Ποιούς θα αλλάζατε από το αγαπημένο σας γκρουπ?

Ξεχνάτε το σημαντικότερο:
Πριστ με Ρίππερ και όχι Χάλφορντ :!:

Καλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!
Ο Ριππερ ειναι τραγουδιστης.

KANENA:) τους λατρευω ολους8)

+1…Ετσι κι αλλιως το αγαπημενο ειναι αγαπημενο για ολους. Οχι μονο για εναν ή δυο!!!

O Dave Holland με το ενοχλητικό drumming που δεν είχε καμία φαντασία.Και σκέψου μετά τον Travis…

Κανέναν! Αν δεν ήταν αυτοί οι 4, τότε η όλη ιστορία του συγκροτήματος θα ήταν πολύ διαφορετική. Αναφέρομαι στους Queen:D

p.s. δεν θεωρώ συνέχειά τους το queen+ paul rodgers. για μένα οι queen τελείωσαν το 1995.

και εγω δε θα ηθελα να αλλακσω κανεναν μονο που τους queen+paul rodgers tους θεωρω πολυ καλους

θα ελεγα τον μαλ… το navarro αλλα παλι καλα εχει ξεκουμπιστει8)

εντάξει δεν είναι κακοί… μιλάμε για 3 τεράστιους μουσικούς…απλά θα ήθελα να μην χρησιμοποιούν το όνομα Queen!:slight_smile:

2 εχουν μεινει:wink:
ο deacon δεν συμμετεχει…:frowning:

ναι:( αναφερόμουν και στον Paul Rodgers- πολύ καλός με Free/Bad Company… αλλά… οι Queen θέλουν Freddie!!! πολύ σωστό βρίσκω τον Deacon.

εμαθα οτι μετα απο 100 χρονια γαμου παρατησε τη γυναικα του για μια 25αρα στριπτιζερ:p
καλο καθαρματακι ο deacon:wink:

κι εγώ το διάβασα πρώτη φορά εδώ στο φόρουμ! μου φαίνεται απίστευτο!! o deacy; o low profile; o you’re my best friend; είναι απλά κουφό!

τι να πει κανεις κοπελα μου??
με τους αντρες δεν βγαζεις ακρη:p
τα φαινομενα απατουν8)

:p:p όπως τα λες!!

pussycat dolls:φυγουν τα cats και να μεινουν τα pussies και τα dolls:lol:

Στους Ramones: Tommy αντι Marky. Oxι τοσο για τις μουσικες του ικανοτητες, αλλα με αυτον η μπαντα ειχε αλλον αερα…

Στους Νightwish: Tarja back αντι Anette. Οceanborn και Wishmaster. Μονο αυτο λεω.

Στους Gun N’ Roses: Slash - Duff - Izzy αντι των ατιστοιχων. Αν και δε νομιζω να γινοταν κατι διαιτερο…

IRON MAIDEN
BRUCE DICKINSOSN OUT
JANICK GERS OUT (Ε ΔΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ…)

και ποιός θα τραγουδούσε;

Metallica - Trujilo -> ξανά Νewsted

παρολο που το death magnetic ειναι πραγματικα πολυ καλο και ο trujilo τρομερος παιχτης…δυστυχως δεν ειναι newsted.

Ο newsted ειναι ο μονος (μαζι με hetfield) που το ΝΙΩΘΟΥΝΕ. ο κοντος ειναι για γελια και ο αλλος ειναι μονο eye-liner και waaah waaaah.
ΘΡΑΣ ΜΟΝΟ. Newsted και μπουνιδια. Moscow '91 - Creeping Death. to ρεφραιν του ειναι στα ιδια επιπεδα με τον hetfield.