Δίσκο ή δίσκους που λιώνουμε αυτό το καιρό

είμαι μια καθυστερημένη, τιποτένια, τριτοτέταρτη λαϊκιά. Γιατί να μην τους ξέρω όλον αυτό τον καιρό ε. Γιατί

Pure Reason Revolution - Hammer and Anvil, 2010

και δεν μπα να λέτε ότι θέτε για την αλλαγή του ήχου τους, ακόμα γαμάνε:!:

[B][SIZE=“3”]Sun Ra and His Intergalactic Myth Science Solar Arkestra[/SIZE][/B]

[B]On Jupiter [1979]
[/B]

[B]Sleeping Beauty [1979]
[/B]

[B]Illuvatar[/B] παιδι μου βλεπω αρχιζεις να χωνεσαι ολο και πιο πολυ στη μουσικη που γουσταρω :wink:…well done :thumbup:!!! (εισαι αντρας η γυναικα :p)

Άντρας.Σόρρυ αν σε απογοήτευσα. :wink:

Για τον Πάνο μιλάμε, προφανώς και τον απογοήτευσες

Fixed

ΟΚ ΤΩΡΑ ???

Αντε ρε και οι δυο!!! :p…ποτε δεν θα τα’φτιαχνα με μεταλλου…οι ομορφες (ναι και οι δυο) ειναι πιασμενες…και γενικα δεν γουσταρω να εχω γκομενα που εχει ψαχτει ξερω’γω με τη μουσικη…μ’ αρεσει να το παιζω δασκαλος…!!!

τι δάσκαλος βρε σκατό? :lol:

Μετά από δύο τρία χρόνια…Και αρχίζω να λιώνω κι αυτό!

Μικρος στο ματι, μεγαλος στο…δισκαδικο…:lol:

Για το κρεβατι δεν θα επεκταθω σε λεπτομερειες γιατι δεν θελω να προκαλεσω εξαψεις στις γυναικες του φορουμ (κανει και κρυο μην μας παθουν καμια πνευμονια :p) και ψυχολογικα (πχ καταθλιψη) στους αντρες!!!

[SPOILER]Σου θυμιζω οτι εχω [B]σπανια γαλλικη εκδοση[/B] του Axis: Bold As Love!!! Ζηλευε!!! Βασανισου!!! :stuck_out_tongue: :D[/SPOILER]

Ετσι μαστορα !!! ΔΩΣΕ ΣΠΑΣΟΥΡΙ !!! :metal: :smiley:

Arryan Path-Ira Imperium (http://aknightoflight.wordpress.com/2011/11/24/arryan-path/), Riot-Immortal Soul, Exxplorer (http://aknightoflight.wordpress.com/2011/11/01/exxplorer/)+ Artizan :slight_smile:

[B]Ulver - Themes from William Blake’s The Marriage of Heaven and Hell[/B]

[SPOILER]Απ’ ότι έχω καταλάβει είναι αγαπησιάρικος και ιδιαίτερος δίσκος, οπότε μπορεί να έχω δρόμο ακόμα για το ‘πραγματικό’ λιώσιμο. Το θέμα είναι ότι έχω κολλήσει, αν έτσι έχουν τα πράγματα. Τέλος παντων. Υπάρχουν μπάντες,καλλιτέχνες κλπ που τους συμπαθείς χωρίς ιδιαίτερο λόγο, πριν ασχοληθείς μαζί τους. Αυτό έχω πάθει με τους Ulver, μόνο που δεν ήταν αυτό που θα 'θελα όταν τους πρωτοάκουσα και τους άφησα. Ο William Blake είναι επίσης περσονα που συμπαθώ χωρίς κάποια αξιόλογη αιτία, με σπουδαιότερη το Dead Man του Jarmusch. Για καρμικούς λόγους που εφηύρα(το Passion των Catharsis), θεώρησα ότι είναι ευκαιρία ο δίσκος αυτός. Και είχα τα δίκια μου, γιατί είναι εξαιρετικός.[/SPOILER]

αδυναμία το [I]A Memorable Fancy, Plates 17-20[/I].

^ ΝΑΙ :!:

[I]Beneath us was nothing now to be seen but a black tempest, till looking east between the clouds and the waves we saw a cataract of blood mixed with fire, and not many stones’ throw from us appeared and sunk again the scaly fold of a monstrous serpent…[/I]

…πολύ Annihilator αυτό τον καιρό:):!:

[B]Joy Division[/B] - Les Bains Douches 18 December 1979, live

Εξαιρετικό δείγμα για τις εκρηκτικές εμφανίσεις της ΜΠΑΝΤΑΣ. Ο ήχος βγάζει μια πιο ωμή/ πιο φαζζαριστη / πιο σκληρή/ πιο γκαραζ αν θέλετε/ διάσταση των κομματιών. Η εκτέλεση του Shadowplay είναι απλά από τις πιο συγκλονιστικές στιγμές που θα ακούσετε: μόλις μπαίνει η κιθάρα νιώθεις λες και γίνεται έκρηξη στα σωθικά σου. Κόλλημα μεγάλο, η ημερομηνία του λαηβ συμπίπτει και με την μέρα των γενεθλίων μου 8)

[B][SIZE=“4”]Δηλωνω ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ [/SIZE][/B]:vibrate::stereo::vibrate:

[B]12 / 12 συγκλονιστικα τραγουδια !!![/B] 8O

[B]Ρε, εχετε συνειδητοποιησει τι κανουν οι κιθαρες καθ’ ολη τη διαρκεια του δισκου ??!!! :eek:

Riffs, Leads, Solos…ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ !!![/B] :bow2:

:band:

…χ10000000000000
…αυτόν τον δίσκαρο ακούω τώρα…metal έπος
:):!: