Γκάφες.!

Γκάφα του Ρίπερ βλέπει το φως της δημοσιότητας:

Πάσχα τώρα στο χωριό, και ως συνήθως ποδοσφαιρικός αγώνας βρίσκεται σε εξέλιξη στη πλατεία του χωριού. (Σημείωςση: τα δοκάρια του τέρματος είναι ένας θάμνος και μια κωλόνα της ΔΕΗ). Και μια και που ήταν Πάσχα, οι γουρούνες mefisto είχαν τη τιμητική τους! Και σε μια φάση που καθόμουνα εγώ τέρμα, περνάει από τον φίλτατο ρίπερ η ιδέα να αφήσει μια γουρούνα αναμένη δίπλα στο θάμνο προκειμένου να με τρομάξει. Δε λέω, τα κατάφερε… Αλλά μέσα σε ένα λεπτό όλος ο θάμνος είχε γίνει παρανάλωμα του πυρός.! Εύγε αγόρι μου, πάλι τα κατάφερες!!

:lol:

Εδω θα γραφουμε γκαφες που εχουμε κανει. Ξεκιναω με μια προσφατη (ηπια για αρχη:oops:) . Περιμενα να ρθουν να με παρουν με το αμαξι, και οντας μαστουρωμενη απο μαθηματα κλπ, μπηκα σε λαθος αμαξι. Μπαινοντας βγαζω και εναν αναστεναγμο εκτονωσης, οποτε ο τυπος που ηταν μεσα με κοιτουσε καπως ετσι --> :expressionless:

Αφηστε τις ντροπες και αυτοεκθειαστειτε.

Μια φορά μπέρδεψα τη βούρτσα με την πούτσα (:*

Ωπ, creepy. Σκεφτομουν σημερα να ανοιξω ενα τετοιο θρεντ αφου κοντεψα να μπω κι εγω σε λαθος αμαξι μετα απο 4ωρη προβα.:eek:

Ειναι τοσες πολλες οι γκαφες που εχω κανει. Θα επιστρεψω με ουμπερ ποστ.

Βακιλλε εισαι ηλιθιος.

Ε αυτο με το αμαξι κλασσικα, το χω παθει κι εγω.
Μαλιστα μπηκα στο αμαξι του πατερα μιας φιλης μου.
Με δουλευε η μαλακω μετα 2 χρονια.

Το ομορφο που χα παθει γυρω στα 15 ηταν που ενω περπαταγα με τους δικους μου(μπροστα εγω) γυρναω αποτομα πισω και σηκωνω την μπλουζα του πατερα μου να δω τι μαρκα ειναι η ζωνη(ε εφαγα φλασια) και ταυτοχρονα τον ρωταω “Τι μαρκα ειναι;” και σηκωνω το βλεμμα για να δω το απορημενο υφος ενος παλικαριου γυρω στα 25 και της κοπελας του διπλα. Ασταδιαλα. Ημανε και σχετικα αθωο/μικρο ε επαθα μια ντροπη. :oops:

απο γκαφες αλλο τπτ. εχω κανει το κλασσικο δηλαδη στην παραλια με κοπελα σηκωνεις καταλαθος το πανω μερος του μαγιο εκεινη γυριζει απο την αλλη λες και εχει μονο απο τη μια μερια κοσμο και μετα σου λεει " δν πιστευω να ειδες τιποτα"και εσυ λες “οχι φυσικα” και ολα καλα.

Γκάφα.

xaxaxa…
Εγώ συνήθως παθαίνω κάτι ανάλογο με τα λεωφορία -αντί να βγώ Αλεξάνδρας μια μέρα βγήκα Β. Σοφίας, κ άλλα τέτοια,- μια γκάφα που θυμάμαι τώρα, όταν είχα δει έναν πρώην μιας φίλης, που ήξερα γιατί μ είχε πει σχετικά με αυτόν, με το καλημέρα σας εγώ “α!είσαι ο … απο …” έμεινε το αγόρι αλλα τα μπάλωσα στο τέλος. αλλά δε νιωθω, κάνω γκάφες εν αγνοία μου συνήθως… #-o

εγω δεν γινομαι ρεζιλι…οι αλλοι γινονται διπλα μ…8)

ωωωωωωωωω!

7 χρονων.Διαγωνισμος χορου με τις τοτε φιλες μου.θελοντας να τις καταπληξω, περνω φορα κ αρχιζω τρεξιμο για να κανω ενα μαγευτικο σαλτο σβουρα πηδημα οτι βγει.περδικλονομαι κ κανω κατι που εμοιαζε με σπαγκατο.11/10 κυριες μου.

To nickname σου είναι μιά γκάφα.

(εύχομαι να μην είναι το επίθετο σου γιατί τότε την έκανα εγώ.)

Πέσιμο σε κοπέλα στο παρίσι οπου τελικά αποδείχτηκε ελληνίδα :oops:

χαχαχ, για κλάμματα, τέτοια σκηνικά δεν παίζουν.

Έχωσες τουλάχιστον?

2α λυκειου στην αιθουσα της πληροφορικης και ενω μαλακιζομασταν κλασσικα γιατι μαθημα δε καναμε σκαει ο καθηγητης απο πισω χωρις να τον εχω δει και μου βαραει φαπα φιλικα.Εγω νομιζοντας οτι ειναι καποιος φιλος ριχνω δυνατα ενα: ‘‘ΘΑ ΣΕ Γ@*&ΣΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑ’’ και πεσαν ολοι κατω απ τα γελια.Νταξ ο καθηγητης δεν παρεξηγηθηκε γιατι ειναι και γαμω τα παιδια αλλα εγω εκεινη την ωρα τελειως :-s:oops::oops::oops:

Εσύ; “Έχωσες τουλάχιστον”; :lol:

Τόπος της γκάφας:Gagarin,Συναυλία Haggard.
Μετά το τέλος σαν καλό παιδί που είμαι περίμενα να βγάλω φωτογραφίες.Κατάφερα να βγάλω με τον Fiffi Fuhrmann και τον Asis Nasseri.Αλλά ο μεγάλος στόχος ήταν η σοπράνο Susanne Ehlers:oops::oops::roll::roll:.
ΑΛΛΑ η γκάφα δεν άρχισε να γίνει.Καθώς έφευγα (απογοητευμένος που δεν έβγαλα μαζί της μια φωτογραφία),κοίταξα για μια στιγμή πίσω και είδα μια γυναίκα,με μαλλί ΙΔΙΟ με αυτό της Su.Χαρούνενος εγώ,χωρίς να δω την φάτσα της τρέχω και της λέω"μπορούμε να βγάλουμε μια φωτογραφία?(στα αγγλικά αυτά)" και που απαντάει"γιατί?".Εκεί έμεινα μαλάκας.Ντράπηκα όσο δεν πάει,και είχα τα βλαμένα από την παρέα να έχουν πεθάνει στο γέλιο!:evil:


Now playing: BloodBound - Nosferatu
via FoxyTunes

Oχι μωρε, δωσαμε τα χερια μετα και παραμειναμε καλα φιλαρακια!:p:D

Από που ν’αρχίσω και που να τελειώσω (για τον freedomofrock)