Γκάφες.!

:arrow:http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=1020&highlight=������

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!καημενούλι!

παρομοια γκαφα με αυτην του νεκρομειχεμ ειχα κι εγω .δημοτικο παιζαμε μπαλα και ενος του σκαει η μπαλα στους ορχεις.ερχεται η δασκαλα μου ρωταει που χτηπησε και εγω χωρις να ξερω οτι ειναι αυτη και νομιζοντας οτι ειναι καμια που κοροιδευει,λεω(με ειρωνικο τροπο)στα αρχ…α.
χεστηκα μετα γ@μη…ε τα

Γκαφα Counter Strike περιεχομενου!

Αφου λοιπον εχω παιξει αρκετες ωρες CS με το clan (oμαδα ) για προετοιμασια… παω να κοιμηθω στη κοπελα μού…
Οταν ομως παιζεις απο νωρις, και πινεις παραλληλα μπυρες , ε εισαι λιγο πτωμα…
Τσπ, ξαπλωνουμε μαζι στο κρεβατι και αρχισαμε να συζηταμε…
Σε καποια φαση , με παιρνει ο υπνος πολυ πολυ γλυκα, στο μεσον της συνομιλιας… Οποτε ο διαλογος πηγε καπως ετσι :

  • Μωρο μου, κοιμασαι ?

  • ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ Β ΜΕ AWP !

-ε… τι ειναι τo awp ??

( awp ειναι ενα gun , και Β ενα bomb site που φυλουσα :stuck_out_tongue: )

ΑΥΤΟ δε λέγεται γκάφα. ΑΥΤΟ λέγεται ζήτα βοήθεια.

Ειχαμε παει μονοημερη εκδρομη στην Αθηνα για να επισκεπτουμε την ακροπολη.Ενω ανεβηκαμε λοιπον στην ακροπολη σε μια στιγμη πηγαμε στην ακρη που εχει κατι σαν γκρεμο τελοςπαντων και φαινονται κατω τα σπιτια. Λοιπον ειμασταν διπλα διπλα και κοιταζαμε κατω.Ενας φιλος μου σε μια στιγμη φτυνει και δυστυχως ειχα την φαινη ιδεα να φτυσω και γω μετα απο λιγο ομως εκεινη την στιγμη φυσαγε πολυ με αποτελεσμα τα σαλια μου αντι για κατω να καταληξουν στην μουρη και τα γυαλια του φιλου μου:lol:

να είναι ο τύπος φαντάρος και να του ζητάς αστυνομική ταυτότητα. τέλος.

Ασφαλιτισσα εισαι?:p:p

χαχαχα… οχι. -μακρυά απο μας αυτά-
παραλαβή αιτήσεων κ έτσι. :stuck_out_tongue:

Παρόμοια φάση πριν 10 11 χρόνια (λύκειο) καλοκαίρι στη θάλασσα έρχεται ο πατέρας ενός φίλου και μου κάνει πατητή οπότε με το που βγαίνω έξω του λέω “Μαλάκα τον παίρνεις” γιατί νόμιζα ότι ήταν φίλος μου. :oops::oops::oops::oops: Ντάξει από τότε ακόμα μου κάνει πλάκα κι εγώ έμαθα να προσέχω τί λέω.

Α και μια φορά σε ένα beach bar μ@λ@κιζόμασταν με μια μπάλλα και φεύγει η μπάλλα πάει στο δίπλα τραπέζι και τα κάνει όλα λαμπόγυαλο. Ποτά καφέδες κάτι που τσίμπαγαν, δεν είχε μείνει τίποτα. Δεν έχω νιώσει χειρότερα στη ζωή μου. Πραγματικά ήθελα να γινόταν ένα μαγικό και να γινόμουν αόρατος εκείνη την ώρα.

Περπατάω στο δρόμο με ένα φίλο μου και ξαφνικά βλέπω μία κοπελάρα να έρχεται από την αντίθετη κατεύθυνση και αρχίζω να την κοιτάω στα μάτια και ο μαλάκας μόλις πέρασε από δίπλα μου δεν είχα προσέξει καλά τον δρόμο και ψιλοσκόνταψα(δεν έπεσα κάτω αλλά λίγο ήθελα).Ακόμα το θυμάμαι και σκέφτομαι πόσο γελοίος θα φάνηκα:p

πρωτη λυκειου,στο μαθημα της Τεχνολογιας ειχαμε μια πουσταρα και ερχεται μια μερα με το παντελονι σκισμενο πισω στο κωλο.Μιλαμε για μεγαλο σκισιμο.Φαινοταν κωλομερι,βρακι,τα παντα ολα.Γυρναει λοιπον να γραψει στον πινακα και αρχιζει να λυνεται στα γελια ολη η ταξη.Γυριζει σε μας και εμεις αυτοματως σοβαρευουμε.Ξαναγυριζει στον πινακα ξαναρχιζουμε εμεις τα χαχανα.Γυριζει τοτε ο τυπακος και λεει ‘‘Τι γελατε ρε παιδια?Κανα σκισμενο παντελονι εχω???’’ ΕΛΕΟΣ!

Κάτι δεν θυμάσαι καλά… το πουκάμισο φαινόταν που ήταν γαλάζιο! Αλλά θεός ο τυπάς, δεν υπήρχε. Θυμάσαι την ατάκα του “μη σμπρώχνεστε” και κάτι άλλα που πέταγε?:lol::lol::lol:

α μωρε την χαζοχαρουμενη … εκανε και κουνηματα και ναζακια γερος ανθρωπος.Με το μαλλι βαμμενο κορακι και ολο λυκνισμα και χαρη.Θεος

Αποφασισε τι γενος θα χρησιμοποιεις ομως.

[QUOTE=Therion;614099]Αποφασισε τι γενος θα χρησιμοποιεις ομως.[/QUOTE

ε ειναι κι απτα δυο …ερμαφροδιτο

Να σου πω την αλήθεια πάντα είχα αυτή την εντύπωση… Τι να απέγινε άραγε?..

ψοφησε

Ήμουν σίγουρη ότι αυτό θα έλεγες. Κακίες.

Με έχει χτυπήσει μηχανάκι γιατί θαύμαζα κάτι Αγγλίδες στη Μητροπόλεως:)

Υπάρχουν χειρότερα επομένως:p