοφορεί επίσημα την 1η Δεκεμβριου αν και ο δίσκος είναι έξω σχεδόν όλος, αφού ο Peter κυκλοφορεί εδώ και δεκα μηνες ένα τραγούδι σε κάθε πανσέληνο.

Πρώτη μέρα με το προμο στα χέρια μου, με ακουστικά, με στίχους και όλη μου την προσοχή… όλα όσα αξίζει ένα υπέροχο άλμπουμ!

7 Likes