Αστρική Προβολή & Υπνική Παράλυση

Μπορείς να την φωνάζεις και Λίλιθ. Εγώ τουλάχιστον έτσι την ήξερα…

αναφερθηκε πιο πανω οτι ενδεχομενως να ειναι κ η λιλιθ. βαμπιρ η μια βαμπιρ κ η αλλη.

Η Λιλιθ ειναι λιγο ασχετο που το λενε ολοι…και καλα η πρωτη γυναικα του Αδαμ που μετα εκανε deal with Λουσιφερ και εγινε δαιμονας-βαμπιρ μετα εκανε και σεξ με τον Καιν και κανανε βαμπιρακια…ακα Ινκουμπι-Σουκουμπι…

Για να σου ερθει η Λιλιθ ειναι οσο πιθανο ειναι να σου ερθει και ο Κθουλου!

Εδιτ: Κθουλου :bow:

Τι λίλιθ ρε, ετσι την λενε στο χωριο σου???:stuck_out_tongue:

Εγώ έχω μια φίλη που έμπαινε στο vampirefreaks.com και είχε ψευδώνυμο lilith, λετε να 'ναι μαγισσα;

λες να λες βλακειες?

ροφλ.

8O
Πες μας τι αλλα γνωριζεις για το οικογενειακο δεντρο της Μορα!

Όχι ρε, π**τάνα την λέμε, απλά μπέρδευε λίγο το quote γι’ αυτό δεν βγήκε νόημα! :lol:

Μ αρεσει που μονο ο ΒΑΝ λεει…:lol:

εντιτ: βλακειες

Εγω οτι διαβασα ειπα!:stuck_out_tongue:

λοιπον συνεχιζω με τη Μορα. Αν τυχει κ σ επισκεφτει πρεπει να πεις το
“Μόρα - Μόρα κακαβού μέτρα τα’στρα του’ρανού, την φακή του κιλού, τα βότσαλα της θαλάσσης και τις πέτρες της γης και μετά έλα σε’μένα” κ καλα την ξεγελας ετσι
επισης οι επισκεψεις της Μορα πανε κληρονομικες δηλ παιζει να επισκεπτοταν κ παππου γιαγια

Αυτο για τα μετρηματα το λενε και για τα βαμπιρ…λενε πως αν ζητησεις απο ενα βαμπιρ να μετρησει κατι πρεπει να το κανει…κουλο, δεν ξερω που βασιζεται…

Αν δεν ξερει να μετραει πσοφαει απο ντροπη?

Θα της βάλω να κάνει διαίρεση με το 0.

Εγώ σκότωσα τους παππούδες μου, λέτε να μου κάνει τη χάρη και να τσακιστεί να φύγει χωρίς τα αμπρα καταμπρα; (οχι τιποτα αλλο ειναι και μπερδεμα ολο αυτο)

Ρε που να το θυμασαι να το πεις ολη αυτη τη μαλακια στη μοβορα Μορα… Χαχα

Λενε οτι μετραει μεχρι που βγαινει ο ηλιος και πεθαινει…:-s

A ok αν δω Βαμπιρ θα το βαλω να μου λυσει εξισωσεις και δεκαπλα ολοκληρωματα μεχρι να βγει ο ηλιος.

Μην ζοριζεις τα πραγματα.

Αρελδια καθε ποτε μας επισκεπτονται τα βαμπιρ? Εχω βαλει για πλυσιμο το καλο μου τζιν.
Ρουφανε αιματα και τετοια? Να κανονισω να μην εχω παει για εξεταση αιματος την προηγουμενη και ριξω καμια λιποθυμια, κριμα ειναι.:frowning: