Μακλιτζάξον

Τον λυπάμαι για το πως έχει καταντήσει…[-X

:respect:

Οπως τα λες ειναι!!! πολυ θα ηθελα να βρεθω και εγω εστω σε μια συναυλια του, ειναι αυτο που λεμε με όλη τη σημασια του ορου ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ, ένας πραγματικός MEGA STAR που ομοιος του δεν υπηρξε ούτε προκειται να υπάρξει, αυτο αποδεικνυεται και με την τρελη πωληση των εισητηριων του!!!:slight_smile:

Ειναι οτι κολλανε μεταξυ τους,εχουν χημεια,και του τζακσον του παει να το παιζει και λιγο ροκια. Παντως δεν αποκλειω σε αυτες τις 50 συναυλιες να εμφανιστει σε καποιες ο slash on stage για καποια κομματια,θα ηταν και γαμω τις φασεις.8)

Δυστυχως η ζωη ειναι ροδα και γυριζει,εκει που εισαι στην κορυφη και απολαμβανεις…μπορει να βρεθεις χωρις να το καταλαβεις στο αλλο ακρο.Ετσι εγινε και με τον τζακσον,απο ειδωλο-σουπερ σταρ της ποπ,εφτασε στο σημειο να τον κοροιδευουν και να τον λυπουνται.

Έκανε πολλά λάθη όμως, τον καταλαβαίνω γιατί είναι πολύ δύσκολο για τον οποιονδήποτε να χειριστεί μια τόσο μεγάλη επιτυχία. Δεν ήμουν ποτε φαν του, ούτε έχω κάποιον δίσκο του, ουτε καν σε mp3!

E νταξει,εκανε κι αυτος πολλα λαθη,αλλα πραγματα του ηρθαν στραβα και οπως δεν τα περιμενε,εν πασει περιπτωσει ετσι οπως ειναι στην σημερινη κατασταση το βρισκω λιγο δυσκολο να δουμε εναν jackson οπως θα τον θελαμε,κακα τα ψεμματα δεν νομιζω οτι μπορει πλεον…

Kαλά μιλαμε θα είναι τελεια φάση να παίξουν μαζι ξανά!!!:slight_smile:
Αλλωστε αυτη την περιοδο ο Slash ασχολειται μονο με το σολο δισκο του κι απο εμφανισεις τιποτα…
Δεν νομιζω να αρνηθει σε ενδεχομενη προταση του Michael Jackson εστω για καποιες εμφανισεις.:-k
οπως εκανε και το 2001 στο MSG!!!:smiley:

Μεγάλες στιγμες!!!8)

Kακως…[-X Ειναι ο σημαντικοτερος ανδρας καλλιτεχνης της ποπ και ροκ ολων των εποχων!!!:slight_smile:

Δεν ακούω Michael Jackson πέρα από 3-4 κλασσικά χιτάκια που και που (Beat It, Smooth Criminal, Billie Jean κλπ) αλλά η προσφορά του στο συγκεκριμένο είδος είναι αναμφισβήτητα μεγάλη. Σημασία πρέπει να δοθεί και στους Jackson 5 πιστεύω, από τότε ξεχώριζε ο Michael.

προλαβατε εισητηριο?

[QUOΤE=gamospitos;588883]προλαβατε εισητηριο?[/QUOTE]

Δυσκολο…:-k

[SIZE=“5”]1.000.000[/SIZE] εισητηρια πουληθηκαν σε 4 ωρες!!!8O8O8O

Μολις μαθευτηκε οτι ο Michael Jackson απεβιωσε…στα 50 του.


Listening to: Tom Waits - Cemetery Polka
via FoxyTunes

τρου. :frowning:

Κριμας

‘Οποιος δει παλιότερα μου ποστ εδώ μέσα ξέρει τι σημαίνει για μένα… Μ’ αυτόν μεγάλωσα, όταν ήμουν παιδί. Μόλις λίγο καιρό πριν άκουγα πάλι τα άλμπουμ του.

Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΟΠ ΣΤΑΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΔΕ ΖΕΙ ΠΙΑ!!!

Rest In Peace Michael… Πω ρε γαμώτο… Πωω δε ξέρω τι να πω. Κρίμα ρε γαμώτο!!!..

ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ καλλιτεχνης…

RIP

Πεδοφιλος και απαρνητης του πραγματικου του χρωματος…δεν θα μας λειψεις…αντιο.

oκ φιλε…οτι πεις…

αποψη μου φιλε…

Σεβάσου το θρεντ και τους οπαδούς του. Τέλος.

Πωπω…κι εγώ μ’ αυτόν μεγάλωσα…και στ αλήθεια λυπάμαι πολύ.Aκόμα και τώρα ακούω υπεράνετα σχεδόν όλα τα album του.Κρίμα γιατί ό,τι και να ήταν, ήταν μεγάλος στο χώρο του…

φυσικα και ηταν μεγαλος καλλιτεχνης.γιατι δεν τα αναφερετε ολα ομως;;